Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Daniel Zörnweg
Daniel je první ze zahraničních jezdců který u nás má profil. Už delší dobu jezdí na supermonu na naších přirodňácích. Jeho profil je si stručný, ale rozhodně ne nezajímavý. (v originále si ho můžete přečíst pod českým překladem).

Startovné a odměny
Kolik stojí závody? Kolik je pro vítěze? Dnešní článek je možná výjimečně víc pro jezdce a jejich tým než pro fanoušky, ale třeba je to bude také zajímat. Podíváme se na to, kolik stojí kde startovné a kolik dostanou jezdci za své výkony. Upraveno 3.4.2013

Praha Strahov - Štít Strahova
Road racing v Praze měl bohatou historii. Od 80tých let se zde ale už nezávodilo. V roce 2012 se povedlo partě kolem pana Aleše Vochoče obnovit po 50 letech závod na Strahově. Koná se zde závod o Štít Strahova. Doufejme, že závodění v Praze vydrží co nejdéle. Zatím to vypadá na tradici srpnových závodů.

Radim Daniel
Radim začal se závoděním teprve vloni. Je to další borec z mladé generace závodníků na našem webu. Jak se k závodům dostal a jaké jsou zážitky z první sezóny? Dočtete se v jeho profilu.

Lukáš Bělič
Lukáš prohání po domácích tratích SPéčko s ďábelským číslem 666 a vyšperkovaného klasika ala Jarno Saarinen.

Pavel Tomeček
Pavel se věnuje road racingu teprve krátce. Jak se k němu dostal a jaké závody by si chtěl vyzkoušet? Dočtete se v dalším profilu.

125 SP
V tomto článku se podíváme na velmi populární kategorii 125 SP. Postupně si představíme všechny kategorie Czech Road Racingu.

Olin Hanák
Olin je vycházející hvězda domácího road racingu. A možná už bych ani neměl psát vycházející. V sezóně 2012 patřil k domácí špičce a zazávodil si i na smaragdovém ostrově. Přečtěte si jaké má Olin cíle a jak se k závodění dostal.

Staré Město u Uh. Hradiště - Slovácký okruh
Ve Starém Městě u Uherského Hradiště se již tradičně jezdí první závod domácí roadracingové sezóny. Lidově Starák či ÚHáčko je tak začátkem našeho seriálu o domácích okruzích.

NW200 - 2013 - Promo
NW 200 je jeden z neslavnějších závodů v Severním Irsku. Považuje se za generálku na slavnou TT IoM. Škoda jen, že termín tohoto závodu se často tluče s termínem našich Hořic. Tak je to i letos. V článku můžete zhlédnout promo video pro tento rok.

« Předchozí 1 18 35 51 64 65 66 67 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz