Články  |  Foto  |  Kalendář 
Soutěž s AMK Hořice
Máme tu další kolo soutěže. Tentokrát se bude otázka týkat Hořic. Otázka není složitá a výherce dostane balíček propagačních předmětů od AMK Hořice. Protože se sezóna blíží a náš web bude za pár dní slavit první narozeniny, tak bych řekl, že tento týden bude víc než jedna soutěž :p.

Prozatimní startovní listina IRRC
Pořadatelé IRRC zveřejnili prozatímní startovní listninu IRRC. Co se v ní dočteme?

Soutěž o časopis Emerald road racing
V první ze série soutěží si zasoutěžíme o jedno vydání irského časopisu Emerald. Je to sice už poměrně staré vydání (léto 2013), ale je unikátní hlavně tím, že v něm je pěkný, velký článek o našich Hořicích. Mimo toho je zde spousta parádních fotek a informací z irských roads.

Vojtěch Vaněk opouští tým Czech Road Racing
Po roční spolupráci se nás rozhodl opustit náš kolega Vojta Vaněk.

Soutěže v sezóně 2014 u nás na webu
Za měsíc slavíme první rok fungování našeho webu, a protože jste nám za první rok vyjádřili svou návštěvností nemalou podporu, tak pro Vás máme připravenou celou řadu soutěží jako odměnu. Snad Vám udělají radost a zkrátíme si třeba trochu čekání na sezónu.

Dafit Motoracing a přírodní okruhy
Tým Dafit Motoracing se vloni poprvé představil na přírodních okruzích. Kluci jsou úspěšní na dromech, tak proč si nezkusit i příroďnáky žejo :) Marek Hartl vyzkoušel vloni Hořice a Martin Trachta vstoupil na scénu road racingu úspěšně v Dymokurech. Navíc se k nim letos přidá i jeden jezdec, kterého vídáme na přírodních okruzích už delší dobu. V článku se určitě dozvíte více....

O závodech v Radvanicích s Janem Lindnerem
Dnešní rozhovor je s panem Ing. Janem Lindnerem z občanského sdružení RABA Motorsport, které pořádá závody v Ostravě - Radvanicích. Nejezdí se tam dlouho, ale i tak jsme tam už mohli vidět spoustu pěkný závodů. Rozhovor je tedy o tom, jak vznikal nový okruh/závod a celkově o pořádání těchto závodů.

Nedělní bláto v Bakově
V neděli si pár jezdců vyjelo zatrénovat do Bakova nad Jizerou na písčitou motokrosovou trať. Původně se mělo jednat o trénink týmu Orange racing, ale nakonec dorazil i Mára Červený, Michal Vecko, nebo populární Leoš LeKo Kožušník. Velmi vydařená "akce narychlo".

Petr "Pedro" Homola
Petr Homola je už nějakou tu dobu na čele startovního pole hlavně ve třídě volná do 600. Jak se k závodění dostal a jak to vidí s letošní sezónou?

Přípravy a program pomerančového týmu
Kluci z jihočeského Orange racing teamu se už plně připravují na jejich první sezónu v IRRC. Jak příprava probíhá, a co je čeká v letošní sezóně?

« Předchozí 1 18 35 50 51 52 53 54 55 56 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz