Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
IRRC v Hořicích – Divoké karty nejen pro naše jezdce
Trocha informací před závodem asi nikomu neuškodí a u nás na webu se před IRRC v Hořicích snad nějaké nové dozvíte. Teď je tu první článek ze tří. Co je divoká karta v závodě asi všichni víte. Díky ní se může závodů nějakého šampionátu zúčastnit jezdec, který normálně třeba právě IRRC nejezdí. I letos dostali divokou kartu závodníci, kteří díky tomu budou moci v Hořicích poměřit síly s kontinentální špičkou road…

Závod IRRC a Česká TT v Hořicích tento víkend
Do Hořic už potřetí míří nejprestižnější road racingové závodění na kontinentu a program bude pro diváky zajímavý už od pátku. Hořice si totiž v pátek připomenou závodní historii, v sobotu se jezdci pustí do kvalifikací a v neděli do závodů.

IRRC Chimay – další náročný ročník na legendárním…
Už potřetí se naši jezdci účastnili belgického závodu s názvem Chimay Open Trophy, který se jede v rámci šampionátu IRRC. I letošní ročník ukázal, že uspět v Chimay, není vůbec jednoduché. Nároční okruh, na kterém většinou panuje počasí, které závodům úplně nepřeje.

Ulster GP 2016 je již za dveřmi
Do 8. srpna zbývá jen několikrát pár dní, což znamená, že další ročník tradiční Ulster Grand Prix, alias Velké ceny Severního Irska chcete-li prakticky klepe na dveře. Na co se tedy mohou tento rok fanoušci, podle organizátorů nejrychlejších motocyklových závodů na světě, těšit?

IRRC míří do belgického Chimay
Tento víkend se koná třetí podnik mezinárodního šampionátu IRRC. Dnes už jediný belgický závod se odjede na starém okruhu v Chimay, což je takové město piva kousek od francouzských hranic. Je to zároveň první podnik, kam naši jezdci vyrazí v plné sestavě.

Průběžné pořadí IRRC po první třetině
IRRC se o tomto víkendu po delší pauze přesune do druhé třetiny sezóny 2016. Je za námi holandská část šampionátu a tak je načase se podívat na průběžné pořadí a na případné šance na titul v letošní sezóně. Naši jezdci léto nezačali zdaleka tak dobře, jako vloni, ale bez šancí na dobrá umístění rozhodně nejsou.

Dymokury mění termín a CAMS přidává další závod na…
Závod v Dymokurech změní svůj zářijový termín, tak si to nezapomeňte poznamenat. Důvod je trochu kuriózní, ale naprosto pochopitelný. Organizace CAMS také přidává další závod na Slovensku do už běžícího seriálu, což možná vyvolá rozporuplné reakce.

Závodní den v Těrlicku – exhibice Horsta Saigera
I v neděli jezdce a pořadatele v Těrlicku potrápila voda a hlavním tématem dne byla volba pneumatik.

Tréninkovou sobotu v Těrlicku ovlivnil déšť
Deštivé odpoledne pořádně zamotalo kvalifikaci v Těrlicku. Zítra to bude rozhodně stát za to, protože rošty v některých třídách jsou navzdory papírovým předpokladům poskládané hodně zajímavě. Jezdci stihli první tréninky za chladného počasí, ale na suché trati. Odpoledne už to bylo horší a tak se ve většině tříd počítaly jako ty lepší časy z prvních tréninků.

Show must go on – závod v Těrlicku tento víkend
Závod Havířovský Zlatý kahanec, který se jezdí na Těrlickém okruhu, je jeden z našich největších motocyklových závodů na přírodní trati. Pořadatel sice před lety přišel o mezinárodní šampionát IRRC, ale i tak si udržel vysokou úroveň hlavně po stránce jezdeckého obsazení.

« Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 35 51 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz