Články  |  Foto  |  Kalendář 
Deník z IoM TT 2016 – Neděle 29. května
Nejdřív jsem si říkal, že z volného dne nemá cenu nic psát, protože co se týče motorek se zase tak moc neděje. Ale v krátkosti bych rád popsal, že tohle není zdaleka jen ostrov pro motorkáře.

Deník z IoM TT 2016 – Sobota 28. května
V sobotu až zázračně pokračovalo dobré počasí. Trochu fouká, tak to prý pořád nic není. Děsí mě to, že tu prý je dost teplo. No nevim. Je nějakých osmnáct, tak snad jsem nic nepodcenil. S Kamilem a Hagou jsem v autě projel své první kolo po okruhu a neni mi dop...le jasný, jak si tohle může někdo pamatovat. Je to neskutečně dlouhý. Nádherný jsou samozřejmě hory. Počasí v nich už méně. Jestli bude hezky, tak se tam s…

Deník z IoM TT 2016 – pátek 27. května
Letos nebudu psát o TT od stolu doma, ale z místa činu. Možná nebudu přinášet tolik čísel a srovnání, protože mi občas asi něco unikne, ale mohu Vám nabídnout můj osobní pohled na věc. Možná vás to bude bavit a možná ne. To už je na vás. První část je z pátku, což byl dlouhý den. Čekal nás letecký přesun na TT v sestavě Haga, Principál a já. Po nějakých komplikacích jsme nakonec přistáli na ostrově a setkali se s…

300 Zatáček Gustava Havla už tento víkend
Už o tomto víkendu se pojede jeden z největších road racingových podniků u nás a tak tu máme souhrn toho, co nás v Hořicích čeká.

50 let od začátku rekordní hořické série Bohumila Staši
O víkendu se jedou další Zatáčky v Hořicích a je to 50 let od doby, kdy poprvé vyhrál Bohumil Staša, který drží jako jediný rekordních 10 vítězství na tomto okruhu. Jak byla tato série dlouhá a v jakých třídách si tento výsledek legendární závodník ze Strakonic dojel?

Druhý závod IRRC v Oss
Supersporty se vyrovnaly a mezi superbiky potvrzují formu jezdci Herpigny motors, tak by se asi dal zjednodušit druhý závod šampionátu IRRC v Oss. Stalo se toho ale mnohem víc, a byť okruh u tohoto holandského města nepatří k nejoblíbenějším a nejhezčím, tak se jednalo z pohledu fanouška road racingu o hodně zajímavý víkend.

North West 200 2016 - čtvrtek
Dnešní den se v Severním Irsku nesl v duchu krásného počasí, kvalifikačních tréninků, závodů a především jména Alastair Seeley, které bylo napsáno na vrcholu téměř všech výsledkových listin. Ze závodů se bohužel stihl odjet jen závod supersportů, ve kterém se přepisovala historie, následný závod twinů byl dvakrát zastaven a následně zrušen, stejně tak závod superstocků. Výborné umístění zaznamenal Marek Červený,…

North West 200 2016 - úterý
V Severním Irsku dnes začal první velký mezinárodní závod road racingové sezony - North West 200. A tentokrát byla nad tribunou k vidění i Česká vlajka, která značí, že se tohoto prestižního závodu účastní i dva naši závodnici: Marek Červený a Petr Bičiště.

IRRC se přesouvá o víkendu do Oss
Šampionát IRRC se v sobotu, nebo možná spíš v neděli přesouvá do holandského Oss, tedy nedaleko od Hengela, kde se jel první závod. Jezdce čeká další závod na záludné trati, kde potrápí hlavně brzdy.

Startovní listiny pro Hořice, aneb kde hledat favority
Pořadatel závodů v Hořicích dnes zveřejnil oficiální startovní listiny a je na čase se podívat, koho přespříští víkend uvidíme na legendárním závodě 300 Zatáček Gustava Havla závodit. Přesto, že se to u road racingu těžko odhaduje, vám nabízíme i přehled favoritů jednotlivých tříd.

« Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 35 52 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz