Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Jarní cena Brna – aktualizace startovních listin
Máme pár dní do prvního českého závodu a pořadatel aktualizoval startovní listiny. Plyne z toho několik příjemných změn.

O startovních listinách jsme psali komplexně zde. Od té doby je ale pár změn. Tak třeba….

Na startovní listině klasiků je plno
Ano je to tak. Klasici naplnili kapacitu 64 strojů. Nejvíce jich je mezi 350 a 500, ale uvidíte i 175, 250 a velké 750. Celkem je přihlášených 64 strojů/závodníků. Kdo si chce u trati trochu zavzpomínat na dobu, kdy tyto stroje byly výdobytkem nejmodernější techniky, tak si přijde na své.

Produkční dvoutakty jsou také plné
Respektive na startovní listině je poslední volné místo. Více je samozřejmě menších 125 SP. Je jich přihlášených 47 a oproti minulému článku přibil Radek Lamich. Rázem je o favorita více. Tohle bude zajímavý závod.

Twiny pojede Zbyněk Soukup
Když se na závodech objeví motocyklový důchodce Zbyněk Soukup (a to není myšleno zle), tak se o generaci mladší závodníci většinově posouvají o jednu příčku dozadu. Myslím, že v Brně to nebude jiné. Každopádně soupeře nebude mít zrovna slabé. Michal Dokoupil, loňští vítězové Jakub Gottvald a David Kužela, ale třeba i Marek Stibor a bratři Hulínovi. Tohle by mohl být další zajímavý závod, i když favorit na první příčku je asi všem jasný.

Kamil Holán pojede na litru
Věrný své pověsti, se Kamil přihlásil na poslední chvíli. Sorry Kamile. Každopádně účastí jednoho z našich nejlepších road racerů dostává Jarní cena Brna zvláštní punc. Uvidíte oba české borce, kteří jezdí TT na Manu a pojedou i letos. Tedy Kamila a Michala Dokoupila. Kompletní bude také účast všech našich z IRRC. Kromě Kamila pojede i Marek Červený, Pavel Tomeček, Aleš Nechvátal a Tomáš Borovka.

Každopádně silní by měli být hlavně specialisté na motodromy jako Michal Prášek, Karel Pešek, Tomáš Zajíc, Václav Bittman, Dominik Jůda a další. Navíc se nově objevil na startovce Jiří Brož. Litry si prostě nemůžete nechat ujít :)

Kompletní startovní listiny

Info pro diváky

Milan
comments powered by Disqus
http://www.rstmoto.cz