Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Tým Orange racing vyráží do Evropy + Soutěž
Jezdci z Orange racing ve čtvrtek vyrazí směr Hengelo. V Holandsku je totiž čeká první závod IRRC. U nás na webu budeme jejich počínání samozřejmě bedlivě sledovat. A když budete sledovat pozorně s námi, tak můžete po celou sezónu vyhrávat týmové oblečení.

Soutěž o zlatou vstupenku na 300 Zatáček Gustava Havla
Další vstupenku na závody 300 zatáček Gustava Havla (už čtvrtá), které se konají v Hořicích v termínu 17.5. a 18.5., můžete získat v dnešní soutěži. Tentokrát to nebude na rychlost, ale na odhad. Protože jí nebude úplně snadné vyhrát, tak to bude vstupenka hned zlatá v hodnotě 450kč. S tou můžete od pátku do neděle lítat jak kolem trati, tak po depu.

Team Vodojem - legenda z Hořic
Dnešní článek bude trochu zvláštní. Povídat si totiž nebudeme o žádném jezdci, týmu ani okruhu. Řeč bude asi o neznámějším českém fan clubu na přírodních okruzích. Fanoušek, který byl v Hořicích a nezažil pořádnou rebélii u vodojemu nemůže v klidu umřít. Tak jako muslim musí do Mekky, horolezec na Everest, tak fanoušek road racingu prostě musí jednou k vodojemu.

Pedro letos poprvé na trati
O uplynulém víkend 19.4. - 20.4. čekaly kamerydoakce.cz team a zejména jejího jezdce Petra Homolu první letošní kilometry na závodní dráze. Na brněnském Masarykově okruhu se konala Jarní cena Brna a paradoxně to byl také začátek road racingové sezony u nás. I když se už z tohoto závodu započítávají body do bodování CAMS, tak jsme tento víkend pojali spíše jako první testování po zimě. I proto vyjel Petr pouze v…

Marek Červený: Očekávám od sebe maximální nasazení
Marek Červený se zúčastnil prvního oficiálního závodu o velikonočním víkendu v Brně, kde začínal šampionát CAMS. Pověděl nám něco o tom, jak funguje jeho motorka a jak se mu v Brně jezdilo. Řeč byla taky o prvním závodě IRRC v holandském Hengelu, který ho snad za 14 dní čeká.

Bodování závodů v sezóně 2014 - aneb co se kam počítá
Bohužel i letos musím tento článek psát. V ČR totiž prakticky neexistuje oficiální šampionát na přírodních okruzích, který by měl nějakou vážnost a počítal všechny české závody dohromady. Závody na českých přírodních okruzích se tak budou počítat do čtyřech různých šampionátů. Abyste věděli, co se kam počítá, tak čtěte dále. Snad Vám to pomůže, se trochu zorientovat.

Soutěž o vstupenku na 300 ZGH III.
Nastal zase čas si zasoutěžit o vstupenku na závod 300 Zatáček Gustava Havla do Hořic. Závody nás čekají už za 4 týdny a vstupenek máme pořád dost. Tak proč se o ně nepodělit.

Závodní neděle v Brně
Dnes byl v Brně na programu závodní den. Kdo získal první body do šampionátů CAMS se dozvíte níže.

Šampionát CAMS začíná tento víkend v Brně
Šampionát přírodních okruhu CAMS začal na autodromu v Brně. Ne to není chyba. O tom si ale povíme později. Dnes byly v programu kvalifikační tréninky ve všech třídách včetně klasiků.

Jezdci road racingu trénovali v Mostě
V neděli 13.4. se na autodromu Most konalo ježdění s agenturou Racetrack. A proč o tom píšu na webu, který se týká road racingu? Protože tam poprvé letos pohromadě potrénovalo větší množství závodníků, kteří se během sezóny budou objevovat na našich přírodních okruzích. Podíváme se na to, kdo jaké jel časy, na jaké motorce a všeobecně jaké novinky se v Mostě dostaly na povrch. Rozhodně je potřeba předem říci, že…

« Předchozí 1 17 33 43 44 45 46 47 48 49 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz