Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Tomáš Mysliveček po Hořicích
Tomáš Mysliveček jezdí kategorii volná nad 600 na litrové Suzuki a produkční 125 – tedy 125 SP na Aprilii 125 RS. Tomáš je Hořičák a tak pro něj mají určitě Zatáčky každý rok nemalý význam.

TT Isle of Man zesmutněla.....
Dnes to bude krátké...

Jirka Cabuk po Hořicích
Jirka Cabuk byl tradičním účastníkem hlavně v závodě šestistovek. Letos přestoupil do kategorie twin na motocyklu značky Kawasaki. Závodí ve vlastním týmu moto X-7 spolu s dalšími dvěma jezdci. Jak Jirka hodnotí přestup na twina a ostatní členy týmu?

TT Isle of Man 2013 začala...
Je tu zase přelom května a června a více než stoletá tradice pokračuje. Je tu legendární TT na ostrově Man. Každý den Vás budeme alespoň stručně informovat o dění na ostrově.

Racetrack v Hořicích 2013 - ty se sobem na kapotě
Tým Racetrack.cz letos přivezl do Hořic opravdu velké zázemí a hned 4 jezdce ve 4 kategoriiích. Jejich 5 motorek na trati divák poznal snadno podle vysmátého soba na kapotě a jednotného bílo černého desingu. Mozkem týmu je Michal Mulač a toho jsem se zeptal, jak Hořice hodnotí.

51. ročník Zatáček Gustava Havla - kompletní reportáž …
Se zpožděním pro Vás máme velkou reportáž z 51. ročníku 300 Zatáček Gustava Havla. AMK Hořice už má na svých stránkách výsledky závodů, a tak se můžeme podívat i na pár zajímavých údajů.

51. ročník Zatáček Gustava Havla
Zatím nabízím jen krátký pohled na zásadní událostí závodního víkendu. Reportáž s výsledky a fotogalerii dodám snad ještě dnes. Fotek bude opravdu hodně.

O čem se mluví - Hořice 2013
Jaké bude počasí? Zamotá to nějak s favority pro závod? Co rekord okruhu? Kamil Holán na motorce týmu Montáže Brož. Michal Indi Dokoupil. Didier Grams. Olda Podlipný a jeho potencionální desítka.

Samolepky a placky Czech Road Racing
Máme pro Vás připravenou další hromadu propagačního materiálu. Na Hořice toho máme připraveno opravdu hodně. Kdy a kde se k tomu dostat?

Aktuálně z Hořic - úterý + fotky z depa
Aktuální informace z Hořic. Jak je na tom trať? Kdo je v depu. Co počasí?

« Předchozí 1 17 33 48 55 56 57 58 59 60 61 64 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz