Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Vldouš zkusí na twinu Belgii a Hořice na Panigale
Rozhovor s Vladimírem "Vldoušem" Šnajdrem o dnešní konkurenci ve twinech, o tom, že na sériovce to už dnes na pódium není, ale taky o tom, že na oboje Hořice má připravený opravdu luxusní bike do třídy superbike. Vldouš by taky rád vyzkoušel něco nového. Vypadá to, že ho uvidíme i na zahraničních závodech. Jak sám říká - láká ho vyzkoušet nové tratě a nové soupeře.

Petr Košťál se připravuje na sezónu 2015
Jezdec týmu Orange racing nám v rozhovoru popsal přípravy a plány týmu na novou sezónu. Uvidíme je opět v evropském šampionátu, ale asi už trochu méně u nás. Bude pro Petra výhodou, že už okruhy IRRC zná? I na to jsem se ho v dnešním rozhovoru ptal...

Road Racing team RST 2015
Road racery v kůžích od britské značky RST jste mohli vídat už vloni. Letos to ve Vágner sportu, kteří tuto značku zastupují u nás, vzali ještě více od podlahy a teď nám představí, které jezdce uvidíme ve vybavení od RST letos. Jejich tým letos bude určitě bojovat o nejedno vítězství.

Představení ORT racing týmu pro sezónu 2015
Na naše přírodní okruhy se letos podívá jeden ryze dvoutaktní tým. Třída 125 GP rozhodně ještě není mrtvá a tak se můžeme těšit na další sezónu krásných soubojů na těchto skutečných závodních motorkách. Zdeněk Ort a jeho staronový tým bude letos opravdu hodně vidět. Nejenom že v něm pojedou dobří jezdci na kvalitních strojích připravených ve Švédsku, ale i zázemí bude tak nějak výraznější, než je třeba v této třídě…

Petr „Kimura“ Bičiště letos jede IRRC na BMW
Petr Bičiště už je stálicí mezi domácími jezdci na přírodních okruzích. Popovídal jsem si s ním o sezóně minulé, o nehodě, kterou měl s Michaelem Pearsonem a hlavně o jeho budoucnosti. Letošní sezóna bude pro Kimuru asi dost přelomová. Zůstává na litru a hlavně zkusí i šampionát IRRC. Ale všechno mělo být původně jinak….

Hořické rekordy
Dnes tu máme další článek pro milovníky statistik. Honza Vávra si dal práci s tím vše přehledně porovnat a nabídnout nám, kteří si vždycky říkáme: „kolikrát on vlastně vyhrál“, přehledné tabulky s vítězi a nejrychlejšími jezdci.

Co se vejde do Mountain Course
Zní to asi divně, ale jeden kreativní chlapík si dal tu práci a narval 65 veleznámých tratí do asi té nejznámější a nejdelší . Do okruhu na kterém se závodí už přes 100 let. Asi už chápete, že řeč bude o okruhu Mountain Course kolem hory Snaefel na ostrově Man. Myslím, že spoustě z Vás (ostatně stejně jako mě) teprve teď dojde, jak dlouhý tento legendární okruh vlastně je.

Michael Dunlop letos na Yamaze
Je to už skoro kolorit, že se v zimě spekuluje na čem pojede následující sezónu Michael Dunlop. Za poslední 2 roky vyzkoušel na TT slavný tým Hondy, kde byl parťákem Johna McGuinnesse a vloni dostal BMW na přední příčky stejného závodu. Letos to bude Yamaha a zdá se, že tato značka o Michaela hodně stojí. Tovární SBK Yamahy si tak na TT vyzkouší i druhý z Dunlopů.

100 nejrychlejších v Hořicích 2014
Stejně jako ze sezóny 2013 tak i z roku 2014 jsem připravil tabulku 100 nejrychlejších kol z Hořic. Na Zatáčky bylo sice úplně jiné počasí a tak to srovnání není tak objektivní jako v sezóně předchozí, ale i tak si myslím, že jde o zajímavé srovnání. Rekord okruhu sice letos odolal, ale to neznamená, že nepadaly zajímavé a hodně rychlé časy. V roce 2014 jednoznačně dominovali čeští jezdci a máme tu také další borce,…

Trička s Alešem Nechvátalem
Představujeme vám druhé tričko ze série, kterou pro vás na sezónu 2015 připravujeme. Jako druhého v pořadí jsme si vzali superbikera a asi nejrychlejšího českého policistu Aleše Nechvátala z týmu Road Racing Liberec. Bude to opět limitovaná edice. Tentokrát necháváme dělat 60ks.

« Předchozí 1 17 30 31 32 33 34 35 36 49 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz