Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
250 SP
Dnes se podíváme na kategorii 250 SP. Už se sice spíše používá název 250 CRR, ale je to vlastně jedno.

Ondřej Kopecký
Ondra je Hořičák a je na to patřičně hrdý. Takže je asi jasné, že k závodění neměl nikdy daleko. Přečtěte si jeho profil...

Šestky a Czech Road Racing 2013
Česká Road Racingová sezóna nám již pomalu ale jistě klepe na road racingové dveře. Pojďme se tedy podívat, jak by to mohlo v nejsledovanější kategorii českého road racingu letos vypadat.

Martin Sedlo
Dnes tu máme povídání s dalším zástupcem kategorie 125SP. Martin patří k jedněm z nerychlejších jezdců této kategorie. Ono se vzhledem k rodinným základům není co divit.

Kyjov - Kyjovský okruh
Silniční motorky a Kyjov, to je spojení fungující už přes půl století. Z Kyjovska pochází a pocházelo velké množství jezdců. V pokračování našeho putování po domácích okruzích se podíváme na tuto 100% městskou trať, které tak trochu zvoní hrana.

Startovní čísla pro Isle of Man TT + video
Blíží se nejslavnější road race světa. Isle of Man Tourist Trophy. Včera zveřejnil pořadatel startovní čísla špičky, která letos na TT pojede. V článku se dozvíte, jak to vzniká a kdo s jakým číslem pojede.

Povídání s Richardem Sedlákem
Dnes jsem se zeptal na pár otázek jednoho výborného jezdce z jihu Moravy, který jezdil dříve především automotodromy. Pak ale zkusil Hořický okruh, ten ho chytl natolik, že se zúčastňuje pravidelně každý rok. Jeho nejlepším výsledkem z Hořic je velmi dobré osmé místo z loňského jubilejního 50. ročníku 300 Zatáček Gustava Havla. Řeč je samozřejmě o Richardu Sedlákovi, kterému se také říká Riči. Více v rozhovoru s…

Roadracingové seriály 2013 - bodování
Bodují se závody nějak? Jedná se o nějaký seriál či mistrovství? Jaké závody se do jakého mistrovství počítají? Dnešní článek věnuji hlavně těm, co v tom mají trochu guláš jako já. Doufám, že budou informace aktuální a pravdivé.

Jirka Klejch pojede 300 ZGH!!!
Vojta Vaněk exklusivně pro náš web vyzpovídal Jirku Klejcha, který se letos vrátí na Hořický okruh. Tentokrát ale na silnější motorce.

Daniel Zörnweg
Daniel je první ze zahraničních jezdců který u nás má profil. Už delší dobu jezdí na supermonu na naších přirodňácích. Jeho profil je si stručný, ale rozhodně ne nezajímavý. (v originále si ho můžete přečíst pod českým překladem).

« Předchozí 1 17 33 49 60 61 62 63 64 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz