Články  |  Foto  |  Kalendář 
Soutěž s AMK Hořice III.
Máme tu další kolo soutěže. Opět se otázka týká závodů v Hořicích. Otázka není složitá a výherce dostane balíček propagačních předmětů od AMK Hořice. Protože jsme na Vás minulý týden trochu zapomněli, tak do soutěže pustíme hned 2 balíčky najednou a budou opravdu za malou námahu.

Reakce týmu Orange racing po testech v Maďarsku
IRRC 2014 startuje za měsíc a pár dní a tak se i tým Orange racing vydal ozkoušet techniku i jezdce samotné. Původně avizovaná Rijeka z technických důvodů nevyšla. Tým se tedy vydal o týden později na maďarský Pannoniaring. Ráno jezdci stihli pár kol na suchu, ale pak i do Pannonie dorazil déšť. Ale o tom už nám poví samotní jezdci.

Ice Valley - největší tým na TT 2014
Paul Shoesmith jezdí z Anglie na závody do středu Evropy už delší dobu. Zazávodil si třeba v Těrlicku, nebo v německém Frohburgu. Vždy sebou přiveze i další zajímavé jezdce. Mimo to jezdí dlouhodobě na Isle of Man TT. Letos tam bude mít jeho tým hned 6 jezdců a bude tak největším týmem na TT. Kdo bude v týmu Ice Valley by Motorsave letos závodit?

Bramboračka AČR vs. CAMS se letos nekoná!?
Pamatujete si na loňský rok touto dobou? Odehrával se bizardní a ve výsledku trochu nesmyslný boj mezi dvěma organizacemi, které u nás závody pořádají. Jestli máte pocit, že se na nás valí jen negativní zprávy, tak tu máme jednu pozitivní.

Startovní čísla pro Isle of Man TT 2014
Každoročně se očekává zpráva kdo s jakým číslem pojede na Isle of Man TT. Opět připomínám, že se přiděluje 20 nejvyšších čísel. Zbytek si jezdci musí vyjezdit v kvalifikaci. Jaký mají čísla význam a jaké komu přidělili?

Sbírka PET lahví pro zabezpečení hořické tratě
Chcete přispět k pořádání závodů v Hořicích? Nyní máte možnost. AMK Hořice vyhlásil sbírku PET lahví pro naplnění nových žoků k zabezpečení tratě.

Kamil Holán o přípravách na IRRC
Kamil Holán pojede jako jeden z pěti českých jezdců evropský šampionát IRRC. Sezóna začíná hned první víkend v květnu v Hengelu, a tak se Kamil vydal otestovat sebe i techniku s agenturou racetrack do chorvatské Rijeky. Navíc si jen tak při tréninku zajel dva závody a jeden vyhrál. Konečně taky víme, jak to bude mít Kamil letos s technikou. Dobrou zprávou je, že technika bude konkurence schopná. Slušný příslib pro…

Twin a jeho úpravy
O této třídě jsme už hovořili v článku o začátcích v závodění. Tento článek Vám poodhalí základní informace o úpravách těchto motocyklů. Povíme si něco o cenách dílů na přestavbu, a řekneme si, co by bylo pro začátek nejlepší řešit a co v začátcích naopak nemá cenu řešit. Autor článku: Jan Markalous

Soutěž s AMK Hořice II.
Máme tu další kolo soutěže. Opět se otázka týká závodů v Hořicích. Otázka není složitá a výherce dostane balíček propagačních předmětů od AMK Hořice. Dnes to máte opravdu jednoduché, ale příště trochu přitvrdíme :)

Jsme rok v provozu + soutěž
Je to přesně rok, co náš web začal fungovat. Od té doby se některé věci změnily a snad i zlepšily. Doufáme, že se budou zlepšovat i nadále. Ke krátkému ohlédnutí za prvním rokem přidáváme i zajímavou soutěž.

« Předchozí 1 18 35 49 50 51 52 53 54 55 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz