Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Rozhovor s Alešem Nechvátalem o IRRC
Aleš Nechvátal je zdánlivě nenápadný chlapík. Zdání ale klame. Letos se stal našim nejúspěšnějším litrařem na přírodních okruzích. Každoročně se posunuje kupředu a dnes bez problému jezdí Hořice pod 2:20. Pro příští rok se rozhodl vyrazit ven a stejně jako další 4 naši pojede IRRC. V rozhovoru se dozvíte více.

Aleš Nechvátal oznámil start v IRRC
Na vyhlášení wusa cup v Hořicích oznámil svůj záměr připojit se ke čtyřem dosavadním Čechům v IRRC Aleš Nechvátal, který pojede opět ve stejném týmu jako letos. Je to tak pátý našinec celkem a třetí v nejsilnější kategorii Superbike.

Konec dvoutaktů v Čechách? Zatím ani náhodou…
Je to dlouhodobý fakt. Dvoutaktní technice zvoní hrana a asi se s tím nedá moc dělat. V dnešním článku jsem se zaměřil na budoucnost závodních dvoutaktů u nás. Zeptal jsem se taky dvou předních jezdců třídy 125 GP jak to vidí do budoucna. Článek je doplněn velkým množstvím fotek těchto strojů.

Marek Červený o IRRC
Marek Červený je jednoznačně nejúspěšnějším šestkařem letošní sezóny. Letos vyhrál co se dalo a v mezinárodní konkurenci ve Frohburgu ukázal, že se rozhodně venku neztratí. Mára se rozhodl pro IRRC, ve kterém má velké šance na přední příčky. Vyzpovídal jsem ho a výsledek si můžete nyní přečíst....

Michael Pearson příští rok v Hořicích i ve Frohburgu
Účast Michaela Pearsona v těchto dvou závodech je určitě tou nejlepší pozvánkou pro diváky. Pearson pojede příští rok opět v týmu Hotties a nebude sám.

René Lohse
Dnes vás seznámíme s německým závodníkem Reném Lohse třídy 125 GP, který má velmi rád český roadracing.

Vánoční balík CZECH ROAD RACING
Ukaž ostatním co tě bere a kup si vánoční balíček CZECH ROAD RACING. Za rozumnou cenu tak dostaneš triko a pár samolepek k tomu.

Petr Košťál o vstupu do IRRC
Druhým jezdcem z týmu Orange racing, který pojede příští rok šampionát IRRC je Petr Košťál. Bude tak týmový kolega Pavla Tomečka, kterého už jsem si představily. Petr pojede v IRRC třídu supersport. Vyzpovídal jsem Petra proč zrovna IRRC, na jaké okruhy se těší atd...

Ian Hutchinson vyhrál Macau GP
Ian to dokázal a narušil nadvládu Michaela Ruttera na tomto městském okruhu. Po dlouhé době tak přinesl vítězství značce Yamaha v Macau. Z kontinentálních jezdců se nejvíce dařilo Didieru Gramsovi. Závod byl předčasně zastaven a ukončen a dokončilo ho jen 24 jezdců z 32.

2. kvalifikace v Macau – pole position pro Hutchinsona
Překvapení je na světě. Pole manem se nestal Michael Rutter ale Ian Hutchinson. Po dnešní kvalifikaci je jasné rozestavení jezdců na startu a na dobrém místě na budou stát i kontinentální jezdci, zejména pak Didier Grams a Horst Saiger. Odehrála se také první havárie – naštěstí dopadla dobře.

« Předchozí 1 17 33 49 50 51 52 53 54 55 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz