Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
51. ročník Zatáček Gustava Havla - kompletní reportáž …
Se zpožděním pro Vás máme velkou reportáž z 51. ročníku 300 Zatáček Gustava Havla. AMK Hořice už má na svých stránkách výsledky závodů, a tak se můžeme podívat i na pár zajímavých údajů.

51. ročník Zatáček Gustava Havla
Zatím nabízím jen krátký pohled na zásadní událostí závodního víkendu. Reportáž s výsledky a fotogalerii dodám snad ještě dnes. Fotek bude opravdu hodně.

O čem se mluví - Hořice 2013
Jaké bude počasí? Zamotá to nějak s favority pro závod? Co rekord okruhu? Kamil Holán na motorce týmu Montáže Brož. Michal Indi Dokoupil. Didier Grams. Olda Podlipný a jeho potencionální desítka.

Samolepky a placky Czech Road Racing
Máme pro Vás připravenou další hromadu propagačního materiálu. Na Hořice toho máme připraveno opravdu hodně. Kdy a kde se k tomu dostat?

Aktuálně z Hořic - úterý + fotky z depa
Aktuální informace z Hořic. Jak je na tom trať? Kdo je v depu. Co počasí?

Hořice 2013 - naším pohledem
Máme pro Vás připravené naše pohledy na nadcházející víkend v Hořicích. S odbornějším názorem nám pomohl Pavel Wusa Kočí, za což mu moc děkujeme. Takže jak vidíme šance v jednotlivých kategoriích?

300 Zatáček Gustava Havla už tento víkend v Hořicích
Už tento víkend se můžeme těšit na vrcholnou akci letošní roadracingové sezóny. Pojede se totiž legendární závod 300 Zatáček Gustava Havla. Přečtěte si, co Vás čeká při 51. ročníku této akce.

Volná do 600
Tento název je trochu matoucí, ale to si v dnešním článku vysvětlíme. Je to každopádně nejsledovanější a nejobsazenější domácí třída. Konkurence je zde opravdu velká.

Hořice
V Hořicích se nachází dnes asi nejznámější domácí roadracingový okruh. Jezdí se zde závod 300 Zatáček Gustava Havla a Česká Tourist Trophy. Právě na tento okruh se v dnešním článku podíváme.

Rozhovor s Patrikem Vostárkem před závodem v Hořicích
Patrik Vostárek se opět po roce vrací do Hořic, kde se zúčastní jednapadesátého ročníku legendárního závodu 300 Zatáček Gustava Havla. Pro „Vostyho“ to bude již druhý start na tomto přírodním okruhu.

« Předchozí 1 18 35 51 60 61 62 63 64 65 66 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz