Články  |  Foto  |  Kalendář 
Ice Valley - největší tým na TT 2014
Paul Shoesmith jezdí z Anglie na závody do středu Evropy už delší dobu. Zazávodil si třeba v Těrlicku, nebo v německém Frohburgu. Vždy sebou přiveze i další zajímavé jezdce. Mimo to jezdí dlouhodobě na Isle of Man TT. Letos tam bude mít jeho tým hned 6 jezdců a bude tak největším týmem na TT. Kdo bude v týmu Ice Valley by Motorsave letos závodit?

Bramboračka AČR vs. CAMS se letos nekoná!?
Pamatujete si na loňský rok touto dobou? Odehrával se bizardní a ve výsledku trochu nesmyslný boj mezi dvěma organizacemi, které u nás závody pořádají. Jestli máte pocit, že se na nás valí jen negativní zprávy, tak tu máme jednu pozitivní.

Startovní čísla pro Isle of Man TT 2014
Každoročně se očekává zpráva kdo s jakým číslem pojede na Isle of Man TT. Opět připomínám, že se přiděluje 20 nejvyšších čísel. Zbytek si jezdci musí vyjezdit v kvalifikaci. Jaký mají čísla význam a jaké komu přidělili?

Sbírka PET lahví pro zabezpečení hořické tratě
Chcete přispět k pořádání závodů v Hořicích? Nyní máte možnost. AMK Hořice vyhlásil sbírku PET lahví pro naplnění nových žoků k zabezpečení tratě.

Kamil Holán o přípravách na IRRC
Kamil Holán pojede jako jeden z pěti českých jezdců evropský šampionát IRRC. Sezóna začíná hned první víkend v květnu v Hengelu, a tak se Kamil vydal otestovat sebe i techniku s agenturou racetrack do chorvatské Rijeky. Navíc si jen tak při tréninku zajel dva závody a jeden vyhrál. Konečně taky víme, jak to bude mít Kamil letos s technikou. Dobrou zprávou je, že technika bude konkurence schopná. Slušný příslib pro…

Twin a jeho úpravy
O této třídě jsme už hovořili v článku o začátcích v závodění. Tento článek Vám poodhalí základní informace o úpravách těchto motocyklů. Povíme si něco o cenách dílů na přestavbu, a řekneme si, co by bylo pro začátek nejlepší řešit a co v začátcích naopak nemá cenu řešit. Autor článku: Jan Markalous

Soutěž s AMK Hořice II.
Máme tu další kolo soutěže. Opět se otázka týká závodů v Hořicích. Otázka není složitá a výherce dostane balíček propagačních předmětů od AMK Hořice. Dnes to máte opravdu jednoduché, ale příště trochu přitvrdíme :)

Jsme rok v provozu + soutěž
Je to přesně rok, co náš web začal fungovat. Od té doby se některé věci změnily a snad i zlepšily. Doufáme, že se budou zlepšovat i nadále. Ke krátkému ohlédnutí za prvním rokem přidáváme i zajímavou soutěž.

Eric Lenser - road racer od protinožců
Dnešní rozhovor je s jezdcem, u kterého je trochu složitější říct odkud vlastně je. Každopádně nám to v článku vysvětlil. Jde o Erica Lensera, který si náš road racing velmi oblíbil a i letos se k nám několikrát podívá. Povídání o tom jak se k tomuto sportu dostal, proč právě road racing a na jakých motorkách ho letos, nebo další roky uvidíme. Pro mě osobně velmi příjemný rozhovor. Tak ať se Vám dobře čte.

Jak začít se závody na přírodních okruzích?
V dnešním článku si povíme o tom, jak začít se závoděním na přírodních okruzích. Zasvětíme tak hlavně ty, kteří si chtějí kouzlo tohoto sportu zkusit z druhé strany na vlastní kůži. Autor článku: Jan Markalous

« Předchozí 1 18 35 49 50 51 52 53 54 55 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz