Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Těrlický Zlatý kahanec začíná
Dnes autogramiádou začíná další ročník Zlatého kahance v Těrlicku u Havířova, kde letos slaví závodní okruh rovných 50 let. V krátkosti se podíváme, co tento víkend čeká jezdce a diváky, co patří mezi taháky víkendu a kdo mezi favority.

Aktuální výsledky z Chimay
Aktuální výsledky ze závodů IRRC v Belgickém Chimay. Výsledky budou průběžně doplňovány.

Lukáš Bělič – jak jsem se svezl na dvoutaktním GP
Lukáš Bělič většinou závodí na našich přírodňácích na klasických Yamahách, nebo už skoro klasických SPéčkách Cagiva. V Radvanicích jste ho ale mohli vidět i na 125 KTM specifikace GP s velmi zajímavým rodokmenem. Jak se k tomu dostal a jak to dopadlo? Na to jsem se Lukáše v dnešním rozhovoru zeptal.

IRRC jde tento víkend do druhé poloviny v Chimay
IRRC se tento víkend přehoupne do druhé poloviny závodem v belgickém Chimay. Jedná se o podnik s velkou tradicí, zajímavý okruh, ale také akci, která vloni stála 3 lidské životy. Pořadatel to určitě tento rok neměl jednoduché. Nastalo ale několik změn a do Chimay se vrací nejen šampionát IRRC, který je letos hlavně mezi superbiky velmi vyrovnaný. Nejvíc bude českého fanouška určitě zajímat, s jakým bodovým náskokem…

Průběžné pořadí IRRC po polovině sezóny
Sezóna IRRC se přehoupne tento víkend v Chimay do druhé poloviny a tak není od věci se podívat na tu první. Seriál začal dvěma závody v Holandsku a pokračoval třetím v belgickém Oostende. Obě třídy vedou jezdci se stejným startovním číslem a také jezdci, kteří seriál nikdy nevyhráli. Rozhodně se jedná o jeden z nejdramatičtějších ročníků IRRC historie.

Radvanice 2015
V Radvanicích se konal třetí letošní road racingový podnik u nás. Na tomto technickém okruhu se odjely velmi hezké závody za pěkného počasí. Do historických tabulek se zapsalo několik nových vítězů, viděli jsme pěkné souboje snad ve všech třídách a bohužel i nějaké ty pády. Prostě závodní víkend se vším všudy.

Soutěž o zlatou vstupenku na IRRC Hořice
Šampionát IRRC dorazí do Hořic za měsíc a kousek. Máme zase nějaké volné zlaté vstupenky a proč si o jednu z nich nezasoutěžit už teď. Se zlatou vstupenkou můžete oba dny na trať i do depa. Pokud opět prokážete slušný odhad, tak může být vaše. Snadné to ale tentokrát nebude.

Radvanice – nejúspěšnější jezdci historie
O víkendu se bude závodit v Radvanicích a tak je možná vhodná doba se podívat trochu do minulosti. Radvanice nemají příliš dlouhou historii, ale i tak se tam odehrála spousta překvapení. V tomto článku se budu věnovat jezdcům, kteří v Radvanicích buď uspěli, nebo se to od nich očekávalo či očekává.

Radvanice už tento víkend – program a favorité
Už o tomto víkendu se po delší pauze vrátí road racing na české silnice. Závodit se bude v městské části Ostrava – Radvanice. V tomto článku se podíváme na program tohoto podniku a hlavně pak na startovní listiny. V Radvanicích se tradičně závodí ve všech třídách kromě superbiků. Diváci tedy uvidí motorky historické od 175 až po 750, dvoutaktní malorážky, supermona, rostoucí třídu twinů a hlavně nadupané šestistovky.

ADAC classic 2015 - Sachsenring
O víkendu 19. -21. června se na německém okruhu Sachsenring konal svátek všech milovníků motocyklové závodní historie. Akce s názvem ADAC classic 2015 přilákala na tribuny a do depa tisíce návštěvníků a zvědavců. Jak by také ne, když k vidění a hlavně slyšení byly desítky závodních motocyklů, které psaly historii světových závodních dějin.

« Předchozí 1 18 26 27 28 29 30 31 32 35 51 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz