Články  |  Foto  |  Kalendář 
Eric Lenser - road racer od protinožců
Dnešní rozhovor je s jezdcem, u kterého je trochu složitější říct odkud vlastně je. Každopádně nám to v článku vysvětlil. Jde o Erica Lensera, který si náš road racing velmi oblíbil a i letos se k nám několikrát podívá. Povídání o tom jak se k tomuto sportu dostal, proč právě road racing a na jakých motorkách ho letos, nebo další roky uvidíme. Pro mě osobně velmi příjemný rozhovor. Tak ať se Vám dobře čte.

Jak začít se závody na přírodních okruzích?
V dnešním článku si povíme o tom, jak začít se závoděním na přírodních okruzích. Zasvětíme tak hlavně ty, kteří si chtějí kouzlo tohoto sportu zkusit z druhé strany na vlastní kůži. Autor článku: Jan Markalous

Soutěž s AMK Hořice
Máme tu další kolo soutěže. Tentokrát se bude otázka týkat Hořic. Otázka není složitá a výherce dostane balíček propagačních předmětů od AMK Hořice. Protože se sezóna blíží a náš web bude za pár dní slavit první narozeniny, tak bych řekl, že tento týden bude víc než jedna soutěž :p.

Prozatimní startovní listina IRRC
Pořadatelé IRRC zveřejnili prozatímní startovní listninu IRRC. Co se v ní dočteme?

Soutěž o časopis Emerald road racing
V první ze série soutěží si zasoutěžíme o jedno vydání irského časopisu Emerald. Je to sice už poměrně staré vydání (léto 2013), ale je unikátní hlavně tím, že v něm je pěkný, velký článek o našich Hořicích. Mimo toho je zde spousta parádních fotek a informací z irských roads.

Vojtěch Vaněk opouští tým Czech Road Racing
Po roční spolupráci se nás rozhodl opustit náš kolega Vojta Vaněk.

Soutěže v sezóně 2014 u nás na webu
Za měsíc slavíme první rok fungování našeho webu, a protože jste nám za první rok vyjádřili svou návštěvností nemalou podporu, tak pro Vás máme připravenou celou řadu soutěží jako odměnu. Snad Vám udělají radost a zkrátíme si třeba trochu čekání na sezónu.

Dafit Motoracing a přírodní okruhy
Tým Dafit Motoracing se vloni poprvé představil na přírodních okruzích. Kluci jsou úspěšní na dromech, tak proč si nezkusit i příroďnáky žejo :) Marek Hartl vyzkoušel vloni Hořice a Martin Trachta vstoupil na scénu road racingu úspěšně v Dymokurech. Navíc se k nim letos přidá i jeden jezdec, kterého vídáme na přírodních okruzích už delší dobu. V článku se určitě dozvíte více....

O závodech v Radvanicích s Janem Lindnerem
Dnešní rozhovor je s panem Ing. Janem Lindnerem z občanského sdružení RABA Motorsport, které pořádá závody v Ostravě - Radvanicích. Nejezdí se tam dlouho, ale i tak jsme tam už mohli vidět spoustu pěkný závodů. Rozhovor je tedy o tom, jak vznikal nový okruh/závod a celkově o pořádání těchto závodů.

Nedělní bláto v Bakově
V neděli si pár jezdců vyjelo zatrénovat do Bakova nad Jizerou na písčitou motokrosovou trať. Původně se mělo jednat o trénink týmu Orange racing, ale nakonec dorazil i Mára Červený, Michal Vecko, nebo populární Leoš LeKo Kožušník. Velmi vydařená "akce narychlo".

« Předchozí 1 18 35 50 51 52 53 54 55 56 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz