Články  |  Foto  |  Kalendář 
Prolog
Úvodní čtení pro naše první návštěvníky. V tomto úvodním článku bychom Vám rádi představili, o co tu půjde, proč to děláme, kdo jsme a k čemu to bude. S touto stránkou se neodmyslitelně pojí facebook stránka Czech Real Road Racing, za kterou stojí Vojta Vaněk.

O co tu půjde?

Jde hlavně o to sdružovat lidi, kteří se motají kolem tohoto krásného sportu. Ať už půjde o fanoušky, jezdce, mechaniky, fotografy, podporovatele atd.. Jde o to přilákat k tomuto sportu co nejvíce lidí, podporovat ho a dávat o něm nezkreslené informace. Pro fanoušky připravujeme spoustu položek. Doufáme, že jim udělají radost. Zároveň tím podpoří svůj oblíbený sport. Pro jezdce zase možnosti diskutovat, shánět a prodávat díly atd. V neposlední řadě půjde také o peníze. Ano je tomu bohužel tak. Všichni víme, že tento sport je velmi nákladný, a tak se pokusíme vytěžit z našeho úsilí co nejvíce prostředků pro financování tohoto sportu. Chceme ukázat sponzorům, že jsme reálná komunita lidí, že je o tento sport zájem a že je vidět.

Proč to děláme?

Předem bychom měli říci, že z toho všeho co tu chceme dělat, nebudeme mít žádný finanční prospěch (ze začátku spíš naopak). Děláme to z obdivu a zájmu o tento sport. Chceme peníze získávat, nechceme škemrat a chceme je účelně vynaložit pro potěchu nás všech.

Kdo jsme?

Jsme parta lidí co se kolem Road Racingu nějakou tu dobu motá. První s touto myšlenkou přišel Vojta „Albert“ Vaněk už v sezóně 2009. Jeho nálepek na spoustě motorek jste si určitě všimli. Všechny nás možná na závodech potkáváte a doufáme, že ještě dlouho potkávat budete. Bohužel nikdo z nás není milionář, a tak naše „tvorba“ bude ze začátku možná trochu kostrbatá, amatérská a plná chyb. Doufáme ale, že nám to prominete. Vše musíme zařídit sami a bez větších finančních prostředků – není to lehké. Učíme se.

K čemu to bude?

Jde nám o to nabídnout fanouškům informace a základnu pro sledování, fandění a podporování našeho oblíbeného sportu. Jezdcům nabízíme vzájemnou komunikaci a snazší přístup ke sponzorům, náhradním dílům, novým strojům atd..

Zdá se Vám to jako dobrá myšlenka?

Pokud ano, tak jsme rádi. Jestli máte ale nějaké připomínky, tak sem s nimi.

Chtěli byste nás podpořit?

Dejte vědět. Co teď nejvíce přivítáme, jsou finance. Web bude stát dost peněz. To znamená, že čím víc jich bude, tím bude web kvalitnější a propracovanější. Je jedno, jestli to bude stovka nebo tisíce. Kdyby náhodou někdo měl zájem o reklamu na tomto webu, určitě se tomu nebráníme – naopak. Zaváděcí ceny pronájmu chceme mít řádově ve stokorunách za rok. Kdo nám pomůže v začátcích, tomu rádi cenu necháme. Když se to rozjede, tak už bude mít zájem kdekdo, ale my si vážíme lidí, co budou chtít pomoci, když je to nejvíc potřeba – na začátku.

To je od nás zatím vše. Je potřeba pár věcí ještě doladit. Zatím je tu pro Vás galerie fotek ze sezóny 2012 a malé představení lidí co mají s tímto webem něco společného.
Milan
comments powered by Disqus
http://www.rstmoto.cz