Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
RST Superbike TT - dědek Anstey řádil
Je za námi první závod na Isle of Man TT 2015. Na řadu přišel závod superbiků, který měl velmi dramatický vývoj. Pořád se něco dělo a kdo jste to sledovali, tak mi asi dáte za pravdu, že celých 364km bylo co sledovat. Ale popořádku…

Před startem RST Superbike TT
Dnes se konečně dočkáme. v 15:00 našeho času startuje první závod na TT a na startu je vůbec poprvé v této třídě český jezdec - Kamil Holán. Přinášíme výsledky kvalifikace a šikovné odkazy, díky kterým můžete TT pohodlně sledovat.

Isle of Man TT 2015 – tréninkový týden
Právě probíhá tréninkový týden dalšího ročníku nejslavnějšího motorkářského závodu světa. Isle of Man TT letos jedou i dva Češi v solo třídách. Už tradičně Michal Dokoupil a po Manx GP zkouší slavnější TT i Kamil Holán. Jak se jim daří? Kdo je favoritem jednotlivých tříd a co se událo v prvních dnes letošního ročníku?

IRRC podruhé – Pinkster races Oss 2015
Netradičně v neděli a v pondělí se konaly další závody seriálu IRRC v Holandském Oss. Na tomto zvláštním okruhu se opět dařilo Marku Červenému, ale méně už českým litrařům, pro které se zdá být tento okruh v průmyslové zóně prokletým.

Výsledky IRRC Oss - neděle
Výsledky nedělních kvalifikačních tréninků IRRC v Holandském Oss. Kategorii supersport opět ovládl Marek Červený, tentokrát společně s Lucou Gottardim, kterému se dařilo i před týdnem v Hořicích. V kategorii superbike si poleposition vyjel Sebastian Le Grelle, nejlepší z našich je Aleš Nechvátal na dvanáctém místě.

Druhý závod IRRC už tento víkend v Oss
O tomto víkendu čeká jezdce IRRC druhý závodní víkend. Vlastně to úplně tak není víkend. V Holandsku mají v pondělí státní svátek a tak se jedou v neděli kvalifikační tréninky a v pondělí závody. Jak už to tak bývá, v Oss se nepojede jen IRRC. Co tedy závodníky a diváky čeká?

Soutěž o ceny RST s Kamilem Holánem
Stejně jako v loňském roce, máme pro vás i letos připravené tipovací soutěže s Kamilem Holánem a RST.

Průběžné pořadí IRRC před závodem v Oss
IRRC má za sebou teprve první závodní víkend, ve kterém jezdci odjeli 2 jízdy v každé kategorii. I tak nám průběžné výsledky mohou o letošním boji o titul lecos naznačit. Jezdce čeká ještě 5 víkendů, takže stát se může cokoliv, ale loňský ročník ukázal, že kdo chce uspět, musí především dojíždět a bodovat pravidelně.

Stopa Vítězslava Bicana v Hořicích
Vítězslav Bican, který nás opustil po sobotní nehodě v Kudrnáčově zatáčce, nebyl rozhodně žádným začátečníkem. Odešel velký závodník, který v Hořicích něco dokázal. Byť neměl zrovna závodnickou postavu a nejezdil kdo ví jak hodně závodů, vždy se objevil v Hořicích a „něco zajel“.

Hořické Zatáčky 2015
O uplynulém víkendu se uskutečnil 53. Ročník závodu 300 Zatáček Gustava Havla v Hořicích. Byl to road racingový víkend se vším, co k němu patří. Bohužel to letos platilo doslova. O víkendu jsme viděli vítězství i pády velkých favoritů, ale i pěkné souboje ve třídách, kde to asi nikdo neočekával.

« Předchozí 1 18 29 30 31 32 33 34 35 51 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz