Články  |  Foto  |  Kalendář 
Změny pro IRRC 2015
Organizátor šampionátů IRRC vydal oficiální propozice pro sezónu 2015 a tak se můžeme podívat, co nás diváky a jezdce čeká v příští sezóně nového. Jasné jsou už i termíny, takže si můžete volno naplánovat dostatečně v předstihu.

Film Road v prodeji včetně českých titulků
Firma 4SR zrealizovala to, co si hodně lidí minulé pondělí na jejich akci přálo - poslala do prodeje originální DVD filmu Road včetně českých titulků. Je to tak jedinečná možnost film vidět, pokud jste na akci nedorazili, nebo pokud vám to jednou nestačilo.

RST oficiálním partnerem TT Isle of Man
Anglická značka RST přichází s další skvělou zprávou. Již v minulosti spolupracovalo RST s pořadateli Classic TT. Nyní se RST stalo oficiálním partnerem obou legendárních závodů Isle of Man TT a Classic TT pro příští dva roky.

Trička s Kamilem Holánem
Představujeme Vám první tričko ze série, kterou Vám budeme postupně před sezónou 2015 poodhalovat. Na začátek jsme si vzali Kamila Holána, pro kterého je road racing hlavně zábavou. Jedná se o limitovanou edici tmavě modrých triček, kterých necháme udělat symbolicky 74 ks.

Nováček mezi twiny - Honza Markalous
O stálých jezdcích z čela závodu tu píšeme často, ale proč nedat taky jednou prostor někomu, kdo se závody teprve začíná? V našem road racingu je mladá krev potřeba. Vždyť závodníků pod 30 let na špičce nemáme moc. Pražský Honza Markalous by na té špičce mohl jednou být. Geny po tátovi na to určitě má.

W. Dunlop: Hořice bych rád, ale musím být na NW 200
Včera se uskutečnila česká premiéra filmu Road a díky firmě 4SR, která to celé pořádala, přijel i jeden z hlavních aktérů William Dunlop. O filmu nemá cenu se rozepisovat. To musíte prostě vidět. Akce samotná se ale vydařila. Od doprovodného programu, autogramiády až po catering. William si udělal i pár minut na nás a my tak měli možnost se ho zeptat na pár věci, které nás zajímaly.

Petr Košťál: V Hengelu jsem musel sundat růžové brýle
Petr Košťál patřil letos k pěti odvážným jezdcům z ČR, kteří se nebáli jít do IRRC. Nikdo před nimi celý seriál nejel. Vloni touto dobou jako jeden z prvních s týmovým parťákem Pavlem Tomečkem oznámil, že tento seriál chce zkusit. Zkušenosti už má dlouholeté z domácích tratí, ale takováto zahraniční zkušenost mu v kariéře chyběla. Jaké bylo poznávání nových tratí, pořadatelů, pravidel a v neposlední řadě soupeřů?

Kamil Holán má na sezónu 2015 velké plány…
Dnes pro Vás máme připravený rozhovor nabitý spoustou zajímavých infromací. To jakou měl Kamil Holán letos sezónu snad ani nemusíme připomínat. Hodně pádů, nezdary s technikou, ale taky hodně vydařený Manx a dílčí úspěchy v IRRC. Mimo rozhovoru připravujeme ohledně Kamila ještě jedno – pravda trochu menší – překvapení, které doufejme udělá všem skalním fandům tohoto sympaťáka radost. Co že to tedy pojede Kamil…

Pavel Tomeček o IRRC: Byl jsem šťastný za TOP10
Pavel Tomeček jel v loňské sezóně za jihočeský tým Orange Racing celé IRRC na litrové Kawasaki a nevedl si vůbec zle. Smůlu si vybral v posledním závodě, kde kvůli prasklému řetězu přišel o cenné body a několik pozic v celkovém pořadí šampionátu. Jak hodnotí s odstupem sezónu 2014? Co dělá, když se zrovna nezávodí? A budou nějaké změny v sezóně 2015?

Vyrovnaná kvalifikace na Macau GP
Nakonec by kralování Michaela Ruttera nemuselo být zase až tak přesvědčivé jak se pro tréninku zdálo. Kvalifikace ukázala, že nás dnes může čekat hodně vyrovnaný závod.

« Předchozí 1 18 35 36 37 38 39 40 41 52 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz