Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Šampionát CAMS začíná tento víkend v Brně
Šampionát přírodních okruhu CAMS začal na autodromu v Brně. Ne to není chyba. O tom si ale povíme později. Dnes byly v programu kvalifikační tréninky ve všech třídách včetně klasiků.

Jezdci road racingu trénovali v Mostě
V neděli 13.4. se na autodromu Most konalo ježdění s agenturou Racetrack. A proč o tom píšu na webu, který se týká road racingu? Protože tam poprvé letos pohromadě potrénovalo větší množství závodníků, kteří se během sezóny budou objevovat na našich přírodních okruzích. Podíváme se na to, kdo jaké jel časy, na jaké motorce a všeobecně jaké novinky se v Mostě dostaly na povrch. Rozhodně je potřeba předem říci, že…

Orange racing testoval v Mostě
Tuto neděli nevynechal testování v Mostě ani tým Orange racing. IRRC pro ně začíná už za 3 týdny a tak už nemají moc času všechno ozkoušet. Využili tak možnost svézt se s agenturou Racetrack právě na mosteckém autodromu.

Kdo pojede ve Starém Městě?
První závod sezóny nás čeká už za 14 dní a nejlepší pozvánkou na něj bude (snad) jeho startovní listina. Na první závod do Starého Města se vždy přihlásí velké množství jezdců. Je to taky pro většinu z nich poslední možnost zkusit techniku před závodem v Hořicích. Koho tedy uvidíme?

Večer s jezdci IRRC už zítra + soutěž o vstupenku na…
Ve středočeské Sázavě se zítra večer uskuteční setkání veřejnosti a novinářů se všemi českými jezdci seriálu IRRC. Start je naplánován na 17:00. Debata s jezdci začíná v 17:30. Přijeďte poseďět a poptat se jezdců na to co vás zajímá.

Startovní listina IRRC 2014
Je to tady. Pořadatel si dal hodně na čas, ale dočkali jsme se. Na světě je oficiální startovní listina IRRC 2014 a nechybí v ní 5 českých jezdců. Na koho se tedy těšit a koho naopak letos neuvidíme?

Česká silničářská špička se sejde o víkendu v Mostě
Letošní silničářská sezóna už klepe na vrata a po prvních testech které jednotlivě využívali jezdci díky velmi přívětivému počasí k doladění svých strojů tu máme první ostrý závodní podnik na mosteckém autodromu pořádaný agenturou Racetrack service, který každým rokem pravidelně svádí českou závodní špičku i hobby amatérské jezdce k poměření sil a prvním ostrým závodům. I letos je startovní listina nabitá zvučnými…

Předběžná startovní listina na 300ZGH - Hořice
AMK Hořice zveřejnil předběžnou startovní listinu na závod 300ZGH. Můžeme očekávat, že bude mít ještě spoustu změn, ale už teď se z ní dá lecos vyčíst. konkurence bude letos opět velká. Pořadatel vynechal třídu 250SP a místo ní přidá kola zbývajícím pěti závodům.

Branko Srdanov vynechá sezónu 2014
Bohužel je tomu tak. Branko Srdanov, který se skvěle představil v Těrlicku 2012 nepojede ani IRRC 2014, ani žádné další závody. Přeci jen ho ale na závodech potkáme...

Soutěž o vstupenku na 300 ZGH I.
Další kola soutěží budou teď nějaký čas o vstupenky na závod 300 Zatáček Gustava Havla. Máme jich celkem dost, tak sledujte náš web. O první z nich si zahrajeme hned dnes.

« Předchozí 1 17 33 43 44 45 46 47 48 49 64 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz