Články  |  Foto  |  Kalendář 
Deník z IoM TT 2016 – Středa 8. června
Středa byla na TT předposledním závodním dnem a i přes počáteční nezdary si divák mohl užít spousty závodění. Češi mají další 3 sošky, Hutchy další vítězství a na elektrické motorce překvapivě nevyhrál John McGuinness.

Deník z IoM TT 2016 – Pondělí 6. června
Včera byl na programu další závodní den a byl to opět den rekordů a konečně i českých úspěchů. Kamil Holán i Michal Dokoupil předvedli dobré výkony, byť u Kamila to v první závodě dopadlo bídně.

Deník z IoM TT 2016 – Sobota 4. června
Druhá sobota na TT byl hodně dlouhý a dramatický den plný protikladů. Je nový rekord, viděli jsme nádherný závod superbiků, ale taky paddock přišel o dva zkušené závodníky.Druhá sobota na TT byl hodně dlouhý a dramatický den plný protikladů. Je nový rekord, viděli jsme nádherný závod superbiků, ale taky paddock přišel o dva zkušené závodníky.

Deník z IoM TT 2016 - Pátek 3. června
V pátek byl na programu poslední kvalifikační trénink a byla to tak poslední možnost zajet skvělý čas. Špičkový jezdci toho využili dokonale a hned dva z nich jeli rychleji, než je rekord trati.

Denik z IoM TT 2016 – Čtvrtek 2. června
Čtvrtek byl předposledním dnem kvalifikačního programu a jezdci už nenechávají nic náhodě a od zkoušení techniky přešli ke snaze zajet co nejrychlejší čas. To se samozřejmě ve výsledcích jasně projevuje. Začal úřadovat Michael Dunlop, závody přišli možná o velkého favorita a čas na litru si výrazně zlepšil i náš Kamil Holán.

Deník z IoM TT 2016 – Středa 1. června
Na středu vyšla kombinace jednoho tréninku pro motorky všech tříd kromě twinů a jednoho tréninku sidecarů. Bylo opět hezké počasí ale foukal velmi silný vítr po celý den. U Kamila Holána se podařilo dát BMW dohromady a konečně objet nějaká ta kola. Michal Dokoupil si výrazně vylepšil své letošní maximum na supersportu. V nejsilnější třídě se začalo pořádně tahat a hned 3 jezdci už zajeli kolo s rychlejším průměrem,…

Deník z IoM TT 2016 – Úterý 31. května
Na úterý byly naplánovány hned tři tréninky a opět se stala spousta událostí. I šestý den na ostrově bylo pěkné počasí, byť to byl zatím největrnější den. Kamil Holán poprvé na Manu spadl a Michal Dokoupil provětral šestku i twina.

Deník z IoM TT 2016 – Pondělí 30. května
Další tréninkový den nás přivítal opět skvělým počasím, byť docela foukalo. Večer měli poprvé vyrazit litry, takže jsem byl plný očekávání. Přeci jen se měl ukázal Kamil na BMW a tady na ostrově se všichni u trati těšili na dvoutaktní Suter a na Hondu RCV.

Deník z IoM TT 2016 – Neděle 29. května
Nejdřív jsem si říkal, že z volného dne nemá cenu nic psát, protože co se týče motorek se zase tak moc neděje. Ale v krátkosti bych rád popsal, že tohle není zdaleka jen ostrov pro motorkáře.

Deník z IoM TT 2016 – Sobota 28. května
V sobotu až zázračně pokračovalo dobré počasí. Trochu fouká, tak to prý pořád nic není. Děsí mě to, že tu prý je dost teplo. No nevim. Je nějakých osmnáct, tak snad jsem nic nepodcenil. S Kamilem a Hagou jsem v autě projel své první kolo po okruhu a neni mi dop...le jasný, jak si tohle může někdo pamatovat. Je to neskutečně dlouhý. Nádherný jsou samozřejmě hory. Počasí v nich už méně. Jestli bude hezky, tak se tam s…

« Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 35 52 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz