Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Agostini pojede v Imatře při IRRC
Ve finské Imatře se toho vůbec nebojí. Letos tam slaví 80 let a atraktivita tohoto podniku stoupá hodně vysoko. Kromě nabitého IRRC, které ve Finsku doplní jezdci z Isle of Man TT pořadatel chystá jízdu legend GP.

Hengelo už tento víkend - IRRC 2017 startuje
Zima je definitivně za námi a o tomto víkendu začne šampionát IRRC ročník 2017 tradičním prvním podnikem v holandském Hengelu. A nebude to víkend jen o IRRC. Hengelo slaví 50 let a slibuje nabitý program a spoustu určitě zajímavých závodů.

Květen 2017 - Co nás čeká na přírodních tratích?
Letos bych rád rekapituloval, co fanoušky čeká v následujícím měsíci, protože mi je jasné, že ne každý má kalendář v hlavě po celý rok. Budu rád, když vám to bude stát za sdílení mezi své přítele. Každý další divák, který na závody dorazí je pro nás všechny přínos.

Skoro zimní cena Brna 2017
Se zpožděním přináší tento článek souhrn prvního závodního víkendu u nás. Jarní cena Brna na Masarykově okruhu se opět vydařila a rozhodně je o čem psát. Podnik bezesporu poznamenalo velmi chladné počasí. Bylo k vidění nespočet pádů, ale také dominance „okruhářů“.

10 důvodů, proč se těšit na Jarní cenu Brna
Pokusíme se ve zkratce shrnout to nejzajímavější, co nás o víkendu čeká v Brně na Masarykově okruhu. Možná řadu z vás odradí předpověď počasí, ale myslíme si, že to pořád bude stát za to.

Johanna Innerfors - Švédka míří do Brna
Zajímavou účastnicí na Jarní ceně Brna bude bezesporu i švédská závodnice Johanna Innerfors, která startuje ve třídě Moto 3. Zeptali jsme se jí, proč míří zrovna do Brna, jak se k závodění dostala a také jsme ji požádali, aby se nám trochu představila. Žluté motorky s nápisem Nordgren už z našich tratí známe. Slečna na ní pojede u nás ale poprvé.

Česká účast v IRRC 2017
Letos pojede IRRC šest českých jezdců. Je to vlastně stejně, jako vloni. Jenom nám jeden ubyl a jeden staronový přibyl. Hlavní zastoupení budeme mít ve třídě superbike. Ve slabších supersportech za nás pojede jen jeden jezdec.

Isle of Man TT – rekordy závodů
Získat rekord závodu je hodně cenný záznam do statistik nejslavnějšího road racingového podniku. Logicky se sledují hlavně třídy, které se aktuálně jezdí. Zároveň ne úplně platí, že držitel traťových rekordů je i rekordman závodu ve stejné třídě. Vydržet v tempu šest dlouhých kol není jen tak.

IRRC pojede poprvé žena
Celý šampionát IRRC pojede poprvé v historii žena. A rovnou v nejsilnější třídě superbike. Je z Holandska a něco málo jsme o ní zjistili.

Startovní listiny pro IRRC 2017
Dnes pořadatel zveřejnil startovní listiny pro šampionát IRRC. Dlouho se na ně čekalo a jsou opět plné překvapení. Bohužel nejen těch příjemných.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 16 31 45 60 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz