Články  |  Foto  |  Kalendář 
Ice Valley - největší tým na TT 2014
Paul Shoesmith jezdí z Anglie na závody do středu Evropy už delší dobu. Zazávodil si třeba v Těrlicku, nebo v německém Frohburgu. Vždy sebou přiveze i další zajímavé jezdce. Mimo to jezdí dlouhodobě na Isle of Man TT. Letos tam bude mít jeho tým hned 6 jezdců a bude tak největším týmem na TT. Kdo bude v týmu Ice Valley by Motorsave letos závodit?

Paul Shoesmith
Poprvé si zazávodil na TT v roce 2005. Od té doby už jel 44 závodů a získal 31 bronzových replik. Zkušeností má na rozdávání. Celkem pravidelně už startuje ve Frohburgu a v Těrlicku.

Kromě již zmíněného Paula pojedou i kontinentální jezdci IRRC. Je to celkem zajímavé, když Angličan tahá Belgičany a Francouze na TT. Tedy postupně.

Laurent Hoffmann
Několikanásobný vítěz IRRC ve třídě supersport. Na TT bude ale poprvé. Belgický jezdec, s nímž si můžete přečíst rozhovor zde:
http://www.czechroadracing.cz/article/article?content_id=6341

Franck Petricola
Francouzský účastník IRRC, u kterého je pozorovatelný jasný progres. Také jeho první TT.

Ben Wylie
Podle mě největší naděje týmu. I Ben si zazávodil u nás v Těrlicku a na TT už ukázal, že první desítka pro něj není nereálná. Nicméně už se do ní třikrát dostal. Nejlepší nováček roku 2009.

Peter Hickman
Anglický nováček na TT, který přichází z motodromového BSB.

Sandor Bitter
Zkušený maďarský závodník, který se na TT vrací již poněkolikáté. Naposledy závodil v roce 2011 na TT.

Pro litrové závody bude mít tým k dispozici motorky BMW. Supersporty pojede na Yamaze R6 a Paul si opět odjede i závod twinů na Kawasaki ER6.


Milan
comments powered by Disqus
http://www.rstmoto.cz