Články  |  Foto  |  Kalendář 
Jsme rok v provozu + soutěž
Je to přesně rok, co náš web začal fungovat. Od té doby se některé věci změnily a snad i zlepšily. Doufáme, že se budou zlepšovat i nadále. Ke krátkému ohlédnutí za prvním rokem přidáváme i zajímavou soutěž.

Za ten první rok nás navštívilo poměrně velké množství čtenářů. Moc si toho vážíme. Teď před sezónou jsme na průměrné návštěvnosti 500 lidí denně. Spousta věcí se na našem webu změnila. Snažíme se ho dělat přehledný a tak třeba zmizelo fórum a pravděpodobně zmizí i bazar. Prostě se to nechytlo. Naopak hojně navštěvujete fotogalerii a tu chceme dál rozvíjet a nechávat tam fotky z uplynulých sezón. Změnil se trochu i náš tým. Někdo nás opustil, ale někdo s námi zase spolupracovat začíná. Tak to asi chodí všude.
A co chystáme na další rok? Přinášet další objektivní informace z domácí scény a nově také z IRRC, kde Češi pojedou pořádat, soutěže o zajímavé ceny, dál plnit fotogalerii, připravit pro Vás zajímavé propagační předměty a dál propagovat tento krásný sport, ve kterém patříme ke světové extratřídě.

Budeme moc rádi, když nám pod článek napíšete Vaše podněty k fungování našeho webu. Přeci jen to děláme pro Vás čtenáře a ne pro sebe.

Teď už ale k soutěži. Jak už je uvedeno výše, tak fotogalerii hojně navštěvujete a to jsme rádi. Jsou v ní fotky od pěti fotografu. Celkem tam najdete 17 galerií. Soutěžní otázka ale zní: Kolik je fotek ve všech našich galeriích celkem?

Odpovídat můžete do čtvrtka 13.3.. Vyhrají 3 nejpřesnější odhady. Hlasujte prosím do komentářů pod článek a ne nikam jinam.

Ceny
1. Cena Triko Czech Road Racing + placka
2. Cena Samolepky + placka
3. Cena Pexeso Czech Road Racing + placka

Tak do toho J


Milan
comments powered by Disqus
http://www.rstmoto.cz