Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Startovné a odměny
Kolik stojí závody? Kolik je pro vítěze? Dnešní článek je možná výjimečně víc pro jezdce a jejich tým než pro fanoušky, ale třeba je to bude také zajímat. Podíváme se na to, kolik stojí kde startovné a kolik dostanou jezdci za své výkony. Upraveno 3.4.2013

Praha Strahov - Štít Strahova
Road racing v Praze měl bohatou historii. Od 80tých let se zde ale už nezávodilo. V roce 2012 se povedlo partě kolem pana Aleše Vochoče obnovit po 50 letech závod na Strahově. Koná se zde závod o Štít Strahova. Doufejme, že závodění v Praze vydrží co nejdéle. Zatím to vypadá na tradici srpnových závodů.

Radim Daniel
Radim začal se závoděním teprve vloni. Je to další borec z mladé generace závodníků na našem webu. Jak se k závodům dostal a jaké jsou zážitky z první sezóny? Dočtete se v jeho profilu.

Lukáš Bělič
Lukáš prohání po domácích tratích SPéčko s ďábelským číslem 666 a vyšperkovaného klasika ala Jarno Saarinen.

Pavel Tomeček
Pavel se věnuje road racingu teprve krátce. Jak se k němu dostal a jaké závody by si chtěl vyzkoušet? Dočtete se v dalším profilu.

125 SP
V tomto článku se podíváme na velmi populární kategorii 125 SP. Postupně si představíme všechny kategorie Czech Road Racingu.

Olin Hanák
Olin je vycházející hvězda domácího road racingu. A možná už bych ani neměl psát vycházející. V sezóně 2012 patřil k domácí špičce a zazávodil si i na smaragdovém ostrově. Přečtěte si jaké má Olin cíle a jak se k závodění dostal.

Staré Město u Uh. Hradiště - Slovácký okruh
Ve Starém Městě u Uherského Hradiště se již tradičně jezdí první závod domácí roadracingové sezóny. Lidově Starák či ÚHáčko je tak začátkem našeho seriálu o domácích okruzích.

NW200 - 2013 - Promo
NW 200 je jeden z neslavnějších závodů v Severním Irsku. Považuje se za generálku na slavnou TT IoM. Škoda jen, že termín tohoto závodu se často tluče s termínem našich Hořic. Tak je to i letos. V článku můžete zhlédnout promo video pro tento rok.

Dvouprofil Čadek&Čadek
První byly profily dua Marek a Marek a tak tu do rýmu máme duo Čadek a Čadek. Bráchové Jirka a Petr jezdí oba 125 SP a odpověděli nám na pár otázek.

« Předchozí 1 17 33 49 61 62 63 64 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz