Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Josh Brookes se vrací na IoM TT
Letos na Manu to nebude jen ve znamení návratu Guy Martina, ale vracet na legendární okruh se bude i Australan Josh Brookes.

Aktualita: Revoluce ve startovních číslech na TT
Roky platilo, že první na trať nejslavnějšího závodu, který se startuje intervalově, vyjede John McGuinness. Když ne první, tak mezi prvními. Letos to bude všechno jinak. Máme startovku pro Isle of Man Tourist Trophy.

Isle of Man TT – nejrychlejší nováčci
Pokračování série článku o TT se bude věnovat nováčkům na této velmi dlouhé a těžké trati. Kdo uspěl napoprvé?

Isle of Man TT – závod plný čísel
V článcích s tématikou statistickou budeme pokračovat, jen se budeme věnovat trochu většímu okruhu a trochu slavnějšímu závodu než do teď. V dalších článcích bude řeč o číslech, týkajících se nejslavnějšího road racingového závodu a nebojím se říct i jedné z nejznámějších motoristických akcí na světě – Isle of Man TT.

Kam směřuje český road racing?
Dnes mi dovolte takovou mírně skeptickou úvahu nad tím, kam směřuje český road racing. Poslední dobou jsme měli snad oprávněný pocit, že zažíváme renesanci našich přírodních okruhů. Obnovily se staré závody a vznikaly i úplně nové podniky. Teď to ale zase tak vesele nevypadá.

20 nejrychlejších kol v Hořicích na superbiku
Poslední letošní článek o hořických statistikách se bude týkat královské třídy – tedy superbiků. Představíme si zase dvacítku nejrychlejších jezdců historie této třídy.

Hulín – brotherly road racing team
Už to vypadá, že budeme mít letos na našich tratích nový road racingový tým, který bude tvořit bratrská dvojice. Kluci pojedou třídu twin a něco málo nám o tom i napsali…

20 nejrychlejších kol v Hořicích na supersportu
Dnes budeme pokračovat v sérii článků plných čísel, které se týkají našeho nejznámějšího přírodního okruhu. Konkrétně půjde o žebříček nejrychlejších jezdců třídy supersport.

20 nejrychlejších kol v Hořicích na twinu
Dnes budeme pokračovat v sérii článků plných čísel, které se týkají našeho nejznámějšího přírodního okruhu. Konkrétně půjde o žebříček nejrychlejších jezdců třídy twin.

12 nejrychlejších nováčků v Hořicích
V zimní pauze se tradičně ohlížíme za minulou sezónou a na našem webu i za řekněme „hořickou statistikou“. Dnes pro Vás máme první článek z této série. Konkrétně půjde o nejrychlejší nováčky v Hořicích. Možná objevíte i jména, která neznáte, nebo jste je už zapomněli.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 16 30 45 59 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz