Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Dafit Motoracing a přírodní okruhy
Tým Dafit Motoracing se vloni poprvé představil na přírodních okruzích. Kluci jsou úspěšní na dromech, tak proč si nezkusit i příroďnáky žejo :) Marek Hartl vyzkoušel vloni Hořice a Martin Trachta vstoupil na scénu road racingu úspěšně v Dymokurech. Navíc se k nim letos přidá i jeden jezdec, kterého vídáme na přírodních okruzích už delší dobu. V článku se určitě dozvíte více....

O závodech v Radvanicích s Janem Lindnerem
Dnešní rozhovor je s panem Ing. Janem Lindnerem z občanského sdružení RABA Motorsport, které pořádá závody v Ostravě - Radvanicích. Nejezdí se tam dlouho, ale i tak jsme tam už mohli vidět spoustu pěkný závodů. Rozhovor je tedy o tom, jak vznikal nový okruh/závod a celkově o pořádání těchto závodů.

Nedělní bláto v Bakově
V neděli si pár jezdců vyjelo zatrénovat do Bakova nad Jizerou na písčitou motokrosovou trať. Původně se mělo jednat o trénink týmu Orange racing, ale nakonec dorazil i Mára Červený, Michal Vecko, nebo populární Leoš LeKo Kožušník. Velmi vydařená "akce narychlo".

Petr "Pedro" Homola
Petr Homola je už nějakou tu dobu na čele startovního pole hlavně ve třídě volná do 600. Jak se k závodění dostal a jak to vidí s letošní sezónou?

Přípravy a program pomerančového týmu
Kluci z jihočeského Orange racing teamu se už plně připravují na jejich první sezónu v IRRC. Jak příprava probíhá, a co je čeká v letošní sezóně?

Laurent Hoffmann – mistr IRRC supersport
Dnes Vám přinášíme rozhovor s několikanásobným mistrem IRRC ve třídě supersport. Laurent Hoffmann je belgický závodník, který za poslední léta jezdí hlavně na šestce od Kawasaki závody IRRC. Letos však přijde změna. Kromě IRRC jsme si povídali o Hořicích, TT na Manu, ale třeba i o vstupu našich do seriálu IRRC.

Akce v Sendražicích - 2. ročník
Za týden 15. února se znovu setkáme v Sendražicích u Kolína. V okurkové sezóně, která je ve své polovině je to určitě příjemná zpráva. Akci pořádá Vojta Vaněk a na místě by mělo být vše zajištěno - jenom přijet.

Martin Sodomek slaví kulatiny!
Je to tak, prezident Autoklubu Hořice a viceprezident pro motocyklový sport AČR slaví 10. února své padesáté narozeniny.

Olin Hanák dnes slaví 20 let
Dnes slaví své dvacáté narozeniny jeden z nejnadějnějších závodníků současného českého road racingu Olin Hanák ze Slavkova u Brna.

Richard "Riči" Sedlák
Rozhovor s mladým závodníkem z Prostějova Richardem Sedlákem. Riči nám poodhalil plány na letošní sezónu a padlo taky pár vět o loňských vydařených Hořicích, ale třeba i pádu v Těrlicku. Co tedy plánuje? A jak že to bylo v tom Těrlicku na kruháči? Čtěte dále...

« Předchozí 1 17 33 47 48 49 50 51 52 53 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz