Články  |  Foto  |  Kalendář 
Jochem van den Hoek - road racingová naděje
Dnes nám poskytl zajímavý rozhovor velmi mladý a nadějný jezdec IRRC. Jde o holandského závodníka Jochema van den Hoeka. Je to ten borec co zrušil plot v první zatáčce v Těrlicku v roce 2012. Letos jezdil na Yamaze R1 s naprosto famózním zvukem. O tom jak se těší do Hořic, co říká vstupu našich jezdců do IRRC a jaké okruhy naše kluky čekají u nich v Holandsku se dočtete v dnešním rozhovoru.

Tuukka Korhonen pojede Lightweight TT 2014
Tuukka už závodil několikrát u nás a to hlavně na své 250GP. Letos se mu na Manx GP povedl závod třídy Lightweight (u nás Twin). Dokončil ho na 11. místě a reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Závod v Oss v rámci IRRC
Podle aktuálních informací a oficiálního webu seriálu se závod v holandském Oss pojede v rámci seriálu IRRC. Poprvé v historii se tak pojede na 6 okruzích.

Historie IRRC
Seriál IRRC míří do svého dvanáctého ročníku. Jak tento seriál vznikl a co vlastně jde? Jak se dostal k nám a co v něm jezdí a jezdilo za jezdce? Všechno se dočtete v dnešním článku o tomto šampionátu.

Vick de Cooremeter míří na IoM TT
Vick de Cooremeter je dalším úspěšným jezdcem IRRC, který příští rok okusí krásy nejdelšího okruhu světa.

Rozhovor s Alešem Nechvátalem o IRRC
Aleš Nechvátal je zdánlivě nenápadný chlapík. Zdání ale klame. Letos se stal našim nejúspěšnějším litrařem na přírodních okruzích. Každoročně se posunuje kupředu a dnes bez problému jezdí Hořice pod 2:20. Pro příští rok se rozhodl vyrazit ven a stejně jako další 4 naši pojede IRRC. V rozhovoru se dozvíte více.

Aleš Nechvátal oznámil start v IRRC
Na vyhlášení wusa cup v Hořicích oznámil svůj záměr připojit se ke čtyřem dosavadním Čechům v IRRC Aleš Nechvátal, který pojede opět ve stejném týmu jako letos. Je to tak pátý našinec celkem a třetí v nejsilnější kategorii Superbike.

Konec dvoutaktů v Čechách? Zatím ani náhodou…
Je to dlouhodobý fakt. Dvoutaktní technice zvoní hrana a asi se s tím nedá moc dělat. V dnešním článku jsem se zaměřil na budoucnost závodních dvoutaktů u nás. Zeptal jsem se taky dvou předních jezdců třídy 125 GP jak to vidí do budoucna. Článek je doplněn velkým množstvím fotek těchto strojů.

Marek Červený o IRRC
Marek Červený je jednoznačně nejúspěšnějším šestkařem letošní sezóny. Letos vyhrál co se dalo a v mezinárodní konkurenci ve Frohburgu ukázal, že se rozhodně venku neztratí. Mára se rozhodl pro IRRC, ve kterém má velké šance na přední příčky. Vyzpovídal jsem ho a výsledek si můžete nyní přečíst....

Michael Pearson příští rok v Hořicích i ve Frohburgu
Účast Michaela Pearsona v těchto dvou závodech je určitě tou nejlepší pozvánkou pro diváky. Pearson pojede příští rok opět v týmu Hotties a nebude sám.

« Předchozí 1 18 35 52 53 54 55 56 57 58 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz