Články  |  Foto  |  Kalendář 
Lukáš Bělič
Lukáš prohání po domácích tratích SPéčko s ďábelským číslem 666 a vyšperkovaného klasika ala Jarno Saarinen.

Pavel Tomeček
Pavel se věnuje road racingu teprve krátce. Jak se k němu dostal a jaké závody by si chtěl vyzkoušet? Dočtete se v dalším profilu.

125 SP
V tomto článku se podíváme na velmi populární kategorii 125 SP. Postupně si představíme všechny kategorie Czech Road Racingu.

Olin Hanák
Olin je vycházející hvězda domácího road racingu. A možná už bych ani neměl psát vycházející. V sezóně 2012 patřil k domácí špičce a zazávodil si i na smaragdovém ostrově. Přečtěte si jaké má Olin cíle a jak se k závodění dostal.

Staré Město u Uh. Hradiště - Slovácký okruh
Ve Starém Městě u Uherského Hradiště se již tradičně jezdí první závod domácí roadracingové sezóny. Lidově Starák či ÚHáčko je tak začátkem našeho seriálu o domácích okruzích.

NW200 - 2013 - Promo
NW 200 je jeden z neslavnějších závodů v Severním Irsku. Považuje se za generálku na slavnou TT IoM. Škoda jen, že termín tohoto závodu se často tluče s termínem našich Hořic. Tak je to i letos. V článku můžete zhlédnout promo video pro tento rok.

Dvouprofil Čadek&Čadek
První byly profily dua Marek a Marek a tak tu do rýmu máme duo Čadek a Čadek. Bráchové Jirka a Petr jezdí oba 125 SP a odpověděli nám na pár otázek.

Marek Horna #74
Marek Horna patří k mladé generaci Hořických závodníků. Vzhledem k bydlišti to neměl nikdy k závodům daleko. Od roku 2010 prohání své SPéčko po domácích tratích. Mára měl určitě zajímavý začátek kariéry. Přečtěte si jeho profil.

Marek Červený #45
Marek Červený závodí už 20 let a je dlouholetým pravidelným účastníkem Hořických závodů. Odpověděl nám na pár otázek, a tak už víme kdy a jak se k závodům dostal a proč ho baví zrovna road racing.

Co je to Road Racing?
Tento článek je určen hlavně těm, kteří si tak nějak říkají: „ Co to vlastně je ten road racing? Jak to vzniklo? Proč to ty lidi dělají? Je to nějaký seriál?“ Na to se tento článek bude snažit hledat odpověď. Takže pro ty, co jsou v naší fotogalerii to opravdu není :). Ti o tom vědí asi více, než autor článku sám.

« Předchozí 1 18 35 52 65 66 67 68 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz