Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
První svezení...
V neděli 21.4. čekalo v Mostě roadracery první svezení. Sice zatím jen na dromu, ale i tak nám to může posloužit jako zajímavé srovnání. Kdo je jak připraven na letošní sezónu.

Michal Savinkov
Michal je další závodník z Hořic, který má u nás profil. Jezdí už několik let na své 125SP. Chystá se ale přestoupit výše. A na co? Dočtete se v jeho profilu.

Ostrava - Radvanice - okruh Františka Bartoše
Tento okruh patří určitě hned po Hořicích k těm nejvíce přírodním. Spousta jezdců ho uvádí jako oblíbený a je to znát i na zahraniční účasti, která je tu vždy slušná.

Michal Salač jr.
Michal se vrací po delší době na přírodní okruhy. Za měsíc ho uvidíme v Hořicích a bude určitě patřit k favoritům . Je velkou posilou pro domácí roadracingové pole, které je hlavně v kategorii "volná do 600" hodně nabité. Jaké má plány? Dočtete se v jeho profilu.

Wolfgang "Wolfi" Schuster
Wolfi závodil do letošního roku výhradně na pekelně rychlé Yamaze TZ250 v kategorii GP250. Jezdil jedno nejrychlejší kolo za druhým. Letos přišla nová výzva v podobě 600. Wolfi pojede opět v Hořicích a je také přihlášen do celého seriálu IRRC. Přečtěte si profil tohoto sympaťáka.

Moto GP vs. Road Racing - Video
... aneb Jirka Kubišta Vám to vysvětlí

125 GP
Máme tu pro Vás další představení jedné z domácích tříd. Jedná se o stejný objem jako u 125 SP, ale přeci jenom jde o úplně jiné stroje. GPíčka jsou vrcholem dvoutaktního závodění a na přírodní okruhy prostě patří.

Radek Koňařík
Radek je závodník ze Starého Města u Uherského Hradiště, velký moravský patriot a znalec pálenek :).

Petr Košťál
V dnešním profilu si představíme jezdce z oranžového týmu Road Racing Riders - Petra Košťála. Jak se dostal k motorkám a kde vidí svojí motocyklovou budoucnost? Přečtěte si jeho profil.

Historie závodních motocyklů v Jičíně
Jičín je pro silniční motorky tradiční destinace. V tomto článku se podíváme na tradici, která má od letoška zase šanci na pár úspěšných ročníků.

« Předchozí 1 18 35 51 62 63 64 65 66 67 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz