Články  |  Foto  |  Kalendář 
Soutěž o ceny RST s Kamilem Holánem
Stejně jako v loňském roce, máme pro vás i letos připravené tipovací soutěže s Kamilem Holánem a RST.

V každém závodě IRRC zkuste trefit, kolik si Kamil přiveze bodů. Ten kdo se trefí nejblíže nebo první přesně, vyhraje stylové triko od RST. Evropský šampionát IRRC startuje již tento víkend v holandském Hengelu a hlasovat můžete do pátku večer do 23:59.

Času tedy není mnoho a po víkendu sledujte diskuzi pod článkem, ať se případně dozvíte, zda jste v soutěži vyhráli. Na mail milan@czechroadracing.cz by mi pak do konce dalšího týdne měl výherce napsat svou adresu, kam poslat triko.

„Anglická značka motocyklového oblečení RST byla založena v roce 1988. Ve sportovním a závodním světě motocyklů nejsou tedy rozhodně žádným nováčkem. Právě v  RST se podařilo mnoho závodníkům vyhrát v prestižních podnicích jako je mistrovství světa WSBK, dále BSB (British Superbikes) nebo legendární TT Isle of Man a dalších. Za zmínku určitě stojí dvojnásobný mistr světa Andrew Pitt, který jako tovární jezdec RST pomáhal s vývojem některých produktů. Další špičkoví závodníci, kteří nyní závodí v RST jsou například Alex Lowes (WSBK) Ian Hutchinson (rekordman TT), Stuart Easton, Cameron Donald, Steve Mercer a mnoho dalších."

RST je také stále více oblíbenou značkou běžných uživatelů i závodníků u nás. Veškeré informace o značce a jejich produktech naleznete na stránkách www.rstmoto.cz

Milan
comments powered by Disqus
http://www.rstmoto.cz