Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Twin a jeho úpravy
O této třídě jsme už hovořili v článku o začátcích v závodění. Tento článek Vám poodhalí základní informace o úpravách těchto motocyklů. Povíme si něco o cenách dílů na přestavbu, a řekneme si, co by bylo pro začátek nejlepší řešit a co v začátcích naopak nemá cenu řešit. Autor článku: Jan Markalous

Soutěž s AMK Hořice II.
Máme tu další kolo soutěže. Opět se otázka týká závodů v Hořicích. Otázka není složitá a výherce dostane balíček propagačních předmětů od AMK Hořice. Dnes to máte opravdu jednoduché, ale příště trochu přitvrdíme :)

Jsme rok v provozu + soutěž
Je to přesně rok, co náš web začal fungovat. Od té doby se některé věci změnily a snad i zlepšily. Doufáme, že se budou zlepšovat i nadále. Ke krátkému ohlédnutí za prvním rokem přidáváme i zajímavou soutěž.

Eric Lenser - road racer od protinožců
Dnešní rozhovor je s jezdcem, u kterého je trochu složitější říct odkud vlastně je. Každopádně nám to v článku vysvětlil. Jde o Erica Lensera, který si náš road racing velmi oblíbil a i letos se k nám několikrát podívá. Povídání o tom jak se k tomuto sportu dostal, proč právě road racing a na jakých motorkách ho letos, nebo další roky uvidíme. Pro mě osobně velmi příjemný rozhovor. Tak ať se Vám dobře čte.

Jak začít se závody na přírodních okruzích?
V dnešním článku si povíme o tom, jak začít se závoděním na přírodních okruzích. Zasvětíme tak hlavně ty, kteří si chtějí kouzlo tohoto sportu zkusit z druhé strany na vlastní kůži. Autor článku: Jan Markalous

Soutěž s AMK Hořice
Máme tu další kolo soutěže. Tentokrát se bude otázka týkat Hořic. Otázka není složitá a výherce dostane balíček propagačních předmětů od AMK Hořice. Protože se sezóna blíží a náš web bude za pár dní slavit první narozeniny, tak bych řekl, že tento týden bude víc než jedna soutěž :p.

Prozatimní startovní listina IRRC
Pořadatelé IRRC zveřejnili prozatímní startovní listninu IRRC. Co se v ní dočteme?

Soutěž o časopis Emerald road racing
V první ze série soutěží si zasoutěžíme o jedno vydání irského časopisu Emerald. Je to sice už poměrně staré vydání (léto 2013), ale je unikátní hlavně tím, že v něm je pěkný, velký článek o našich Hořicích. Mimo toho je zde spousta parádních fotek a informací z irských roads.

Vojtěch Vaněk opouští tým Czech Road Racing
Po roční spolupráci se nás rozhodl opustit náš kolega Vojta Vaněk.

Soutěže v sezóně 2014 u nás na webu
Za měsíc slavíme první rok fungování našeho webu, a protože jste nám za první rok vyjádřili svou návštěvností nemalou podporu, tak pro Vás máme připravenou celou řadu soutěží jako odměnu. Snad Vám udělají radost a zkrátíme si třeba trochu čekání na sezónu.

« Předchozí 1 17 33 46 47 48 49 50 51 52 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz