Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
IRRC vrcholí tento víkend ve Frohburgu
Už tento víkend nás čeká taková třešinka na road racingovém dortu. Jde o závody v německém Frohburgu. Chystají se sem jezdci IRRC včetně našich jezdců a místního Didiera Gramse. Uvidíte však také Michaela Dunlopa nebo našeho Michala Dokoupila. Na programu je hned 14 tréninků a 14 závodů. To všechno na pekelně rychlém okruhu. Lákadel je prostě hodně, a protože jsem od hodně lidí z ČR slyšel, že se tam chystají (a…

Startovní listiny pro Frohburg
Pořadatel posledních letošních závodů v dosahu českých fanoušků ve Frohburgu zveřejnil startovní listiny. Frohburg se jede hned víkend po Dymokurech (tedy tento) a z mnoha důvodů by tam neměl chybět žádný fanoušek českého road racingu. Česká účast na tomto závodě je každoročně slušná a letos tomu nebude jinak.

Soutěž s Kamilem Holánem a RST jde ve Frohburgu do…
Kamil Holán se pokusí ve Frohburgu dohnat bodovou ztrátu, kterou v šampionátu nabral poté, co v Oss havaroval a do dalšího závodu nenastoupil. Nebude to nic snadného, ale může se ještě probojovat do první desítky. Pokud si dobře typnete, jak mu to půjde, můžete vyhrát zajímavé ceny od RST.

Průběžné pořadí IRRC před Frohburgem
Už tento víkend nás čeká finálový závod IRRC ve Frohburgu. A tak je na čase podívat se, jak vypadá průběžné pořadí tohoto šampionátu. Ve své první sezóně s ním pořádně hýbou i jezdci reprezentující Českou Republiku. Velké finále bude pro české fanoušky hlavně dvojzávod supersportů, kde může Marek Červený získat hned v první sezóně titul mistra IRRC.

Dymokury 2014 – souboj s počasím
Je za námi poslední český podnik. V Dymokurech se uskutečnily opravdu povedené závody, které přinesly mnoho nového. Bohužel opět zasáhlo počasí v tu nejméně vhodnou dobu. Závody se ale odjely a bylo opravdu na co koukat.

Sobota v Dymokurech
Stručné informace z Dymokur a snad i dobrá pozvánka na neděli.

Pavel Tomeček před posledním českým závodem v…
Pavel Tomeček měl vloni v Dymokurech premiéru na litrové Kawasaki na české půdě. Dařilo se dobře, ale v závodě spadl z druhého místa a tak zrovna nadšený nebyl. Letos má rozjetou velmi dobrou sezónu. Patří k české špičce mezi litraři a v evropském šampionátu IRRC je průběžně na velmi dobré sedmé příčce před posledním závodem ve Frohburgu. Ten se jede hned týden po Dymokurech.

Petr Homola nakonec pojede Dymokury
Petr Homola nedávno prodal svojí R6 v černo-růžových kapotách a už to vypadalo, že sezóna pro něj letos končí. R6 přiveze do Dymokur Pepa Duchan, ale i Pedro nakonec dorazí a ne jen jako divák....

Dymokury se blíží – harmonogram se mění a jezdců…
Rád bych aktualizoval článek o Dymokurech, který se na našem webu objevil v neděli. Nastalo pár změn, tak ať jste v obraze. Mění se počty jezdců téměř ve všech třídách (k lepšímu) a trochu se mění i časový harmonogram.

McGuinness dostal zpět vzácné hodinky
Vykrádačky aut se nevyhnuli ani jednomu z nejúspěšnějších závodníků v historii Isle of Man TT. John McGuinness nedávno přišel o velmi vzácné hodinky, které nechal v úložném prostoru v kabině dodávky. Měl ale velké štěstí a vzácný suvenýr je zase zpět. Zdroj: www.bbc.com

« Předchozí 1 16 27 28 29 30 31 32 33 45 59 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz