Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Aktuálně z Hořic - úterý + fotky z depa
Aktuální informace z Hořic. Jak je na tom trať? Kdo je v depu. Co počasí?

Hořice 2013 - naším pohledem
Máme pro Vás připravené naše pohledy na nadcházející víkend v Hořicích. S odbornějším názorem nám pomohl Pavel Wusa Kočí, za což mu moc děkujeme. Takže jak vidíme šance v jednotlivých kategoriích?

300 Zatáček Gustava Havla už tento víkend v Hořicích
Už tento víkend se můžeme těšit na vrcholnou akci letošní roadracingové sezóny. Pojede se totiž legendární závod 300 Zatáček Gustava Havla. Přečtěte si, co Vás čeká při 51. ročníku této akce.

Volná do 600
Tento název je trochu matoucí, ale to si v dnešním článku vysvětlíme. Je to každopádně nejsledovanější a nejobsazenější domácí třída. Konkurence je zde opravdu velká.

Hořice
V Hořicích se nachází dnes asi nejznámější domácí roadracingový okruh. Jezdí se zde závod 300 Zatáček Gustava Havla a Česká Tourist Trophy. Právě na tento okruh se v dnešním článku podíváme.

Rozhovor s Patrikem Vostárkem před závodem v Hořicích
Patrik Vostárek se opět po roce vrací do Hořic, kde se zúčastní jednapadesátého ročníku legendárního závodu 300 Zatáček Gustava Havla. Pro „Vostyho“ to bude již druhý start na tomto přírodním okruhu.

Startovka v Hořicích je kompletní
Hořice mají oficiální startovní listinu. Co nás letos čeká? Hned na úvod můžu prozradit, že to rozhodně nebude zlé.

Nováček Czech Road Racingu Jirka Petrla
Když jsem ve startovní listině pro letošní Hořice zahlédl dalšího z rodu Petrlů, začal jsem se o to více zajímat. Dozvěděl jsem se fakt, že bratranec dobře známého Lukáše Petrly, Jirka, se rozhodl pro letošní rok naskočit do kolotoče českého road racingu coby nováček. Pojďme si tedy představit tohoto nováčka. Autor článku: Vojta Vaněk

Frohburg
Ač je tento okruh součástí domácího šampionátu, tak se nachází na území Německa. Je od nás ale kousek a určitě je dobře, že se k našim okruhům v šampionátu zařadil. Je ještě rychlejší než Těrlicko. Že tento okruh neznáte a váháte jestli jet tak daleko? Třeba Vám článek pomůže se rozhodnout.

Závod ve Starém Městě je minulostí
Závody ve Starém Městě už jsou minulostí. Byl to vydařený úvod sezóny, a kdo nedorazil, tak určitě prohloupil.

« Předchozí 1 18 34 51 59 60 61 62 63 64 65 67 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz