Články  |  Foto  |  Kalendář 
IRRC podruhé – Pinkster races Oss 2015
Netradičně v neděli a v pondělí se konaly další závody seriálu IRRC v Holandském Oss. Na tomto zvláštním okruhu se opět dařilo Marku Červenému, ale méně už českým litrařům, pro které se zdá být tento okruh v průmyslové zóně prokletým.

Výsledky IRRC Oss - neděle
Výsledky nedělních kvalifikačních tréninků IRRC v Holandském Oss. Kategorii supersport opět ovládl Marek Červený, tentokrát společně s Lucou Gottardim, kterému se dařilo i před týdnem v Hořicích. V kategorii superbike si poleposition vyjel Sebastian Le Grelle, nejlepší z našich je Aleš Nechvátal na dvanáctém místě.

Druhý závod IRRC už tento víkend v Oss
O tomto víkendu čeká jezdce IRRC druhý závodní víkend. Vlastně to úplně tak není víkend. V Holandsku mají v pondělí státní svátek a tak se jedou v neděli kvalifikační tréninky a v pondělí závody. Jak už to tak bývá, v Oss se nepojede jen IRRC. Co tedy závodníky a diváky čeká?

Soutěž o ceny RST s Kamilem Holánem
Stejně jako v loňském roce, máme pro vás i letos připravené tipovací soutěže s Kamilem Holánem a RST.

Průběžné pořadí IRRC před závodem v Oss
IRRC má za sebou teprve první závodní víkend, ve kterém jezdci odjeli 2 jízdy v každé kategorii. I tak nám průběžné výsledky mohou o letošním boji o titul lecos naznačit. Jezdce čeká ještě 5 víkendů, takže stát se může cokoliv, ale loňský ročník ukázal, že kdo chce uspět, musí především dojíždět a bodovat pravidelně.

Stopa Vítězslava Bicana v Hořicích
Vítězslav Bican, který nás opustil po sobotní nehodě v Kudrnáčově zatáčce, nebyl rozhodně žádným začátečníkem. Odešel velký závodník, který v Hořicích něco dokázal. Byť neměl zrovna závodnickou postavu a nejezdil kdo ví jak hodně závodů, vždy se objevil v Hořicích a „něco zajel“.

Hořické Zatáčky 2015
O uplynulém víkendu se uskutečnil 53. Ročník závodu 300 Zatáček Gustava Havla v Hořicích. Byl to road racingový víkend se vším, co k němu patří. Bohužel to letos platilo doslova. O víkendu jsme viděli vítězství i pády velkých favoritů, ale i pěkné souboje ve třídách, kde to asi nikdo neočekával.

NorthWest 200 2015 - čtvrtek
Čtvrteční ráno přineslo příznivější podmínky pro závodění než to úterní a tak bylo možné vidět opravdu rychlá kola a výborné závody. Alastair Seeley pokračoval ve své dominanci, Guy Martin opět zvedl vlnu spekulací na všech sociálních sítích a nováček Glenn Irwin opravdu příjemně překvapil.

Kdo pojede v Hořicích a kdo je favoritem?
Startovní listiny na závod 300 ZGH jsou tradičně plné a není lepší pozvánka než startovka plná rychlých jezdců. Kdo se v tom má ale vyznat? Kde hledat favority jednotlivých tříd? Na koho se zaměřit a jaké zajímavosti startovky obsahují? Na to se podíváme v tomto článku.

NorthWest 200 2015 - úterý
Včera v Severním Irsku odstartoval další ročník North West 200. Počasí, jako již tradičně, poměrně ovlivňovalo průběh tréninků, ale i přes to bylo možné sledovat výborné výkony některých jezdců. Především pak zkušeného Alastaira Seeleyho, který vyhrál hned tři tréninky.

« Předchozí 1 18 30 31 32 33 34 35 36 52 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz