Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Frank Bakker ukončil kariéru
Po 12 letech závodění pověsil helmu na hřebík velmi úspěšný holandský jezdec z IRRC - Frank Bakker. Našim tak těsně před začátkem tohoto seriálu odpadl jeden velký soupeř.

Reakce 7 českých jezdců před startem IRRC
Už tento víkend čeká domácí jezdce premiéra v IRRC 2015 v Holandském Hengelu. Celkem se tam představí 7 českých jezdců – dva z nich úplně poprvé. Všech jsme se zeptali, jak se těší na tyto závody a jak na sezónu 2015 celkově.

Soutěž o ceny RST s Kamilem Holánem
Stejně jako v loňském roce, máme pro vás i letos připravené tipovací soutěže s Kamilem Holánem a RST.

Startovní listiny pro Staré Město
První květnový víkend u nás odstartuje road racingová sezóna tradičně na jižní Moravě ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Jako vždy na Slováckém okruhu závodí všechny třídy klasiků i novodobých motorek kromě supersportů a superbiků. Na první podnik sezóny je tradičně ve startovkách narváno a letos tomu není jinak.

Jarní cena Brna – nedělní závody
Dnes už bylo v Brně o něco tepleji a po ranní sérii warm up jezdci odjeli druhé závody. Spokojený z víkendu odjede určitě Marek Červený, který nemohl dopadnout lépe, Josef Duchan, který byl 4x na bedně a spousta dalších jezdců.

Kvalifikace + sobotní závody v Brně
V Brně mají za sebou jezdci všechny kvalifikace. Největším překvapením je asi pole position Josefa Duchana. Celkově tyto závody trápí počasí. Je velmi chladno a po ráno se objevilo i sněžení. I tak se ale povedlo zajet rychlé časy… V sobotu odpoledne se v Brně odjeli také první závody. Ty jede každá třída dva. Jeden právě dnes a druhý zítra. Nejúspěšnějším mužem dne se stal určitě Josef Duchan, protože si dojel pro…

Začátek sezóny v Brně už zítra
O tomto víkendu odstartuje už podruhé road racingová sezóna paradoxně na autodromu v Brně. Toto trochu zvláštní řešení si ale už při druhém ročníku našlo své příznivce. Jarní cena Brna přilákala velké množství jezdců a ať už to berou jako testování, nebo závodění, pro diváka to znamená příležitost vidět závody silničních motorek už v dubnu, místo toho aby se všichni sešli až v druhé polovině května v Hořicích. Pěkně…

Oliver's Mount Spring Cup 2015
O uplynulém víkendu se v Anglickém Scarborough odehrály první road racingové závody letošní sezony. I přes nepřízeň počasí se odjely pěkné závody a výsledky trochu napovídají, na co se můžeme v letošní sezoně těšit. Závodů se zde jelo opravdu hodně a tak se zmíním aspoň o těch nejdůležitějších.

Laurent Hofmann: doufám v dobrou show pro diváky
Laurent Hofmann z Belgie vloni příliš nezasáhl do bojů o titul v IRRC, ale kdo si pamatuje léta před vstupem našich do tohoto šampionátu, tak je mu tento sympaťák určitě dobře známý. Aby také ne. Třikrát šampionát ve třídě šestistovek vyhrál, několikrát jel (a vyhrával) v Těrlicku a i po loňském startu v Hengelu měl k titulu nakročeno. Pak přišel pád na TT a konec sezóny. Laurent je ale další z těch, kteří se…

Marek Červený: usilovně pracujeme na Macau GP
Marek Červený má za sebou skvělou sezónu. Byl nejlepším šestistovkařem v obou domácích šampionátech a celkově třetí v IRRC. Letos by to určitě rád minimálně zopakoval. K tomu ještě nabírá reálnější obrysy jeho účast na slavné Macau GP. Více jsem ale nechal říct samotného Máru.

« Předchozí 1 18 31 32 33 34 35 36 37 51 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz