Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Sidecary se vrací do Brna při Jarní ceně
Že pojedou na Jarní ceně nějaké sajdy už asi víte. Ale o jaké půjde stroje a že tam uvidíme i několikanásobného mistra světa – to už možná každý neví.

Isle of Man TT – úspěšné značky
Dnes se v našem seriálu o nejslavnějším závodu světa podíváme na výrobce motocyklů. TT letos slaví 110 let, takže jestli nějaká značka motocyklů v jakékoliv době něco znamenala, tak se pravděpodobně zapsala do statistik tohoto závodu. Víte třeba, která značka drží nejvíce vítězství, beden, nebo dojetých závodů?

Startovní listiny pro Jarní cenu Brna 2017
Vloni měla Jarní cena skvělou startovní listinu a to zejména v nejsilnější kubatuře. Letos tomu není jinak, i když pár jmen bude chybět. Nicméně největším tahákem bude zase závod superbiků. Jedná se o první podnik sezóny a zároveň první dvojzávod počítaný do šampionátu, který se jede pod organizací CAMS.

Duben 2017 - Co nás čeká na přírodních tratích?
Letos bych rád rekapituloval, co fanoušky čeká v následujícím měsíci, protože mi je jasné, že ne každý má kalendář v hlavě po celý rok. Budu rád, když vám to bude stát za sdílení mezi své přítele. Každý další divák, který na závody dorazí je pro nás všechny přínos.

Isle of Man TT – ideální kolo
Dnes to bude trocha čísel a teorie zároveň. Zabývat se budeme teoretickým traťovým rekordem na nejdelším okruhu světa. Tedy kombinací rekordních časů na jednotlivých sektorech.

Josh Brookes se vrací na IoM TT
Letos na Manu to nebude jen ve znamení návratu Guy Martina, ale vracet na legendární okruh se bude i Australan Josh Brookes.

Aktualita: Revoluce ve startovních číslech na TT
Roky platilo, že první na trať nejslavnějšího závodu, který se startuje intervalově, vyjede John McGuinness. Když ne první, tak mezi prvními. Letos to bude všechno jinak. Máme startovku pro Isle of Man Tourist Trophy.

Isle of Man TT – nejrychlejší nováčci
Pokračování série článku o TT se bude věnovat nováčkům na této velmi dlouhé a těžké trati. Kdo uspěl napoprvé?

Isle of Man TT – závod plný čísel
V článcích s tématikou statistickou budeme pokračovat, jen se budeme věnovat trochu většímu okruhu a trochu slavnějšímu závodu než do teď. V dalších článcích bude řeč o číslech, týkajících se nejslavnějšího road racingového závodu a nebojím se říct i jedné z nejznámějších motoristických akcí na světě – Isle of Man TT.

Kam směřuje český road racing?
Dnes mi dovolte takovou mírně skeptickou úvahu nad tím, kam směřuje český road racing. Poslední dobou jsme měli snad oprávněný pocit, že zažíváme renesanci našich přírodních okruhů. Obnovily se staré závody a vznikaly i úplně nové podniky. Teď to ale zase tak vesele nevypadá.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 16 30 45 59 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz