Články  |  Foto  |  Kalendář 
300 ZGH 2015 – svátek road racingu už tento víkend
Dlouholetá tradice předurčila, že vrchol domácího roadracingu je na programu vždy na začátku sezóny. Letos připadl termín na 16.-17.května. Tedy na nadcházející víkend. Letos by Hořicím mělo přát počasí, a tak můžeme doufat ve skvělé jezdecké výkony a každoroční neopakovatelnou atmosféru podpořenou diváckou kulisou, kterou nemá žádný další závod široko daleko. Co že nás tedy letos čeká?

IRRC Hengelo 2015 – nedělní drama
Konečně se taky dostalo na závodní neděli v Hengelu. Byl to dramatický den plný závodů, jak má být. Nechyběly úspěchy i drobné neúspěchy pro české barvy, změny počasí a nemálo nervů. Po neděli odjížděl určitě spokojený Marek Červený, ale ani mezi litry si naši nevedli zle. Dobrou premiéru zaznamenal nováček seriálu – Petr Bičiště.

Staré Město 2015
Již 13. ročník závodu na Slováckém Okruhu - O cenu Bohumila Kováře otevřel letošní road racingovou sezónu. Počasí závodům sice moc nepřálo, ale i přes to rozhodně bylo na co koukat.

IRRC Hengelo 2015 – dobrý začátek
O uplynulém víkendu se odjel první závod seriálu IRRC v Holandském Hengelu. Událo se toho tam opravdu hodně, a tak se vám budu snažit přiblížit průběh tohoto víkendu z mého pohledu diváka a fotografa. Na letošní Henglo bude určitě v dobrém vzpomínat Marek Červený, který doslova nemohl seriál zahájit lépe. Podíváme se i na další naše jezdce a taky na ostatní třídy, které v Hengelu závodily.

Aktuální výsledky z Hengela - Neděle
Aktuální výsledky z nedělních závodů IRRC v holandské Hengelu. Výsledky budou postupně přidávány.

Aktuální výsledky z Hengela - Sobota
Přinášíme Vám aktuální výsledky z prvního závodního víkendu IRRC v holandském Hengelu. Výsledky budou postupně přidávány.

IRRC poprvé – Hengelo
O víkendu odstartuje první závod IRRC a našich sedm jezdců se utká o první body ve dvou jízdách. Hengelo ale není jen IRRC, ale i zajímavá trať a její okolí a sousta dalších závodů od padesátek po novodobé sajdy. Co jezdce a diváky na tomto závodě čeká?

Staré Město za dveřmi + soutěž o vstupenky na 300 ZGH
O tomto víkendu začne u nás skutečná road racingová sezóna ve Starém Městě u Uherského Hradiště závodem o cenu Bohumila Kováře. Tradiční otvírák sezóny má slušně naplněné startovky, vstup zdarma a předpověď počasí není snad úplně nejhorší. Proč se tedy vydat do Staráku?

Frank Bakker ukončil kariéru
Po 12 letech závodění pověsil helmu na hřebík velmi úspěšný holandský jezdec z IRRC - Frank Bakker. Našim tak těsně před začátkem tohoto seriálu odpadl jeden velký soupeř.

Reakce 7 českých jezdců před startem IRRC
Už tento víkend čeká domácí jezdce premiéra v IRRC 2015 v Holandském Hengelu. Celkem se tam představí 7 českých jezdců – dva z nich úplně poprvé. Všech jsme se zeptali, jak se těší na tyto závody a jak na sezónu 2015 celkově.

« Předchozí 1 18 31 32 33 34 35 36 37 52 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz