Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Deník z IoM TT 2016 – pátek 27. května
Letos nebudu psát o TT od stolu doma, ale z místa činu. Možná nebudu přinášet tolik čísel a srovnání, protože mi občas asi něco unikne, ale mohu Vám nabídnout můj osobní pohled na věc. Možná vás to bude bavit a možná ne. To už je na vás. První část je z pátku, což byl dlouhý den. Čekal nás letecký přesun na TT v sestavě Haga, Principál a já. Po nějakých komplikacích jsme nakonec přistáli na ostrově a setkali se s druhou částí party ve složení Kamil, Matys a Alzo.

Už samotné přistání na ostrově je obrovský zážitek. Když se blížíte k ostrovu a do poslední chvíle nevidíte to malé letiště kam se pilot snaží praštit s vrtulovým letadlem, to ve vás zanechá dojem. Přivítalo nás parádní počasí, ale ne Kamil, který měl tradičně trochu zpoždění :). Zázemí má tým Kamila Holána takřka ideální. Samota s výhledem na hory a ještě k tomu kousek od okruhu. Co chtít víc.

Kamil má za sebou už všechnu potřebnou administrativu a mě to zatím jako fotografa čeká. Večer dorazil i pan domácí Ned, který je flying marshall. Dorazil se smutnou zprávou že na závodech, které velké TT předcházejí – došlo k vážné nehodě v třídě klasiků. Co vám budu povídat – není to příjemný pocit a dojde vám, že ta idylka kolem se může rychle změnit.

Zítra mě čeká první kolo po okruhu autem a celý tým a hlavně Kamila první trénink na šestistovce. Jsem zvědavý, jak to závodění na té hrbolaté silnici bude vypadat v reálu. No a hlavně budu moci zapnout foťák a zabědovat si, že v té rychlosti se to nefotí zrovna snadno.

Přikládám i odkaz na facebook stránky obou našich zástupců, kde se určitě dozvíte průběžné info ze zákulisí.

Kamil Holán

Michal Indi Dokoupil

Milan
comments powered by Disqus
http://www.rstmoto.cz