Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
První road racing u nás o víkendu ve Starém Městě
O tomto víkendu se bude poprvé v letošní sezóně závodit ve Starém Městě. Krom startovních listin je pro diváka lákavá i předpověď počasí a vstupné zdarma. Staré Město je velmi rychlý a rovinatý okruh, který z větší části prochází okrajem města. Možná i to je důvod, proč na tomto závodě neuvidíme dvě nejsilnější kubatury.

Hengelo 2016 - dobrý začátek IRRC pro české jezdce
První závodní víkend IRRC v Hengelu nezačal ideálně. V pátek celkem silně pršelo a předpověď hrozila deštěm i na sobotu. Do depa jsme se bohužel nesjeli všichni, protože Aleš Nechvátal musel zůstat doma kvůli zranění. Nakonec to ale byl skvělý víkend plný závodění a pro české jezdce to byl navíc víkend úspěšný.

Startovní listiny pro závod ve Starém Městě
Ve Starém Městě u Uherského Hradiště se pojede příští víkend 7. a 8. května první domácí závod na přírodním okruhu. Pořadatel má na svém webu startovní listiny, takže se už můžeme podívat, na koho se můžeme v tomto termínu těšit.

IRRC 2016 začíná o víkendu v Hengelu
Tento víkend začne u nás už dobře známý šampionát IRRC prvním závodem na zajímavé trati v holandském Hengelu. Jde o zajímavý podnik, který nám může odhalit, kdo je letos dobře připravený a kdo bude v dalším ročníku tahat za delší konec.

Jarní cena Brna 2016 – závody velkých rozdílů
Máme za sebou první závod road racingové sezóny, který se jel na motodromu v Brně. Na rozjetí podařená akce s dobrou organizací a hlavně značným prostorem pro potrénování po zimě pro všechny.

Jarní cena Brna už tento víkend
Ano, už tento víkend se konečně začne závodit i na českém, teda vlastně moravském, asfaltu. To jen abych nějakého moravského separatistu nenaštval hned na začátku. V Brně se totiž pojede Jarní cena, což je první závod seriálu pořádaného pod CAMS. V Brně čeká fanoušky a hlavně závodníky třídenní zajímavý program.

Češi pro IRRC 2016
Člověk by si řekl – žádná změna. Až na jednoho člena výpravy to bude stejné, jako vloni, ale ono to stejné opravdu nebude. Někteří z našich pojedou už třetí sezónu tohoto šampionátu a tak mají nejen lepší znalosti okruhů, ale také šance na úspěch. Navíc Marek Červený obhajuje titul, což se v třídě supersport povedlo zatím jen Laurentu Hoffmannovi.

Jarní cena Brna láká nabitou startovní listinou
První domácí závod road racingových seriálů se jede už trochu tradičně - netradičně na motodromu v Brně. Závodit se bude 15. – 17. dubna a to je opravdu za chvilku. Kdo se tedy v Brně představí? Myslím, že i kdyby se jely jen šestky a litry, tak to bude stát za to. Startovní listiny totiž obsahují řadu dobrých jezdců a to nejen v těchto třídách.

Nováčci IRRC 2016 superbike a jejich šance na úspěch
IRRC poslední roky vždy pozitivně ovlivnil příchod nováčků. Vloni dokonce nově příchozí jezdec šampionát vyhrál. Letos se k tomu asi neschyluje ale i tak příchod některých jezdců zkvalitní konkurenci na závodní dráze. Na druhou stranu pár jezdců odešlo, na což se také podíváme.

Nováčci IRRC supersport 2016 a jejich šance na úspěch
IRRC poslední roky vždy pozitivně ovlivnil příchod nováčků. Vloni dokonce nově příchozí jezdec šampionát vyhrál. Letos se k tomu asi neschyluje, ale i tak příchod některých jezdců zkvalitní konkurenci na závodní dráze. Na druhou stranu pár jezdců odešlo, na což se také podíváme.

« Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 33 48 64 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz