Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Johanna Innerfors - Švédka míří do Brna
Zajímavou účastnicí na Jarní ceně Brna bude bezesporu i švédská závodnice Johanna Innerfors, která startuje ve třídě Moto 3. Zeptali jsme se jí, proč míří zrovna do Brna, jak se k závodění dostala a také jsme ji požádali, aby se nám trochu představila. Žluté motorky s nápisem Nordgren už z našich tratí známe. Slečna na ní pojede u nás ale poprvé.

Česká účast v IRRC 2017
Letos pojede IRRC šest českých jezdců. Je to vlastně stejně, jako vloni. Jenom nám jeden ubyl a jeden staronový přibyl. Hlavní zastoupení budeme mít ve třídě superbike. Ve slabších supersportech za nás pojede jen jeden jezdec.

Isle of Man TT – rekordy závodů
Získat rekord závodu je hodně cenný záznam do statistik nejslavnějšího road racingového podniku. Logicky se sledují hlavně třídy, které se aktuálně jezdí. Zároveň ne úplně platí, že držitel traťových rekordů je i rekordman závodu ve stejné třídě. Vydržet v tempu šest dlouhých kol není jen tak.

IRRC pojede poprvé žena
Celý šampionát IRRC pojede poprvé v historii žena. A rovnou v nejsilnější třídě superbike. Je z Holandska a něco málo jsme o ní zjistili.

Startovní listiny pro IRRC 2017
Dnes pořadatel zveřejnil startovní listiny pro šampionát IRRC. Dlouho se na ně čekalo a jsou opět plné překvapení. Bohužel nejen těch příjemných.

Sidecary se vrací do Brna při Jarní ceně
Že pojedou na Jarní ceně nějaké sajdy už asi víte. Ale o jaké půjde stroje a že tam uvidíme i několikanásobného mistra světa – to už možná každý neví.

Isle of Man TT – úspěšné značky
Dnes se v našem seriálu o nejslavnějším závodu světa podíváme na výrobce motocyklů. TT letos slaví 110 let, takže jestli nějaká značka motocyklů v jakékoliv době něco znamenala, tak se pravděpodobně zapsala do statistik tohoto závodu. Víte třeba, která značka drží nejvíce vítězství, beden, nebo dojetých závodů?

Startovní listiny pro Jarní cenu Brna 2017
Vloni měla Jarní cena skvělou startovní listinu a to zejména v nejsilnější kubatuře. Letos tomu není jinak, i když pár jmen bude chybět. Nicméně největším tahákem bude zase závod superbiků. Jedná se o první podnik sezóny a zároveň první dvojzávod počítaný do šampionátu, který se jede pod organizací CAMS.

Duben 2017 - Co nás čeká na přírodních tratích?
Letos bych rád rekapituloval, co fanoušky čeká v následujícím měsíci, protože mi je jasné, že ne každý má kalendář v hlavě po celý rok. Budu rád, když vám to bude stát za sdílení mezi své přítele. Každý další divák, který na závody dorazí je pro nás všechny přínos.

Isle of Man TT – ideální kolo
Dnes to bude trocha čísel a teorie zároveň. Zabývat se budeme teoretickým traťovým rekordem na nejdelším okruhu světa. Tedy kombinací rekordních časů na jednotlivých sektorech.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 16 30 45 59 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz