Články  |  Foto  |  Kalendář 
Laurent Hoffmann – mistr IRRC supersport
Dnes Vám přinášíme rozhovor s několikanásobným mistrem IRRC ve třídě supersport. Laurent Hoffmann je belgický závodník, který za poslední léta jezdí hlavně na šestce od Kawasaki závody IRRC. Letos však přijde změna. Kromě IRRC jsme si povídali o Hořicích, TT na Manu, ale třeba i o vstupu našich do seriálu IRRC.

Akce v Sendražicích - 2. ročník
Za týden 15. února se znovu setkáme v Sendražicích u Kolína. V okurkové sezóně, která je ve své polovině je to určitě příjemná zpráva. Akci pořádá Vojta Vaněk a na místě by mělo být vše zajištěno - jenom přijet.

Martin Sodomek slaví kulatiny!
Je to tak, prezident Autoklubu Hořice a viceprezident pro motocyklový sport AČR slaví 10. února své padesáté narozeniny.

Olin Hanák dnes slaví 20 let
Dnes slaví své dvacáté narozeniny jeden z nejnadějnějších závodníků současného českého road racingu Olin Hanák ze Slavkova u Brna.

Richard "Riči" Sedlák
Rozhovor s mladým závodníkem z Prostějova Richardem Sedlákem. Riči nám poodhalil plány na letošní sezónu a padlo taky pár vět o loňských vydařených Hořicích, ale třeba i pádu v Těrlicku. Co tedy plánuje? A jak že to bylo v tom Těrlicku na kruháči? Čtěte dále...

Máš to daleko na závody? To máme všichni!
Častá to výmluva. Mám to daleko, tak jsem nejel. Jasně cesta na závody nás všechny něco stojí. Ale když to chceš vidět, tak nemáš jinou možnost. Na facebooku road racing nezažiješ. Podívej se, kam to máš jak daleko a kudy vede nejlepší cesta.

Trika a mikiny CzechRoadRacing skladem
Zbylo nám pár triček, a tak Vám nabízíme zajímavou akci. Stačí napsat, o co máte zájem. Počet kusů je omezen - viz článek.

Jak se znovu zrodily Dymokury - rozhovor s Petrem…
Rozhovor s Petrem Civínem o tom, jaké to je uspořádat závod, který se 15 let nejel....

Michael Dunlop letos na BMW
Podle serveru www.motorcyclenews.com pojede na TT na ostrově Man letošní rok Michael Dunlop na německém stroji značky BMW. Proslýchalo se, že Dunlop letošní sezónu vynechá, ale vše je nakonec trochu jinak. Bude BMW stačit Hondě, na které pojede tradičně John McGuinness? Přeci jenom se říká, že dnešní superbike BMW, je o něco dál, než Honda. Dunlop by navíc měl mít tovární podporu BMW. Jak to dopadne uvidíme na…

Martin Sodomek o Hořicích 2014
Dnešní rozhovor bude trochu jiný než obvykle. Nezpovídal jsem totiž žádného jezdce, ale prezidenta AMK Hořice - Martina Sodomka. Jaké to je pořádat takový podnik jako jsou Hořice. Jak se dají zvládnout 2 závody ročně a bude v Hořicích příští rok nějaká novinka pro diváky? A jaké třídy se o těch dvou závodních víkendech pojedou? To se vše dočtete v dnešním rozhovoru....

« Předchozí 1 18 35 51 52 53 54 55 56 57 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz