Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Deník z IoM TT 2016 – Středa 1. června
Na středu vyšla kombinace jednoho tréninku pro motorky všech tříd kromě twinů a jednoho tréninku sidecarů. Bylo opět hezké počasí ale foukal velmi silný vítr po celý den. U Kamila Holána se podařilo dát BMW dohromady a konečně objet nějaká ta kola. Michal Dokoupil si výrazně vylepšil své letošní maximum na supersportu. V nejsilnější třídě se začalo pořádně tahat a hned 3 jezdci už zajeli kolo s rychlejším průměrem,…

Deník z IoM TT 2016 – Úterý 31. května
Na úterý byly naplánovány hned tři tréninky a opět se stala spousta událostí. I šestý den na ostrově bylo pěkné počasí, byť to byl zatím největrnější den. Kamil Holán poprvé na Manu spadl a Michal Dokoupil provětral šestku i twina.

Deník z IoM TT 2016 – Pondělí 30. května
Další tréninkový den nás přivítal opět skvělým počasím, byť docela foukalo. Večer měli poprvé vyrazit litry, takže jsem byl plný očekávání. Přeci jen se měl ukázal Kamil na BMW a tady na ostrově se všichni u trati těšili na dvoutaktní Suter a na Hondu RCV.

Deník z IoM TT 2016 – Neděle 29. května
Nejdřív jsem si říkal, že z volného dne nemá cenu nic psát, protože co se týče motorek se zase tak moc neděje. Ale v krátkosti bych rád popsal, že tohle není zdaleka jen ostrov pro motorkáře.

Deník z IoM TT 2016 – Sobota 28. května
V sobotu až zázračně pokračovalo dobré počasí. Trochu fouká, tak to prý pořád nic není. Děsí mě to, že tu prý je dost teplo. No nevim. Je nějakých osmnáct, tak snad jsem nic nepodcenil. S Kamilem a Hagou jsem v autě projel své první kolo po okruhu a neni mi dop...le jasný, jak si tohle může někdo pamatovat. Je to neskutečně dlouhý. Nádherný jsou samozřejmě hory. Počasí v nich už méně. Jestli bude hezky, tak se tam s…

Deník z IoM TT 2016 – pátek 27. května
Letos nebudu psát o TT od stolu doma, ale z místa činu. Možná nebudu přinášet tolik čísel a srovnání, protože mi občas asi něco unikne, ale mohu Vám nabídnout můj osobní pohled na věc. Možná vás to bude bavit a možná ne. To už je na vás. První část je z pátku, což byl dlouhý den. Čekal nás letecký přesun na TT v sestavě Haga, Principál a já. Po nějakých komplikacích jsme nakonec přistáli na ostrově a setkali se s…

300 Zatáček Gustava Havla už tento víkend
Už o tomto víkendu se pojede jeden z největších road racingových podniků u nás a tak tu máme souhrn toho, co nás v Hořicích čeká.

50 let od začátku rekordní hořické série Bohumila Staši
O víkendu se jedou další Zatáčky v Hořicích a je to 50 let od doby, kdy poprvé vyhrál Bohumil Staša, který drží jako jediný rekordních 10 vítězství na tomto okruhu. Jak byla tato série dlouhá a v jakých třídách si tento výsledek legendární závodník ze Strakonic dojel?

Druhý závod IRRC v Oss
Supersporty se vyrovnaly a mezi superbiky potvrzují formu jezdci Herpigny motors, tak by se asi dal zjednodušit druhý závod šampionátu IRRC v Oss. Stalo se toho ale mnohem víc, a byť okruh u tohoto holandského města nepatří k nejoblíbenějším a nejhezčím, tak se jednalo z pohledu fanouška road racingu o hodně zajímavý víkend.

North West 200 2016 - čtvrtek
Dnešní den se v Severním Irsku nesl v duchu krásného počasí, kvalifikačních tréninků, závodů a především jména Alastair Seeley, které bylo napsáno na vrcholu téměř všech výsledkových listin. Ze závodů se bohužel stihl odjet jen závod supersportů, ve kterém se přepisovala historie, následný závod twinů byl dvakrát zastaven a následně zrušen, stejně tak závod superstocků. Výborné umístění zaznamenal Marek Červený,…

« Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 33 49 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz