Články  |  Foto  |  Kalendář 
Orange racing hodnotí Hengelo
Tým Orange racing z jihu Čech má za sebou první závod IRRC v Hengelu. Představení to rozhodně nebylo špatné. Pavel Tomeček si domu přivezl slušnou porci bodů a Petr Košťál se v silné konkurenci taky neztratil.

Staré Město 2014
Ve Starém Městě začala česká road racingová sezóna a tak se sluší podívat se trochu na výsledky. Jako tradičně se závodů na jihu Moravy účastnilo velké množství jezdců.

IRRC Hengelo 2014
Je za námi první závod IRRC s českou účastí. Naše výprava se rozhodně neztratila, i když je třeba uznat, že konkurence byla hodně silná. Místní prostě Hengelo umí. Pro všechny naše jezdce bylo Hengelo úplně něco nového a to se prostě projevilo. V Hengelu se ale nejelo jenom IRRC. Kromě zástupce našeho webu byl na místě i kameraman z webu okruhari.cz, takže se můžeme těšit na pěkné video.

Soutěž o ceny od RST s Kamilem Holánem
Aby těch soutěží u nás nebylo málo, tak tu pro Vás máme tento týden poslední. Soutěžit se bude o věci od RST moto. Princip bude podobný jako u předchozích soutěží, kde už můžete vyhrát 2 zlaté vstupenky na 300 ZGH a triko od Orange racing. V případě této soutěže tu bude ale něco navíc…

IRRC 2014 startuje o víkendu v Hengelu + soutěž
Už tento víkend čeká české jezdce první závod IRRC v holandském Hengelu. Pořadatel závodu se se mnou podělil o pár aktualit a tak je rád poskytnu dál. Pokud Vás neláká závod ve Starém Městě, a radši by jste vyrazili někam na „big bikes“, tak neváhejte. Nudit se nebudete a zase tak daleko to taky není.

Racetrack v Mostě - video
Agentura Racetrack bude mít letos z každé své akce profesionální záběry. Často jsem si stěžoval, že nemáme takové záběry z přírodních okruhů. Doufejme tedy, že kluky od kamer vezme Racetrack i na přiroďnáky. Stejně pěkný záběry z hezčích přírodních okruhů, to by bylo něco pro nás co?!

Kde hledat favority IRRC 2014
Startovní listina IRRC je naplněná velmi rychlými jezdci. Je nám ale jasné, že někteří nemusejí být vůbec známý pro české fanoušky. Proto jsme se s Pavlem wusou Kočím rozhodli zpracovat tento článek, kde Vám jí trochu okomentujeme a přidáme vlastní názor na to, kdo má jaké šance.

Tým Orange racing vyráží do Evropy + Soutěž
Jezdci z Orange racing ve čtvrtek vyrazí směr Hengelo. V Holandsku je totiž čeká první závod IRRC. U nás na webu budeme jejich počínání samozřejmě bedlivě sledovat. A když budete sledovat pozorně s námi, tak můžete po celou sezónu vyhrávat týmové oblečení.

Soutěž o zlatou vstupenku na 300 Zatáček Gustava Havla
Další vstupenku na závody 300 zatáček Gustava Havla (už čtvrtá), které se konají v Hořicích v termínu 17.5. a 18.5., můžete získat v dnešní soutěži. Tentokrát to nebude na rychlost, ale na odhad. Protože jí nebude úplně snadné vyhrát, tak to bude vstupenka hned zlatá v hodnotě 450kč. S tou můžete od pátku do neděle lítat jak kolem trati, tak po depu.

Team Vodojem - legenda z Hořic
Dnešní článek bude trochu zvláštní. Povídat si totiž nebudeme o žádném jezdci, týmu ani okruhu. Řeč bude asi o neznámějším českém fan clubu na přírodních okruzích. Fanoušek, který byl v Hořicích a nezažil pořádnou rebélii u vodojemu nemůže v klidu umřít. Tak jako muslim musí do Mekky, horolezec na Everest, tak fanoušek road racingu prostě musí jednou k vodojemu.

« Předchozí 1 18 35 46 47 48 49 50 51 52 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz