Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Předběžná startovní listina na 300ZGH - Hořice
AMK Hořice zveřejnil předběžnou startovní listinu na závod 300ZGH. Můžeme očekávat, že bude mít ještě spoustu změn, ale už teď se z ní dá lecos vyčíst. konkurence bude letos opět velká. Pořadatel vynechal třídu 250SP a místo ní přidá kola zbývajícím pěti závodům.

Branko Srdanov vynechá sezónu 2014
Bohužel je tomu tak. Branko Srdanov, který se skvěle představil v Těrlicku 2012 nepojede ani IRRC 2014, ani žádné další závody. Přeci jen ho ale na závodech potkáme...

Soutěž o vstupenku na 300 ZGH I.
Další kola soutěží budou teď nějaký čas o vstupenky na závod 300 Zatáček Gustava Havla. Máme jich celkem dost, tak sledujte náš web. O první z nich si zahrajeme hned dnes.

Start sezóny ve Starém Městě už za měsíc
Je to tak, čas prchá jak splašená mrcha a za měsíc poprvé zavrčí motory na jihu Moravy ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Slovácký okruh hostí tradičně první závod sezóny O cenu Bohumila Kováře. Letos vychází termín na víkend 3. - 4. května. Neměl by tam chybět žádný road racingový fanoušek. No a na co se můžete těšit?

Czech Road Racing for guests
I would like to dedicate this article to foreign riders who already raced at Czech Republic or to those ones who would like to try it in future. You´ll learn about races, dates, classes and many other informations. Please share this article.

Marek Červený o Hořicích
Marek Červený je se závody v Hořicích hodně spjatý. Závodí tam už velmi dlouho, ale až vloni se mu podařilo zvítězit. Umístění na bedně má celou řadu. Marek prostě Hořice dokonalé zná. Jak vzpomíná na své začátky v Hořicích a jaký má celkově vztah k tomuto okruhu, tak o tom je dnešní rozhovor.

Marek Zima: Snad se mi poštěstí svézt se na 125GP
Marek Zima byl v sezóně 2013 hlavním konkurentem Michala Savinkova, se kterým zde byl zveřejněn rozhovor včera. I přes to, že se kluci tahali o každý bod, tak jsou velcí kamarádi. Marek byl přeci jen v sezóně 2013 o trochu úspěšnější a přesto, že nevyhrál žádný závod, tak sesbíral nejvíce bodů. Marek bude dle svých slov dále závodit na 125SP, ale je si vědom, že už tu jsou mladší jezdci, kteří ho mohou porazit. Ale…

Michal Savinkov letos opět na 125SP
Michal Savinkov zažil parádní sezónu 2013. Vyhrál v Kopčanech a celkově byl druhým nejúspěšnějším SPéčkařem sezóny. Kde a na čem uvidíme tohoto hořického závodníka letos?

Soutěž s AMK Hořice III.
Máme tu další kolo soutěže. Opět se otázka týká závodů v Hořicích. Otázka není složitá a výherce dostane balíček propagačních předmětů od AMK Hořice. Protože jsme na Vás minulý týden trochu zapomněli, tak do soutěže pustíme hned 2 balíčky najednou a budou opravdu za malou námahu.

Reakce týmu Orange racing po testech v Maďarsku
IRRC 2014 startuje za měsíc a pár dní a tak se i tým Orange racing vydal ozkoušet techniku i jezdce samotné. Původně avizovaná Rijeka z technických důvodů nevyšla. Tým se tedy vydal o týden později na maďarský Pannoniaring. Ráno jezdci stihli pár kol na suchu, ale pak i do Pannonie dorazil déšť. Ale o tom už nám poví samotní jezdci.

« Předchozí 1 17 34 45 46 47 48 49 50 51 66 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz