Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Josef Lukšík se v Hořicích vrátí do IRRC
Ermolenko, jak se Pepovi Lukšíkovi z Plzně přezdívá, letos prvně vstoupil do IRRC. Během tréninků v holandském Oss, který hostil druhý podnik v seriálu, si ale přivodil nepříjemné zranění ramene. Od té doby mohl na závodění na nějaký čas zapomenout. Tři měsíce po nehodě se chce vrátit na domácím závodě v Hořicích.

Ulster Grand Prix 2015
Během uplynulého týdne se v severním Irsku odehrál další ročník Ulster Grand Prix společně s Dundrod 150. Počasí sice moc nepřálo, ale i tak bylo možné sledovat pěkné závody. Tohoto podniku se účastnila nejen celá světová road racingová špička, ale i naši Michal Dokoupil s Veronikou Hankocyovou.

den Besten a Hoffmann živí naději na titul v IRRC
Loňský mistr třídy supersport v rámci IRRC po trochu vlažnějším začátku opět chytil tempo a i po závodě v Chimay má stále naději na obhajobu titulu v IRRC. Na prvního Marka Červeného ztrácí 51 bodů a do konce sezóny zbývají dvojzávody v Hořicích a ve Frohburgu. Bez šancí není ani šampion z let minulých Laurent Hoffmann, kterému se dařilo hlavně na domácích belgických tratích.

Těrlicko 2015 - Saigerův další kahanec
Další ročník Zlatého kahance je historií a Těrlicko i letos nabídlo spoustu zajímavých výsledků. Poprvé třeba zvítězil na tomto okruhu Marek Červený a dokázal tak už zvítězit na všech současných přírodňácích u nás, kde se 600 jezdí. Došlo také na očekávaný mezinárodní souboj, ze kterého vyšel lépe lichtenštejnský závodník. Celkem výrazně také zasáhli do bojů ve dvou hlavních třídách jezdci z IRRC.

IRRC Chimay 2015 – jak počasí vítězilo
Uplynulý víkend se sešli jezdci seriálu IRRC a nejen oni v belgickém městě piva – v Chimay. Čtvrtý závod seriálu měl velmi zajímavý průběh. Jezdilo se 3 dny, bylo šílené počasí a taky pár překvapivých vítězství.

Těrlický Zlatý kahanec začíná
Dnes autogramiádou začíná další ročník Zlatého kahance v Těrlicku u Havířova, kde letos slaví závodní okruh rovných 50 let. V krátkosti se podíváme, co tento víkend čeká jezdce a diváky, co patří mezi taháky víkendu a kdo mezi favority.

Aktuální výsledky z Chimay
Aktuální výsledky ze závodů IRRC v Belgickém Chimay. Výsledky budou průběžně doplňovány.

Lukáš Bělič – jak jsem se svezl na dvoutaktním GP
Lukáš Bělič většinou závodí na našich přírodňácích na klasických Yamahách, nebo už skoro klasických SPéčkách Cagiva. V Radvanicích jste ho ale mohli vidět i na 125 KTM specifikace GP s velmi zajímavým rodokmenem. Jak se k tomu dostal a jak to dopadlo? Na to jsem se Lukáše v dnešním rozhovoru zeptal.

IRRC jde tento víkend do druhé poloviny v Chimay
IRRC se tento víkend přehoupne do druhé poloviny závodem v belgickém Chimay. Jedná se o podnik s velkou tradicí, zajímavý okruh, ale také akci, která vloni stála 3 lidské životy. Pořadatel to určitě tento rok neměl jednoduché. Nastalo ale několik změn a do Chimay se vrací nejen šampionát IRRC, který je letos hlavně mezi superbiky velmi vyrovnaný. Nejvíc bude českého fanouška určitě zajímat, s jakým bodovým náskokem…

Průběžné pořadí IRRC po polovině sezóny
Sezóna IRRC se přehoupne tento víkend v Chimay do druhé poloviny a tak není od věci se podívat na tu první. Seriál začal dvěma závody v Holandsku a pokračoval třetím v belgickém Oostende. Obě třídy vedou jezdci se stejným startovním číslem a také jezdci, kteří seriál nikdy nevyhráli. Rozhodně se jedná o jeden z nejdramatičtějších ročníků IRRC historie.

« Předchozí 1 18 26 27 28 29 30 31 32 35 51 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz