Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
NorthWest 200 2015 - čtvrtek
Čtvrteční ráno přineslo příznivější podmínky pro závodění než to úterní a tak bylo možné vidět opravdu rychlá kola a výborné závody. Alastair Seeley pokračoval ve své dominanci, Guy Martin opět zvedl vlnu spekulací na všech sociálních sítích a nováček Glenn Irwin opravdu příjemně překvapil.

Kdo pojede v Hořicích a kdo je favoritem?
Startovní listiny na závod 300 ZGH jsou tradičně plné a není lepší pozvánka než startovka plná rychlých jezdců. Kdo se v tom má ale vyznat? Kde hledat favority jednotlivých tříd? Na koho se zaměřit a jaké zajímavosti startovky obsahují? Na to se podíváme v tomto článku.

NorthWest 200 2015 - úterý
Včera v Severním Irsku odstartoval další ročník North West 200. Počasí, jako již tradičně, poměrně ovlivňovalo průběh tréninků, ale i přes to bylo možné sledovat výborné výkony některých jezdců. Především pak zkušeného Alastaira Seeleyho, který vyhrál hned tři tréninky.

300 ZGH 2015 – svátek road racingu už tento víkend
Dlouholetá tradice předurčila, že vrchol domácího roadracingu je na programu vždy na začátku sezóny. Letos připadl termín na 16.-17.května. Tedy na nadcházející víkend. Letos by Hořicím mělo přát počasí, a tak můžeme doufat ve skvělé jezdecké výkony a každoroční neopakovatelnou atmosféru podpořenou diváckou kulisou, kterou nemá žádný další závod široko daleko. Co že nás tedy letos čeká?

IRRC Hengelo 2015 – nedělní drama
Konečně se taky dostalo na závodní neděli v Hengelu. Byl to dramatický den plný závodů, jak má být. Nechyběly úspěchy i drobné neúspěchy pro české barvy, změny počasí a nemálo nervů. Po neděli odjížděl určitě spokojený Marek Červený, ale ani mezi litry si naši nevedli zle. Dobrou premiéru zaznamenal nováček seriálu – Petr Bičiště.

Staré Město 2015
Již 13. ročník závodu na Slováckém Okruhu - O cenu Bohumila Kováře otevřel letošní road racingovou sezónu. Počasí závodům sice moc nepřálo, ale i přes to rozhodně bylo na co koukat.

IRRC Hengelo 2015 – dobrý začátek
O uplynulém víkendu se odjel první závod seriálu IRRC v Holandském Hengelu. Událo se toho tam opravdu hodně, a tak se vám budu snažit přiblížit průběh tohoto víkendu z mého pohledu diváka a fotografa. Na letošní Henglo bude určitě v dobrém vzpomínat Marek Červený, který doslova nemohl seriál zahájit lépe. Podíváme se i na další naše jezdce a taky na ostatní třídy, které v Hengelu závodily.

Aktuální výsledky z Hengela - Neděle
Aktuální výsledky z nedělních závodů IRRC v holandské Hengelu. Výsledky budou postupně přidávány.

Aktuální výsledky z Hengela - Sobota
Přinášíme Vám aktuální výsledky z prvního závodního víkendu IRRC v holandském Hengelu. Výsledky budou postupně přidávány.

IRRC poprvé – Hengelo
O víkendu odstartuje první závod IRRC a našich sedm jezdců se utká o první body ve dvou jízdách. Hengelo ale není jen IRRC, ale i zajímavá trať a její okolí a sousta dalších závodů od padesátek po novodobé sajdy. Co jezdce a diváky na tomto závodě čeká?

« Předchozí 1 18 30 31 32 33 34 35 36 51 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz