Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
250 GP
V současnosti se jedná o královskou dvoutaktní třídu. Rychlejší dvoutakty u nás prostě neuvidíte. Možná si někdo říkáte – jenom 250 jo? Doufám, že po přečtení to „jenom“ už navždy vynecháte.

Supermono
Supermono – to je název co? Často se u trati i jinde setkávám s nepochopením tohoto názvu a této kategorie. Dnes se podíváme co je to za mašiny a snad se mi povede Vám osvětlit, jak to teda je.

Starák už klepe na dveře
Jak už jsme psali v pozvánce – blíží se první závod sezóny. Pojede se na jihu Moravy ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Náš tým czech road racing bude kompletně na místě a už se moc těšíme. Já s Honzou jsme si našli chvilku času a napsali si pár poznámek k jednotlivých kategoriím resp. startovním listinám. Na závodech budete moci zakoupit pár předmětů z našeho eshopu. Bude je mít u sebe Honza Holub. Vylepšíte tím…

Těrlicko - Těrlický okruh
Nejrychlejší domácí přírodní trať. Okruh, kde můžete vidět seriál IRRC, ale i nudný okruh pro slabší stroje. Takové je Těrlicko

Závod ve Starém Městě se blíží...
Blíží se nám začátek sezóny, který je už řadu let spjat se závodem ve Starém Městě u Uherského Hradiště. V článku se dočtete, co vás o víkendu 4.5. - 5.5 2013 čeká a nemine.

Twin
Jak už název napovídá, jsou dva. Dva válce. To je základem této kategorie. O té se dnes v článku můžete něco dozvědět.

První svezení...
V neděli 21.4. čekalo v Mostě roadracery první svezení. Sice zatím jen na dromu, ale i tak nám to může posloužit jako zajímavé srovnání. Kdo je jak připraven na letošní sezónu.

Michal Savinkov
Michal je další závodník z Hořic, který má u nás profil. Jezdí už několik let na své 125SP. Chystá se ale přestoupit výše. A na co? Dočtete se v jeho profilu.

Ostrava - Radvanice - okruh Františka Bartoše
Tento okruh patří určitě hned po Hořicích k těm nejvíce přírodním. Spousta jezdců ho uvádí jako oblíbený a je to znát i na zahraniční účasti, která je tu vždy slušná.

Michal Salač jr.
Michal se vrací po delší době na přírodní okruhy. Za měsíc ho uvidíme v Hořicích a bude určitě patřit k favoritům . Je velkou posilou pro domácí roadracingové pole, které je hlavně v kategorii "volná do 600" hodně nabité. Jaké má plány? Dočtete se v jeho profilu.

« Předchozí 1 17 34 50 59 60 61 62 63 64 65 66 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz