Články  |  Foto  |  Kalendář 
Před závodem TT Supersport 2
Ve 13:00 našeho času startuje další závod na TT a bude to další z těch, které budou jistě zajímat české fanoušky road racingu. Bude tam totiž startovat naše dvojice Kamil Holán a Michal Dokoupil. Před tímto závodem se ale opět odehrálo pár zajímavých událostí, tak popořadě, ať jste na sledování supersportové bitvy připraveni.

Superstock TT – Hutchy dává double
Dnes to nebylo tak napínavé jako první závody, ale i tak bylo na co koukat. Ian Hutchinson zaznamenal další rekord a zaslouženě porazil Michaela Dunlopa. Skvělý úspěch zaznamenal i Lee Johnston, který poprvé v kariéře vystoupil na slavné TT podium. Do závodu nastoupil i Kamil Holán, který sice možná nebude s druhou polovinou úplně spokojený, ale i tak zaznamenal další velmi dobrý výsledek. Ale zase popořadě…

Před závodem Superstock TT
Ani ne 24 hodin po závodě supersportů čeká řadu jezdcu další čtyřkolová bitva na TT. Tentokrát pojedou na litrových motorkách specifikace superstock. Do tohoto závodu nastoupí i náš Kamil Holán. Dnes je to první akce na trati, ale i tak jsou nějaké informace, které je dobré vědět před startem.

Supersport TT 1 - Hutchy se vrátil na vrchol
Letošní TT má za sebou druhý závod s českou účastí. První závod supersportů úspěšně odjel jak Michal Dokoupil, tak Kamil Holán. Hlavně druhý jmenovaný nás příjemně překvapil. Čelo závodu mělo stejné aktéry jako včera a byl to další napínavý závod plný zvratů. Po jednotlivých kolem se Vám ho opět pokoušíme shrnout.

Před prvním závodem supersportů na TT
Dnes je to na Manu den jako na houpačce. Program se celý den posouval. Zejména pak kvůli nehodě diváka na trati. Nakonec se odjelo jedno tréninkové kolo supersport/superstock, závod sidecar, kvalifikace twinů a teď nás čeká vrchol dnešního programu – první závod supersportů v 19:30 našeho času. Tam uvidíme vůbec poprvé dva Čechy na startu.

RST Superbike TT - dědek Anstey řádil
Je za námi první závod na Isle of Man TT 2015. Na řadu přišel závod superbiků, který měl velmi dramatický vývoj. Pořád se něco dělo a kdo jste to sledovali, tak mi asi dáte za pravdu, že celých 364km bylo co sledovat. Ale popořádku…

Před startem RST Superbike TT
Dnes se konečně dočkáme. v 15:00 našeho času startuje první závod na TT a na startu je vůbec poprvé v této třídě český jezdec - Kamil Holán. Přinášíme výsledky kvalifikace a šikovné odkazy, díky kterým můžete TT pohodlně sledovat.

Isle of Man TT 2015 – tréninkový týden
Právě probíhá tréninkový týden dalšího ročníku nejslavnějšího motorkářského závodu světa. Isle of Man TT letos jedou i dva Češi v solo třídách. Už tradičně Michal Dokoupil a po Manx GP zkouší slavnější TT i Kamil Holán. Jak se jim daří? Kdo je favoritem jednotlivých tříd a co se událo v prvních dnes letošního ročníku?

IRRC podruhé – Pinkster races Oss 2015
Netradičně v neděli a v pondělí se konaly další závody seriálu IRRC v Holandském Oss. Na tomto zvláštním okruhu se opět dařilo Marku Červenému, ale méně už českým litrařům, pro které se zdá být tento okruh v průmyslové zóně prokletým.

Výsledky IRRC Oss - neděle
Výsledky nedělních kvalifikačních tréninků IRRC v Holandském Oss. Kategorii supersport opět ovládl Marek Červený, tentokrát společně s Lucou Gottardim, kterému se dařilo i před týdnem v Hořicích. V kategorii superbike si poleposition vyjel Sebastian Le Grelle, nejlepší z našich je Aleš Nechvátal na dvanáctém místě.

« Předchozí 1 18 29 30 31 32 33 34 35 52 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz