Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Soutěž o zlatou vstupenku na IRRC Hořice
Šampionát IRRC dorazí do Hořic za měsíc a kousek. Máme zase nějaké volné zlaté vstupenky a proč si o jednu z nich nezasoutěžit už teď. Se zlatou vstupenkou můžete oba dny na trať i do depa. Pokud opět prokážete slušný odhad, tak může být vaše. Snadné to ale tentokrát nebude.

Radvanice – nejúspěšnější jezdci historie
O víkendu se bude závodit v Radvanicích a tak je možná vhodná doba se podívat trochu do minulosti. Radvanice nemají příliš dlouhou historii, ale i tak se tam odehrála spousta překvapení. V tomto článku se budu věnovat jezdcům, kteří v Radvanicích buď uspěli, nebo se to od nich očekávalo či očekává.

Radvanice už tento víkend – program a favorité
Už o tomto víkendu se po delší pauze vrátí road racing na české silnice. Závodit se bude v městské části Ostrava – Radvanice. V tomto článku se podíváme na program tohoto podniku a hlavně pak na startovní listiny. V Radvanicích se tradičně závodí ve všech třídách kromě superbiků. Diváci tedy uvidí motorky historické od 175 až po 750, dvoutaktní malorážky, supermona, rostoucí třídu twinů a hlavně nadupané šestistovky.

ADAC classic 2015 - Sachsenring
O víkendu 19. -21. června se na německém okruhu Sachsenring konal svátek všech milovníků motocyklové závodní historie. Akce s názvem ADAC classic 2015 přilákala na tribuny a do depa tisíce návštěvníků a zvědavců. Jak by také ne, když k vidění a hlavně slyšení byly desítky závodních motocyklů, které psaly historii světových závodních dějin.

IRRC Oostende 2015 – bitva v ulicích přístavu
O uplynulém víkendu proběhl třetí závod IRRC v Belgickém Oostende. Závody se tam jeli naposledy a přinesli spoustu zajímavých momentů jak z hlediska celého šampionátu tak co se týče našich jezdců. Závody v přístavu Oostende patří určitě k tomu nejzajímavějšímu, co jsem kdy zažil a tak (byť s odstupem) se pokusím vám přiblížit průběh tohoto podniku.

Frohburg pojede Michael Dunlop, Michael Rutter a další
Pořadatel závodů ve Frohburgu, které tradičně uzavírají program sezóny na našem kontinentu oznámil, že má přislíbenou opětovnou účast týmu PENZ13. Za tento tým pojedou na strojích BMW jezdci světového formátu.

IRRC Oostende – tento víkend naposledy v přístavu
O tomto víkendu se pojede třetí závod IRRC v rámci podniku v přímořském městě Oostende v Belgii. Závody se tam jezdí na hodně specifickém okruhu, který je dlouhý jen 2425m a je celý v přístavišti. Takové okruhy jsou v Evropě už jen dva a bohužel i tento letos zmizí. 40. ročník této populární akce bude tedy posledním.

Průběžné pořadí IRRC po třetině sezóny
Tento víkend se přesouvá seriál IRRC z Holandska do Belgie. Začátek sezóny má v obou třídách docela zajímavý vývoj a tak je na čase podívat se, komu se dařilo a kdo na své první letošní úspěchy teprve čeká. Je docela zajímavé, že vedoucí jezdci obou tříd mají stejné startovní číslo - 45.

Transparentní účet AMK Hořice
Je to už nějaký pátek, co AMK Hořice zřídilo transparentní účet pro dobrou věc. Přijde nám vhodné, aby informace o tomto byla i na našem webu. Přečtěte si prosím podrobnosti a pomožte dobré věci.

Kopčany – triumf jezdců z IRRC
Na Slovensku v Kopčanech se tento víkend odjely další roadracingové závody. Závody se potýkaly s velmi teplým počasím, ale třeba i menší obsazeností. Úspěchy v nejsilnějších třídách zaznamenali zejména jezdci z šampionátu IRRC.

« Předchozí 1 18 27 28 29 30 31 32 33 35 51 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz