Články  |  Foto  |  Kalendář 
Pedro letos poprvé na trati
O uplynulém víkend 19.4. - 20.4. čekaly kamerydoakce.cz team a zejména jejího jezdce Petra Homolu první letošní kilometry na závodní dráze. Na brněnském Masarykově okruhu se konala Jarní cena Brna a paradoxně to byl také začátek road racingové sezony u nás. I když se už z tohoto závodu započítávají body do bodování CAMS, tak jsme tento víkend pojali spíše jako první testování po zimě. I proto vyjel Petr pouze v…

Marek Červený: Očekávám od sebe maximální nasazení
Marek Červený se zúčastnil prvního oficiálního závodu o velikonočním víkendu v Brně, kde začínal šampionát CAMS. Pověděl nám něco o tom, jak funguje jeho motorka a jak se mu v Brně jezdilo. Řeč byla taky o prvním závodě IRRC v holandském Hengelu, který ho snad za 14 dní čeká.

Bodování závodů v sezóně 2014 - aneb co se kam počítá
Bohužel i letos musím tento článek psát. V ČR totiž prakticky neexistuje oficiální šampionát na přírodních okruzích, který by měl nějakou vážnost a počítal všechny české závody dohromady. Závody na českých přírodních okruzích se tak budou počítat do čtyřech různých šampionátů. Abyste věděli, co se kam počítá, tak čtěte dále. Snad Vám to pomůže, se trochu zorientovat.

Soutěž o vstupenku na 300 ZGH III.
Nastal zase čas si zasoutěžit o vstupenku na závod 300 Zatáček Gustava Havla do Hořic. Závody nás čekají už za 4 týdny a vstupenek máme pořád dost. Tak proč se o ně nepodělit.

Závodní neděle v Brně
Dnes byl v Brně na programu závodní den. Kdo získal první body do šampionátů CAMS se dozvíte níže.

Šampionát CAMS začíná tento víkend v Brně
Šampionát přírodních okruhu CAMS začal na autodromu v Brně. Ne to není chyba. O tom si ale povíme později. Dnes byly v programu kvalifikační tréninky ve všech třídách včetně klasiků.

Jezdci road racingu trénovali v Mostě
V neděli 13.4. se na autodromu Most konalo ježdění s agenturou Racetrack. A proč o tom píšu na webu, který se týká road racingu? Protože tam poprvé letos pohromadě potrénovalo větší množství závodníků, kteří se během sezóny budou objevovat na našich přírodních okruzích. Podíváme se na to, kdo jaké jel časy, na jaké motorce a všeobecně jaké novinky se v Mostě dostaly na povrch. Rozhodně je potřeba předem říci, že…

Orange racing testoval v Mostě
Tuto neděli nevynechal testování v Mostě ani tým Orange racing. IRRC pro ně začíná už za 3 týdny a tak už nemají moc času všechno ozkoušet. Využili tak možnost svézt se s agenturou Racetrack právě na mosteckém autodromu.

Kdo pojede ve Starém Městě?
První závod sezóny nás čeká už za 14 dní a nejlepší pozvánkou na něj bude (snad) jeho startovní listina. Na první závod do Starého Města se vždy přihlásí velké množství jezdců. Je to taky pro většinu z nich poslední možnost zkusit techniku před závodem v Hořicích. Koho tedy uvidíme?

Večer s jezdci IRRC už zítra + soutěž o vstupenku na…
Ve středočeské Sázavě se zítra večer uskuteční setkání veřejnosti a novinářů se všemi českými jezdci seriálu IRRC. Start je naplánován na 17:00. Debata s jezdci začíná v 17:30. Přijeďte poseďět a poptat se jezdců na to co vás zajímá.

« Předchozí 1 18 35 47 48 49 50 51 52 53 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz