Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Historie závodních motocyklů v Jičíně
Jičín je pro silniční motorky tradiční destinace. V tomto článku se podíváme na tradici, která má od letoška zase šanci na pár úspěšných ročníků.

Michal Vecko
Dnes si představíme osmadvacetiletého Michala Vecka z Městce Králové. Michal byl v minulosti velmi úspěšný v mistrovství ČR v kategorii 125 GP. V Hořicích startoval již třikrát a od loňské sezony ho na přírodních okruzích vídáme v celku pravidelně. Jinak tomu nebude ani v letošní sezoně, kdy pojede všechny Road Racingové závody v české republice. Cíca, jak se mu přezdívá bude bezesporu patřit ke špičce české road…

250 SP
Dnes se podíváme na kategorii 250 SP. Už se sice spíše používá název 250 CRR, ale je to vlastně jedno.

Ondřej Kopecký
Ondra je Hořičák a je na to patřičně hrdý. Takže je asi jasné, že k závodění neměl nikdy daleko. Přečtěte si jeho profil...

Šestky a Czech Road Racing 2013
Česká Road Racingová sezóna nám již pomalu ale jistě klepe na road racingové dveře. Pojďme se tedy podívat, jak by to mohlo v nejsledovanější kategorii českého road racingu letos vypadat.

Martin Sedlo
Dnes tu máme povídání s dalším zástupcem kategorie 125SP. Martin patří k jedněm z nerychlejších jezdců této kategorie. Ono se vzhledem k rodinným základům není co divit.

Kyjov - Kyjovský okruh
Silniční motorky a Kyjov, to je spojení fungující už přes půl století. Z Kyjovska pochází a pocházelo velké množství jezdců. V pokračování našeho putování po domácích okruzích se podíváme na tuto 100% městskou trať, které tak trochu zvoní hrana.

Startovní čísla pro Isle of Man TT + video
Blíží se nejslavnější road race světa. Isle of Man Tourist Trophy. Včera zveřejnil pořadatel startovní čísla špičky, která letos na TT pojede. V článku se dozvíte, jak to vzniká a kdo s jakým číslem pojede.

Povídání s Richardem Sedlákem
Dnes jsem se zeptal na pár otázek jednoho výborného jezdce z jihu Moravy, který jezdil dříve především automotodromy. Pak ale zkusil Hořický okruh, ten ho chytl natolik, že se zúčastňuje pravidelně každý rok. Jeho nejlepším výsledkem z Hořic je velmi dobré osmé místo z loňského jubilejního 50. ročníku 300 Zatáček Gustava Havla. Řeč je samozřejmě o Richardu Sedlákovi, kterému se také říká Riči. Více v rozhovoru s…

Roadracingové seriály 2013 - bodování
Bodují se závody nějak? Jedná se o nějaký seriál či mistrovství? Jaké závody se do jakého mistrovství počítají? Dnešní článek věnuji hlavně těm, co v tom mají trochu guláš jako já. Doufám, že budou informace aktuální a pravdivé.

« Předchozí 1 18 35 51 63 64 65 66 67 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz