Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Ohlédnutí za IRRC 2014 - 2. díl
Dnes si připomeneme druhou polovinu sezóny 2014 v seriálu IRRC. Ta byla možná ještě více zlomová, než ta první. Naše jezdce čekal poslední neznámý okruh, zahraniční jezdce zase čekaly Hořice. Díky tomu se to celkem zamotalo a ve Frohburgu tak bylo zaděláno na pěkné road racingové drama.

Wanganui Cemetery Circuit 2014
Poslední závod, dnes vlastně již loňského, roku je za námi a ukončení sezony to bylo rozhodně důstojné.

Frank Mrázek 8.5.1936 - 29.12.2014
Včera zemřel, nebojím se říct, legendární závodník Frank Mrázek. Nebudu tu vymýšlet nějakou srdceryvnou vzpomínku, protože mi to snad ani nepřísluší. Sám jsem totiž Frankieho zažil jen ve zlomku jeho kariéry. On totiž závodil už v době, kdy moji rodiče (a myslím, že i rodiče mnohých z vás) nebyli na světě. Narodil se v době, kdy ještě žil T.G. Masaryk a když slavil deváté narozeniny, končila druhá světová. Závodil…

Ohlédnutí za IRRC 2014 - 1. díl
Je dávno po konci letošní sezóny a tak je na čase shrnout sezónu 2014 v seriálu IRRC. Letošek byl totiž pro české barvy opravdu významný. O tom toho už ale padlo dost. Podíváme se na to, jak se sezóna z pohledu české účasti vyvíjela, připomeneme si zlomové okamžiky sezóny a na závěr se asi sluší nějaké to zhodnocení. Událo se toho za těch 5 měsíců od května do září opravdu hodně, tak doufám, že vás to nebude nudit.…

Závody na Cemetery circuit se blíží
Na Boxing day, tedy 26. prosince, se na Novém Zélandu jede již 63. ročník tamního nejznámějšího road racingového závodu a letos přilákal i několik slavných zahraničních účastníků.

Změny pro IRRC 2015
Organizátor šampionátů IRRC vydal oficiální propozice pro sezónu 2015 a tak se můžeme podívat, co nás diváky a jezdce čeká v příští sezóně nového. Jasné jsou už i termíny, takže si můžete volno naplánovat dostatečně v předstihu.

Film Road v prodeji včetně českých titulků
Firma 4SR zrealizovala to, co si hodně lidí minulé pondělí na jejich akci přálo - poslala do prodeje originální DVD filmu Road včetně českých titulků. Je to tak jedinečná možnost film vidět, pokud jste na akci nedorazili, nebo pokud vám to jednou nestačilo.

RST oficiálním partnerem TT Isle of Man
Anglická značka RST přichází s další skvělou zprávou. Již v minulosti spolupracovalo RST s pořadateli Classic TT. Nyní se RST stalo oficiálním partnerem obou legendárních závodů Isle of Man TT a Classic TT pro příští dva roky.

Trička s Kamilem Holánem
Představujeme Vám první tričko ze série, kterou Vám budeme postupně před sezónou 2015 poodhalovat. Na začátek jsme si vzali Kamila Holána, pro kterého je road racing hlavně zábavou. Jedná se o limitovanou edici tmavě modrých triček, kterých necháme udělat symbolicky 74 ks.

Nováček mezi twiny - Honza Markalous
O stálých jezdcích z čela závodu tu píšeme často, ale proč nedat taky jednou prostor někomu, kdo se závody teprve začíná? V našem road racingu je mladá krev potřeba. Vždyť závodníků pod 30 let na špičce nemáme moc. Pražský Honza Markalous by na té špičce mohl jednou být. Geny po tátovi na to určitě má.

« Předchozí 1 17 31 32 33 34 35 36 37 49 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz