Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
IRRC se přesouvá o víkendu do Oss
Šampionát IRRC se v sobotu, nebo možná spíš v neděli přesouvá do holandského Oss, tedy nedaleko od Hengela, kde se jel první závod. Jezdce čeká další závod na záludné trati, kde potrápí hlavně brzdy.

Startovní listiny pro Hořice, aneb kde hledat favority
Pořadatel závodů v Hořicích dnes zveřejnil oficiální startovní listiny a je na čase se podívat, koho přespříští víkend uvidíme na legendárním závodě 300 Zatáček Gustava Havla závodit. Přesto, že se to u road racingu těžko odhaduje, vám nabízíme i přehled favoritů jednotlivých tříd.

Staré Město 2016 – skvělé počasí, průtahy a zajímavý…
První český road racingový závod sezóny 2016 je minulostí. Na Slováckém okruhu ve Starém Městě se uplynulý víkend sešli jezdci všech tříd kromě supersportů a superbiků. Závody provázelo skvělé počasí a celkově to byl velmi vydařený start sezóny. Jak to ale bývá, i na tomto závodě se najde pár sporných momentů.

První road racing u nás o víkendu ve Starém Městě
O tomto víkendu se bude poprvé v letošní sezóně závodit ve Starém Městě. Krom startovních listin je pro diváka lákavá i předpověď počasí a vstupné zdarma. Staré Město je velmi rychlý a rovinatý okruh, který z větší části prochází okrajem města. Možná i to je důvod, proč na tomto závodě neuvidíme dvě nejsilnější kubatury.

Hengelo 2016 - dobrý začátek IRRC pro české jezdce
První závodní víkend IRRC v Hengelu nezačal ideálně. V pátek celkem silně pršelo a předpověď hrozila deštěm i na sobotu. Do depa jsme se bohužel nesjeli všichni, protože Aleš Nechvátal musel zůstat doma kvůli zranění. Nakonec to ale byl skvělý víkend plný závodění a pro české jezdce to byl navíc víkend úspěšný.

Startovní listiny pro závod ve Starém Městě
Ve Starém Městě u Uherského Hradiště se pojede příští víkend 7. a 8. května první domácí závod na přírodním okruhu. Pořadatel má na svém webu startovní listiny, takže se už můžeme podívat, na koho se můžeme v tomto termínu těšit.

IRRC 2016 začíná o víkendu v Hengelu
Tento víkend začne u nás už dobře známý šampionát IRRC prvním závodem na zajímavé trati v holandském Hengelu. Jde o zajímavý podnik, který nám může odhalit, kdo je letos dobře připravený a kdo bude v dalším ročníku tahat za delší konec.

Jarní cena Brna 2016 – závody velkých rozdílů
Máme za sebou první závod road racingové sezóny, který se jel na motodromu v Brně. Na rozjetí podařená akce s dobrou organizací a hlavně značným prostorem pro potrénování po zimě pro všechny.

Jarní cena Brna už tento víkend
Ano, už tento víkend se konečně začne závodit i na českém, teda vlastně moravském, asfaltu. To jen abych nějakého moravského separatistu nenaštval hned na začátku. V Brně se totiž pojede Jarní cena, což je první závod seriálu pořádaného pod CAMS. V Brně čeká fanoušky a hlavně závodníky třídenní zajímavý program.

Češi pro IRRC 2016
Člověk by si řekl – žádná změna. Až na jednoho člena výpravy to bude stejné, jako vloni, ale ono to stejné opravdu nebude. Někteří z našich pojedou už třetí sezónu tohoto šampionátu a tak mají nejen lepší znalosti okruhů, ale také šance na úspěch. Navíc Marek Červený obhajuje titul, což se v třídě supersport povedlo zatím jen Laurentu Hoffmannovi.

« Předchozí 1 18 19 20 21 22 23 24 35 51 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz