Články  |  Foto  |  Kalendář 
IoM TT 2020 - Davey Todd příští rok u Hondy
Honda pro Isle of Man TT 2020 připravila velké překvapení. Kompletně mění složení týmu. A složení to je hodně zajímavé a silné zároveň.

Davey Todd letos naprosto ovládl IRRC a skvělé výsledky zaznamenal i na velkých road racingových mezinárodních závodech. Vždyť získal pódium na Ulster GP i NW200. Na TT byl šestý v nejtěžším závodě a na Macau GP čtvrtý. A to byla teprve jeho druhá kompletní sezóna na přírodních tratích.

Týmovým parťákem mu bude Glenn Irwin. Dromař, který si ale na přírodu občas odskočí. To odskočení už přineslo čtyři triumfy na NW200 a jeden v Macau při premiérové účasti. Glen bude pravděpodobně jedním z nejrychlejších nováčků TT všech dob.

Stejná sestava pojede za Hondu i v britském šampionátů, kde jí doplní další dva závodníci.

Honda je nejúspěšnější výrobce v historii TT. Poslední roky se jí příliš nedařilo. Každopádně je to stále velmi sledovaný tým. Vždyť hlavní část kariéry s ním spojili dva nejúspěšnější závodníci historii nejstaršího závodu světa. John McGuinness a Joey Dunlop. Po hubených letech ale možná přichází nový impuls. Nový Fireblade a nový závodníci. Už teď se máme na co těšit. BMW to bude mít zase o trochu těžší.

Milan
comments powered by Disqus
http://www.rstmoto.cz