Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Jarní cena Brna už tento víkend
Ano, už tento víkend se konečně začne závodit i na českém, teda vlastně moravském, asfaltu. To jen abych nějakého moravského separatistu nenaštval hned na začátku. V Brně se totiž pojede Jarní cena, což je první závod seriálu pořádaného pod CAMS. V Brně čeká fanoušky a hlavně závodníky třídenní zajímavý program.

Program
Pátek 15. 4.
Na programu jsou první tři tréninky všech tříd. Dvakrát se v rámci „Lap of honour“ představí i klasici.

Sobota 16. 4.
V sobotu pojedou všechny třídy 2 tréninky a odpoledne pojede každá třída jeden závod. Opět se dvakrát v rámci „Lap of honour“ představí i klasici.

Neděle 17. 4.
Ta už bude čistě závodní. Ráno tedy čeká jezdce ještě wamp up, ale odpoledne už je vyčleněné pro závody všech tříd. Program by měl končit lehce po páté hodině. Pokud chcete přijet v neděli na otočku na jednu sérii závodů, stačí být na místě lehce před jedenáctou.

Startovní listina
Startovní listinu už jsme řešili posledně a je na co se těšit. Hlavně mezi superbiky a supersporty je nabito a zdaleka už nejde o podnik s výhradně českou účastí.

Vstupné
Možná tomu nebudete věřit, ale je zdarma a pro diváky bude zpřístupněna tribuna C, T3, T5 a paddock. Kde jinde budete mít tohle, nebo vlastně cokoliv zadarmo?

Nakonec i s počasím to vypadá hodně slušně a snad by nemělo sněžit jako vloni, takže není důvod sedět doma!

Milan
comments powered by Disqus
http://www.rstmoto.cz