Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Marek Červený o Hořicích
Marek Červený je se závody v Hořicích hodně spjatý. Závodí tam už velmi dlouho, ale až vloni se mu podařilo zvítězit. Umístění na bedně má celou řadu. Marek prostě Hořice dokonalé zná. Jak vzpomíná na své začátky v Hořicích a jaký má celkově vztah k tomuto okruhu, tak o tom je dnešní rozhovor.

Marek Zima: Snad se mi poštěstí svézt se na 125GP
Marek Zima byl v sezóně 2013 hlavním konkurentem Michala Savinkova, se kterým zde byl zveřejněn rozhovor včera. I přes to, že se kluci tahali o každý bod, tak jsou velcí kamarádi. Marek byl přeci jen v sezóně 2013 o trochu úspěšnější a přesto, že nevyhrál žádný závod, tak sesbíral nejvíce bodů. Marek bude dle svých slov dále závodit na 125SP, ale je si vědom, že už tu jsou mladší jezdci, kteří ho mohou porazit. Ale…

Michal Savinkov letos opět na 125SP
Michal Savinkov zažil parádní sezónu 2013. Vyhrál v Kopčanech a celkově byl druhým nejúspěšnějším SPéčkařem sezóny. Kde a na čem uvidíme tohoto hořického závodníka letos?

Soutěž s AMK Hořice III.
Máme tu další kolo soutěže. Opět se otázka týká závodů v Hořicích. Otázka není složitá a výherce dostane balíček propagačních předmětů od AMK Hořice. Protože jsme na Vás minulý týden trochu zapomněli, tak do soutěže pustíme hned 2 balíčky najednou a budou opravdu za malou námahu.

Reakce týmu Orange racing po testech v Maďarsku
IRRC 2014 startuje za měsíc a pár dní a tak se i tým Orange racing vydal ozkoušet techniku i jezdce samotné. Původně avizovaná Rijeka z technických důvodů nevyšla. Tým se tedy vydal o týden později na maďarský Pannoniaring. Ráno jezdci stihli pár kol na suchu, ale pak i do Pannonie dorazil déšť. Ale o tom už nám poví samotní jezdci.

Ice Valley - největší tým na TT 2014
Paul Shoesmith jezdí z Anglie na závody do středu Evropy už delší dobu. Zazávodil si třeba v Těrlicku, nebo v německém Frohburgu. Vždy sebou přiveze i další zajímavé jezdce. Mimo to jezdí dlouhodobě na Isle of Man TT. Letos tam bude mít jeho tým hned 6 jezdců a bude tak největším týmem na TT. Kdo bude v týmu Ice Valley by Motorsave letos závodit?

Bramboračka AČR vs. CAMS se letos nekoná!?
Pamatujete si na loňský rok touto dobou? Odehrával se bizardní a ve výsledku trochu nesmyslný boj mezi dvěma organizacemi, které u nás závody pořádají. Jestli máte pocit, že se na nás valí jen negativní zprávy, tak tu máme jednu pozitivní.

Startovní čísla pro Isle of Man TT 2014
Každoročně se očekává zpráva kdo s jakým číslem pojede na Isle of Man TT. Opět připomínám, že se přiděluje 20 nejvyšších čísel. Zbytek si jezdci musí vyjezdit v kvalifikaci. Jaký mají čísla význam a jaké komu přidělili?

Sbírka PET lahví pro zabezpečení hořické tratě
Chcete přispět k pořádání závodů v Hořicích? Nyní máte možnost. AMK Hořice vyhlásil sbírku PET lahví pro naplnění nových žoků k zabezpečení tratě.

Kamil Holán o přípravách na IRRC
Kamil Holán pojede jako jeden z pěti českých jezdců evropský šampionát IRRC. Sezóna začíná hned první víkend v květnu v Hengelu, a tak se Kamil vydal otestovat sebe i techniku s agenturou racetrack do chorvatské Rijeky. Navíc si jen tak při tréninku zajel dva závody a jeden vyhrál. Konečně taky víme, jak to bude mít Kamil letos s technikou. Dobrou zprávou je, že technika bude konkurence schopná. Slušný příslib pro…

« Předchozí 1 18 35 48 49 50 51 52 53 54 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz