Články  |  Foto  |  Kalendář 
První závod sezóny už tento víkend v Brně
V pátek startuje česká okruhářská sezóna Jarní cenou Brna. Už tradiční podnik na Masarykově okruhu nabídne třídenní program, vstup zdarma pro diváky a zajímavou startovní listinu, na které se objevili závodníci, kteří se jinak v sezóně moc nepotkají.

Program
Celé to začne pátečními tréninky. V sobotu čekají závodníky dva kvalifikační tréninky a jeden závod. V neděli je na programu Warm Up a druhé závody. Představí se všechny možné třídy, které si jen umíte představit. Od klasiků přes dvoutaktní třídy, moderní supersporty 300, supermona, twiny až po nejprestižnější třídy do 600 ccm a nad 600 ccm. Kořením bude mezinárodní závod moderních sidecarů.
Časový harmonogram

Vstupné a parkování
Vstup bude zdarma na tribuny C, T3 a T5 včetně parkování. Od pátku do neděle (12. - 14. 4. 2019).
Do paddocku se bude platit vstupné 150 Kč/den (pouze v sobotu a neděli).
Děti do 14 let, senioři narození 1951 a starší a ZTP vstup do paddocku zdarma!

Kdo se představí?
Zajímavostí Jarní ceny Brna je každoročně souboj specialistů na motodromy a závodníků, kteří se více věnují road racingu. Zejména pak v šestistovkách a litrech. Uvidíme závodníky z IRRC (Marek Červený, Kamil Holán, Aleš Nechvátal, Tomáš Borovka, Miroslav Sloboda) z okruhového šampionátu Alpe Adria (Michal Prášek, Igor Kaláb, Tomáš Šubrt, Václav Bittman, Dominik Jůda, Jiří Brož a další), ale představí se i závodníci, kteří mají zkušenosti z ostrova Man (Kamil Holán, Michal Dokoupil, Miroslav Sloboda, Shaun Andreson, Veronika Hankocyová). Zajímavá je i zahraniční účast. Napočítal jsem závodníky z jedenácti zemí.
Kompletní startovní listina

Milan
comments powered by Disqus
http://www.rstmoto.cz