Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Těrlicko - Těrlický okruh
Nejrychlejší domácí přírodní trať. Okruh, kde můžete vidět seriál IRRC, ale i nudný okruh pro slabší stroje. Takové je Těrlicko

Závod ve Starém Městě se blíží...
Blíží se nám začátek sezóny, který je už řadu let spjat se závodem ve Starém Městě u Uherského Hradiště. V článku se dočtete, co vás o víkendu 4.5. - 5.5 2013 čeká a nemine.

Twin
Jak už název napovídá, jsou dva. Dva válce. To je základem této kategorie. O té se dnes v článku můžete něco dozvědět.

První svezení...
V neděli 21.4. čekalo v Mostě roadracery první svezení. Sice zatím jen na dromu, ale i tak nám to může posloužit jako zajímavé srovnání. Kdo je jak připraven na letošní sezónu.

Michal Savinkov
Michal je další závodník z Hořic, který má u nás profil. Jezdí už několik let na své 125SP. Chystá se ale přestoupit výše. A na co? Dočtete se v jeho profilu.

Ostrava - Radvanice - okruh Františka Bartoše
Tento okruh patří určitě hned po Hořicích k těm nejvíce přírodním. Spousta jezdců ho uvádí jako oblíbený a je to znát i na zahraniční účasti, která je tu vždy slušná.

Michal Salač jr.
Michal se vrací po delší době na přírodní okruhy. Za měsíc ho uvidíme v Hořicích a bude určitě patřit k favoritům . Je velkou posilou pro domácí roadracingové pole, které je hlavně v kategorii "volná do 600" hodně nabité. Jaké má plány? Dočtete se v jeho profilu.

Wolfgang "Wolfi" Schuster
Wolfi závodil do letošního roku výhradně na pekelně rychlé Yamaze TZ250 v kategorii GP250. Jezdil jedno nejrychlejší kolo za druhým. Letos přišla nová výzva v podobě 600. Wolfi pojede opět v Hořicích a je také přihlášen do celého seriálu IRRC. Přečtěte si profil tohoto sympaťáka.

Moto GP vs. Road Racing - Video
... aneb Jirka Kubišta Vám to vysvětlí

125 GP
Máme tu pro Vás další představení jedné z domácích tříd. Jedná se o stejný objem jako u 125 SP, ale přeci jenom jde o úplně jiné stroje. GPíčka jsou vrcholem dvoutaktního závodění a na přírodní okruhy prostě patří.

« Předchozí 1 17 33 48 58 59 60 61 62 63 64 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz