Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Michal Savinkov – nový král dvoutaktních GP?
Michal Savinkov jezdil léta úspěšně na 125 SP, kde hlavně vloni sbíral jedno pódiové umístění za druhým. Letos si splnil dlouholetý sen a pořídil ostré Gpéčko. Vrhul se tak do další třídy s velmi silnou konkurencí. Jeho první sezóna nedopadla vůbec špatně a dokonce se mu povedlo závody i vyhrávat.

Kalendář 2015
Termíny už jsou v podstatě kompletní. Možná se ale objeví Kyjov, nebo jiné závody. Čeká nás toho letos opravdu dost a to je dobře. Koukněte se na termíny, ať víte, kdy plánovat volno v práci :).

Video: Horst Saiger v Těrlicku
Horst Saiger si evidentně Těrlicko oblíbil. Závodit tam jezdí dá se říct už pravidelně a letos z toho vzniklo obsáhlé video. Příjemnou podívanou.

Tomáš Mysliveček nováčkem ve Frohburgu
Tomáš už si vyzkoušel v road racingu kde co. Jezdí 125 SP i litra od Suzuki. Po českých přírodňácích brázdí už nějaký ten pátek, ale zkušenost z německého Frohburgu mu stále chyběla. Z početné letošní bandy českých závodníků tam byl jediným nováčkem. Nevedl si ale vůbec špatně. O tom jaké bylo zvykání si na novou trať a trochu o jeho závodnické budoucnosti je dnešní rozhovor.

Dramatický Frohburg 2. díl - Neděle
Poslední závod sezóny je za námi. Ve Frohburgu šlo o konečné pořadí v IRRC, o utkání kontinentálních jezdců s Michaelem Dunlopem a třeba taky o to jak dopadne další souboj Červený vs. Dokoupil. Pro české barvy byl víkend hodně proměnlivý. Střídalo se zklamání z pádů a následné ztráty nadějí a radost z pódiových umístění.

Dramatický Frohburg 1. díl - Sobota
Poslední závod sezóny je za námi. Ve Frohburgu šlo o konečné pořadí v IRRC, o utkání kontinentálních jezdců s Michaelem Dunlopem a třeba taky o to, jak dopadne další souboj Červený vs. Dokoupil. Pro české barvy byl víkend hodně proměnlivý. Střídalo se zklamání z pádů a následné ztráty nadějí a radost z pódiových umístění.

IRRC vrcholí tento víkend ve Frohburgu
Už tento víkend nás čeká taková třešinka na road racingovém dortu. Jde o závody v německém Frohburgu. Chystají se sem jezdci IRRC včetně našich jezdců a místního Didiera Gramse. Uvidíte však také Michaela Dunlopa nebo našeho Michala Dokoupila. Na programu je hned 14 tréninků a 14 závodů. To všechno na pekelně rychlém okruhu. Lákadel je prostě hodně, a protože jsem od hodně lidí z ČR slyšel, že se tam chystají (a…

Startovní listiny pro Frohburg
Pořadatel posledních letošních závodů v dosahu českých fanoušků ve Frohburgu zveřejnil startovní listiny. Frohburg se jede hned víkend po Dymokurech (tedy tento) a z mnoha důvodů by tam neměl chybět žádný fanoušek českého road racingu. Česká účast na tomto závodě je každoročně slušná a letos tomu nebude jinak.

Soutěž s Kamilem Holánem a RST jde ve Frohburgu do…
Kamil Holán se pokusí ve Frohburgu dohnat bodovou ztrátu, kterou v šampionátu nabral poté, co v Oss havaroval a do dalšího závodu nenastoupil. Nebude to nic snadného, ale může se ještě probojovat do první desítky. Pokud si dobře typnete, jak mu to půjde, můžete vyhrát zajímavé ceny od RST.

Průběžné pořadí IRRC před Frohburgem
Už tento víkend nás čeká finálový závod IRRC ve Frohburgu. A tak je na čase podívat se, jak vypadá průběžné pořadí tohoto šampionátu. Ve své první sezóně s ním pořádně hýbou i jezdci reprezentující Českou Republiku. Velké finále bude pro české fanoušky hlavně dvojzávod supersportů, kde může Marek Červený získat hned v první sezóně titul mistra IRRC.

« Předchozí 1 17 33 34 35 36 37 38 39 49 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz