Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Road Racing team RST 2015
Road racery v kůžích od britské značky RST jste mohli vídat už vloni. Letos to ve Vágner sportu, kteří tuto značku zastupují u nás, vzali ještě více od podlahy a teď nám představí, které jezdce uvidíme ve vybavení od RST letos. Jejich tým letos bude určitě bojovat o nejedno vítězství.

Anglická značka moto oblečení a příslušenství RST, se stává v České Republice velmi oblíbenou a to nejen mezi běžnými uživateli, ale také v řadách závodníků. Společnost Vágner sport, která je výhradním dovozcem do ČR představuje závodníky, kteří v této sezóně pojedou v kombinézách RST PRO SERIES CPX-C a dalším vybavením od RST na přírodních okruzích. Všichni závodníci využili nové možnosti výroby kombinéz „na míru“ a ve vlastním designu.

Nová kombinéza PRO SERIES CPX-C je nejvyšším modelem od RST a patří do absolutní špičky mezi výrobky tohoto druhu. Již standardní provedení je nabízeno s plnou výbavou (karbonové kolenní, loketní a ramenní slidery, možnost umístění vaku na vodu v aerodynamickém hrbu, atd.) a je za velmi přijatelnou cenu. Více o všech produktech a novinkách RST naleznete na www.RSTmoto.cz

U článku můžete vidět některé náhledy kombinéz jezdců Road Racing teamu RST.

A kdo že se ve vybavení od RST letos ukáže?

Superbike:
Kamil Holán – Jezdec IRRC, který bude mít letos premiéru na motocyklu BMW a hlavně na legendární TT na Manu. Letos pojede jak třídu superbike, tak supersport.

Josef Lukšík – Motocyklový univerzál, který v posledních letech také okusil krásu přírodních okruhů. Letos pojede IRRC.

Pavel Štolba – Vyznavač dvouválců od Ducati, který se pravidelně objevuje na domácích road racingových závodech.

Supersport:
Kamil Holán –  Jezdec IRRC, který bude mít letos premiéru na motocyklu BMW a hlavně na legendární TT na Manu. Letos pojede jak třídu superbike, tak supersport.

Dominik Jůda – Mladý a nadějný jezdec české silnice, který se od agenturního ježdění dostal na přírodní okruhy, kde vloni bral stříbrný věnec v Dymokurech. Letos pojede šampionát Alpe Adria, ale prý ho uvidíme i na přírodních tratích.

Martin Holoubek – Martin se po krátké pauze vrací na přírodní okruhy. Měl by mít k dispozici konkurenceschopnou techniku a jak ukázal v roce 2013 v Radvanicích – musíme s ním počítat.

Karel Brandtner – Jezdec s nezaměnitelným jezdeckým stylem se i po nepříjemném pádu vrací na přírodní tratě.

Oldřich Hanák – Olin si vloni doslova sáhl na smrt. Bojovnost mu ale rozhodně nechybí a uvidíme ho zpět na trati.

Twin:
Veronika Hankocyová – Asi málo která česká žena prorazila do tak silně mužského sportu jako je roadracing. Veronika závodí jak na našich přírodňácích, tak na legendárních okruzích na smaragdovém ostrově.

Marek Němeček – Už tradiční účastník dvouválcových bitev na našich přírodních tratích

125 GP:
Michal Savinkov – Vloni přeskočil na čistokrevný závoďák třídy GP a přestup to byl úspěšný. Co závod to bedna a dvě vítězství k tomu. Letos pojede v novém týmu ORT racing.

Jan Novotný – Další jezdec týmu ORT racing, který se vrací do sedla dvoutaktního GPéčka.

Milan
comments powered by Disqus
http://www.rstmoto.cz