Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Jezdci IRRC na 300 ZGH
Letos se poprvé seriál IRRC dostane i do Hořic. Bude to v srpnu v rámci české TT. Všeobecně se očekávalo, že si tuto náročnou trať přijedou jezdci vyzkoušet už teď v květnu na 300 Zatáček Gustava Havla. Je tomu ale skutečně tak? Kolik jezdců IRRC se vlastně v Hořicích představí? Mají šanci na dobrá umístění?

Soutěž o zlatou vstupenku na 300 ZGH VIII.
O sedmou zlatou vstupenku od AMK Hořice si můžete zasoutěžit právě nyní. Tentokrát budou mít trochu výhodu fanoušci z Hořic, ale uvidíme, kdo se s tím popasuje nejlépe.

Kde hledat favority pro 300 Zatáček Gustava Havla 2014?
Vrchol sezóny je tu. Závod 300 Zatáček Gustava Havla 2014 doslova klepe na dveře. Před pár dny byly zveřejněny oficiální startovní listiny, tak nastává ten správný čas, pokusit se okomentovat favority, nebo jinak zajímavé jezdce, ve všech vypsaných třídách, podobně jako jsme to udělali před pár týdny před Hengelem.

Soutěž o zlatou vstupenku na 300 ZGH VII.
O sedmou zlatou vstupenku od AMK Hořice si můžete zasoutěžit právě nyní. Kdo zná náš web, nebo má v hlavně výsledky Hořicích závodů, tak pro něj bude odpověď hračka.

Soutěž o zlatou vstupenku na 300 ZGH
Další vstupenku na závody 300 zatáček Gustava Havla (už šestou), které se konají v Hořicích v termínu 17.5. a 18.5., můžete získat v dnešní soutěži. Tentokrát to bude taková matematika pro první stupeň. Hrajeme o zlatou vstupenku v hodnotě 450kč. S tou můžete od pátku do neděle lítat jak kolem trati, tak po depu. Ještě jich pár máme a tak se teď opravdu vyplatí náš web sledovat....

Video ze Starého Města
Kromě fotogalerie za Starého Města, která už má skoro 400 fotek od 4 fotografů, vám můžeme nyní nabídnout i video od našeho spolupracovníka Pavla Partiky.

Kamil Holán o Hengelu
Kamil měl v Hengelu nemalé technické potíže. Přesto byl ve třídě superbike nejúspěšnějším jezdcem z ČR. Vyjel si celkem 22 bodů a je průběžně na pátém místě šampionátu IRRC. A jaká je jeho reakce na závody na "cyklostezce"?

Aleš Nechvátal o Hengelu
Máme tu reakci dalšího účastníka závodu v Hengelu. Aleš Nechvátal z týmu Road Racing Liberec úspěšně dokončil obě jízdy IRRC a přivezl si cenné body do celkového hodnocení. No a jaká že je jeho reakce na úvodní podnik?

Orange racing hodnotí Hengelo
Tým Orange racing z jihu Čech má za sebou první závod IRRC v Hengelu. Představení to rozhodně nebylo špatné. Pavel Tomeček si domu přivezl slušnou porci bodů a Petr Košťál se v silné konkurenci taky neztratil.

Staré Město 2014
Ve Starém Městě začala česká road racingová sezóna a tak se sluší podívat se trochu na výsledky. Jako tradičně se závodů na jihu Moravy účastnilo velké množství jezdců.

« Předchozí 1 18 34 43 44 45 46 47 48 49 51 67 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz