Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Michal Salač jr.
Michal se vrací po delší době na přírodní okruhy. Za měsíc ho uvidíme v Hořicích a bude určitě patřit k favoritům . Je velkou posilou pro domácí roadracingové pole, které je hlavně v kategorii "volná do 600" hodně nabité. Jaké má plány? Dočtete se v jeho profilu.

Wolfgang "Wolfi" Schuster
Wolfi závodil do letošního roku výhradně na pekelně rychlé Yamaze TZ250 v kategorii GP250. Jezdil jedno nejrychlejší kolo za druhým. Letos přišla nová výzva v podobě 600. Wolfi pojede opět v Hořicích a je také přihlášen do celého seriálu IRRC. Přečtěte si profil tohoto sympaťáka.

Moto GP vs. Road Racing - Video
... aneb Jirka Kubišta Vám to vysvětlí

125 GP
Máme tu pro Vás další představení jedné z domácích tříd. Jedná se o stejný objem jako u 125 SP, ale přeci jenom jde o úplně jiné stroje. GPíčka jsou vrcholem dvoutaktního závodění a na přírodní okruhy prostě patří.

Radek Koňařík
Radek je závodník ze Starého Města u Uherského Hradiště, velký moravský patriot a znalec pálenek :).

Petr Košťál
V dnešním profilu si představíme jezdce z oranžového týmu Road Racing Riders - Petra Košťála. Jak se dostal k motorkám a kde vidí svojí motocyklovou budoucnost? Přečtěte si jeho profil.

Historie závodních motocyklů v Jičíně
Jičín je pro silniční motorky tradiční destinace. V tomto článku se podíváme na tradici, která má od letoška zase šanci na pár úspěšných ročníků.

Michal Vecko
Dnes si představíme osmadvacetiletého Michala Vecka z Městce Králové. Michal byl v minulosti velmi úspěšný v mistrovství ČR v kategorii 125 GP. V Hořicích startoval již třikrát a od loňské sezony ho na přírodních okruzích vídáme v celku pravidelně. Jinak tomu nebude ani v letošní sezoně, kdy pojede všechny Road Racingové závody v české republice. Cíca, jak se mu přezdívá bude bezesporu patřit ke špičce české road…

250 SP
Dnes se podíváme na kategorii 250 SP. Už se sice spíše používá název 250 CRR, ale je to vlastně jedno.

Ondřej Kopecký
Ondra je Hořičák a je na to patřičně hrdý. Takže je asi jasné, že k závodění neměl nikdy daleko. Přečtěte si jeho profil...

« Předchozí 1 17 33 48 58 59 60 61 62 63 64 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz