Články  |  Foto  |  Kalendář 
Průběžné pořadí IRRC po první třetině
IRRC se o tomto víkendu po delší pauze přesune do druhé třetiny sezóny 2016. Je za námi holandská část šampionátu a tak je načase se podívat na průběžné pořadí a na případné šance na titul v letošní sezóně. Naši jezdci léto nezačali zdaleka tak dobře, jako vloni, ale bez šancí na dobrá umístění rozhodně nejsou.

Dymokury mění termín a CAMS přidává další závod na…
Závod v Dymokurech změní svůj zářijový termín, tak si to nezapomeňte poznamenat. Důvod je trochu kuriózní, ale naprosto pochopitelný. Organizace CAMS také přidává další závod na Slovensku do už běžícího seriálu, což možná vyvolá rozporuplné reakce.

Závodní den v Těrlicku – exhibice Horsta Saigera
I v neděli jezdce a pořadatele v Těrlicku potrápila voda a hlavním tématem dne byla volba pneumatik.

Tréninkovou sobotu v Těrlicku ovlivnil déšť
Deštivé odpoledne pořádně zamotalo kvalifikaci v Těrlicku. Zítra to bude rozhodně stát za to, protože rošty v některých třídách jsou navzdory papírovým předpokladům poskládané hodně zajímavě. Jezdci stihli první tréninky za chladného počasí, ale na suché trati. Odpoledne už to bylo horší a tak se ve většině tříd počítaly jako ty lepší časy z prvních tréninků.

Show must go on – závod v Těrlicku tento víkend
Závod Havířovský Zlatý kahanec, který se jezdí na Těrlickém okruhu, je jeden z našich největších motocyklových závodů na přírodní trati. Pořadatel sice před lety přišel o mezinárodní šampionát IRRC, ale i tak si udržel vysokou úroveň hlavně po stránce jezdeckého obsazení.

Favorité pro závod v Těrlicku
Už nějaký ten den je zveřejněná startovní listina pro Těrlicko a včera, tedy na poslední chvíli přibyl další z favoritů. Závod, který se dá z našich jako jeden ze dvou považovat alespoň v hlavních třídách opravdu za mezinárodní, ani letos fanoušky nezklame. Uvidíte jezdce, kteří letos uspěli na TT na ostrově Man, ale třeba i kvalitní jezdce z IRRC.

Radvanice 2016
Další ročník závodů na okruhu v ostravských Radvanicích je minulostí. Bohužel se naplánovaný program stejně jako v roce 2014 nedokončil. Těžký okruh připravil mnohá zajímavá dramata. I přes trochu slabší startovní listinu to byly zajímavé závody. Pak ale přišlo drama, o které nikdo nestojí….

Olin Hanák - jezdec, který nestihl svůj talent naplno…
To, že se stalo včera něco hodně špatného s Olinem Hanákem, už asi víte. Bohužel si toho všimla i naše „media“, která jinak na motocyklový sport kašlou. Tím, jak se facebook plní emocemi tomu celému asi nepřidáme. Dovolte ale krátkou a snad důstojnou vzpomínku na Olinovu dráhu road racingovým životem. Skoro by se totiž teď mohlo zdát, že Olin se "proslavil" až tím, jak skončil. To by ale nebylo fér...

Road racing v Radvanicích o tomto víkendu
Po trochu delší pauze se road racing zase představí na domácí půdě. Tentokrát se bude závodit na trati v ostravské místní části Radvanice. Jedná se o závod seriálu AČR a přestaví se všechny třídy kromě té nejsilnější. Hlavní hvězdou podniku bude průběžně vedoucí jezdec IRRC – Marek Červený.

Road racing v Kopčanech už tento víkend
V Kopčanech už se nějakou dobu jezdí na delším okruhu přímo v obci a tento závod se počítá do šampionátu pod organizací CAMS. Pod CAMS se jedná teprve o druhý závod a o první závod na přírodním okruhu.

« Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 35 52 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz