Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
NW200 - 2013 - Promo
NW 200 je jeden z neslavnějších závodů v Severním Irsku. Považuje se za generálku na slavnou TT IoM. Škoda jen, že termín tohoto závodu se často tluče s termínem našich Hořic. Tak je to i letos. V článku můžete zhlédnout promo video pro tento rok.

Dvouprofil Čadek&Čadek
První byly profily dua Marek a Marek a tak tu do rýmu máme duo Čadek a Čadek. Bráchové Jirka a Petr jezdí oba 125 SP a odpověděli nám na pár otázek.

Marek Horna #74
Marek Horna patří k mladé generaci Hořických závodníků. Vzhledem k bydlišti to neměl nikdy k závodům daleko. Od roku 2010 prohání své SPéčko po domácích tratích. Mára měl určitě zajímavý začátek kariéry. Přečtěte si jeho profil.

Marek Červený #45
Marek Červený závodí už 20 let a je dlouholetým pravidelným účastníkem Hořických závodů. Odpověděl nám na pár otázek, a tak už víme kdy a jak se k závodům dostal a proč ho baví zrovna road racing.

Co je to Road Racing?
Tento článek je určen hlavně těm, kteří si tak nějak říkají: „ Co to vlastně je ten road racing? Jak to vzniklo? Proč to ty lidi dělají? Je to nějaký seriál?“ Na to se tento článek bude snažit hledat odpověď. Takže pro ty, co jsou v naší fotogalerii to opravdu není :). Ti o tom vědí asi více, než autor článku sám.

Prolog
Úvodní čtení pro naše první návštěvníky. V tomto úvodním článku bychom Vám rádi představili, o co tu půjde, proč to děláme, kdo jsme a k čemu to bude. S touto stránkou se neodmyslitelně pojí facebook stránka Czech Real Road Racing, za kterou stojí Vojta Vaněk.

Kalendář 2013
Kalendář pro rok 2013

« Předchozí 1 18 35 51 65 66 67 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz