Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Jochem van den Hoek: Chci být na bedně v IRRC
Jochem je pořád ještě mladý závodník, který přišel do závodů, jak se říká, z ulice. Road racing jezdí od roku 2009. Letos jel poprvé za pořádný tým na dobře připravené Kawasaki a na výsledcích to bylo znát. V IRRC superbike byl pátý a zároveň nejlepší jezdec, který neměl BMW pod zadkem. I u nás v Hořicích se už rozjezdil a zajel skvělý čas pod 2:19. Jako sedmadvacetiletý má ještě velký potenciál a toho, zdá se, bude…

Johan Fredriks mění BMW za Kawasaki
Johan chystá na letošek hodně novinek. Trochu netradičně přestupuje z BMW HP4, po které většina jezdců touží, na novou Kawasaki. To ale není zdaleka jediná novinka v letošním roce. Johan se chystá I na jiné závody, než jen na IRRC. Hodně se těší do Imatry a hlavně se představí zase u nás v Hořicích. Tam si vloni posunul osobní rekord na skvělých 2:18.371, což byl devátý nejrychlejší čas sezóny. Nicméně mu taky utekl…

Jak jsem jel pro rozhovor s Bohumilem Stašou
Často si říkám, že jsem sice už viděl celkem dost závodů. Hlavně za poslední 3 roky těch zářezů dost přibylo. Ale historii vlastně tak moc neznám a nikdy jsem se o ní až tolik nezajímal. Postupně jsem se ale začal motat kolem Bohumila Staši a zjistil jsem, že s ním udělat rozhovor, je prostě povinnost, i když jsem tušil, že pro road racing to asi nebude úplně pochvala a že to nebude snadná mise.

TT na Manu na dvoutaktu? Možná už letos!
Švýcaři byly vždycky jinde a v motorkách to platí taky. Světoznámá firma Suter vypustila do světa svoje dvoutaktní GP, což je asi informace, kterou už leckdo víte. To že s ním ale pojedou i slavný závod na ostrově Man je novinka a podle mě novinka hodně zajímavá.

Složme se Kamilu Holánovi na letošní IoM TT!
Měli jste někdy chuť pomoci českým závodníkům, ale na vašem účtu se neválely volné desetitisíce? Teď je tu zajímavá možnost jak tuhle touhu uspokojit. Kamil Holán je první z našich závodníků, který se rozhodl využít možnosti tzv. crowdfundingu, skrze čím dál více populární Startovač. Kamil se tak za přispění svých fanoušků snaží pokrýt náklady na účast na slavné Isle of Man Tourist Trophy.

Kamil Holán: TT 2016 není vůbec jistá
Kamil Holán to nemá před letošní sezónou dvakrát jednoduché. Plány jsou sice velké, ale finanční realita je trochu proti. Aby nás Kamil mohl znovu reprezentovat na IoM TT, tak potřebuje nemalé množství peněz. Pokud mu budete chtít pomoci, tak se víc informací dozvíte v rozhovoru.

Zakládáme novou stránku Czech Road Racing na facebooku…
Možná si říkáte proč se na facebooku objevuje další stránka o road racingu. Jako by jich nebylo dost. Budu se Vám to v tomto článku snažit vysvětlit a obhájit to, proč to děláme.

Marek Němeček o twinech
Rozhovor s pražským závodníkem hlavně o technice. Marek patří mezi nejlepší české závodníky na twinu. Má za sebou rozporuplnou sezónu. Zajel hezké výsledky, ale taky vážně havaroval. Twiny začali jako dostupná třída. Jestli tomu tak pořád je, jsem se nemohl nezeptat....

Josef „Ermolenko“ Lukšík: pojedu i nějaké závody na…
Pepa Lukšík za sebou nemá zrovna ideální sezónu. Hned na druhém závodě v rámci IRRC v holandském Oss havaroval v zatáčce, o které ještě den předtím tvrdil, že tam se napadá. Znamenalo to návrat na motorku až v srpnu v Hořicích a bodovou ztrátu v šampionátu už logicky nemohl dohnat. Nicméně ho to od závodění neodradilo. Plánuje další sezónu v IRRC a možná se na domácích okruzích představí i na dvouválcovém twinu.

Luca Gottardi: s road racingem jsem začal v Hořicích
Luca je jeden z málo Italů, kteří se v poslední době věnují road racingu. A za poslední léta taky jediný, který si přijel zazávodit na český okruh. A nebyla to účast jenom symbolická. Na hořické trati si za pár let vybudoval pozici favorita závodů a tím, že se dostal na 600 s časem pod 2:20, se zařadil mezi ty nejlepší jezdce historie.

« Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 34 50 66 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz