Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Divoké karty pro IRRC Hořice 2015
Tím že už známe startovní listiny pro IRRC v Hořicích také víme, kdo pojede na divokou kartu. A protože na divokou kartu jede hodně jezdců, kteří určitě zamíchají pořadím, tak si je postupně představíme a také vysvětlíme, jak divoké karty v tomto šampionátu fungují.

Marek Červený: nervózní jsem, ale jedu závodit, jako…
Mára Červený může v Hořicích získat předčasně svůj první titul v IRRC a zároveň první titul pro českého jezdce. Jeho náskok 51 bodů na druhého Joey den Bestena je více než luxusní. Stačí, aby český jezdec dojel dvakrát před svým pronásledovatelem a „je to doma“.

Startovní listina pro IRRC v Hořicích
Máme startovní listinu pro IRRC v Hořicích - komentář připravujeme....

Česká TT Hořice – startovní listiny klasiků
AMK Hořice zveřejnil na svém webu startovní listiny klasiků a ty rozhodně nejsou prázdné. U nás je už trochu zvykem, že v některý třídách klasiků jede jen pár jezdců, ale v Hořicích tomu tak rozhodně nebude. Tato náročná trať s velkou tradicí i letos přiláká spoustu jezdců a hlavně zajímavých strojů.

Didier Grams má šestý titul zatím daleko
Didier vyhrával v loňských letech jako na běžícím páse. Jeho vítěznou sérii přerušil v roce 2012 jen Branko Srdanov. Vloni získal pátý titul, když za sebou nechal Johana Fredrikse o 50 bodů. Letos je to ale jiné. Fredriks se rok od roku zlepšuje a navíc do seriálu vstoupil tým Herpigny motors a jeho dva velmi dobří jezdci Lonbois a Le Grelle.

Josef Lukšík se v Hořicích vrátí do IRRC
Ermolenko, jak se Pepovi Lukšíkovi z Plzně přezdívá, letos prvně vstoupil do IRRC. Během tréninků v holandském Oss, který hostil druhý podnik v seriálu, si ale přivodil nepříjemné zranění ramene. Od té doby mohl na závodění na nějaký čas zapomenout. Tři měsíce po nehodě se chce vrátit na domácím závodě v Hořicích.

Ulster Grand Prix 2015
Během uplynulého týdne se v severním Irsku odehrál další ročník Ulster Grand Prix společně s Dundrod 150. Počasí sice moc nepřálo, ale i tak bylo možné sledovat pěkné závody. Tohoto podniku se účastnila nejen celá světová road racingová špička, ale i naši Michal Dokoupil s Veronikou Hankocyovou.

den Besten a Hoffmann živí naději na titul v IRRC
Loňský mistr třídy supersport v rámci IRRC po trochu vlažnějším začátku opět chytil tempo a i po závodě v Chimay má stále naději na obhajobu titulu v IRRC. Na prvního Marka Červeného ztrácí 51 bodů a do konce sezóny zbývají dvojzávody v Hořicích a ve Frohburgu. Bez šancí není ani šampion z let minulých Laurent Hoffmann, kterému se dařilo hlavně na domácích belgických tratích.

Těrlicko 2015 - Saigerův další kahanec
Další ročník Zlatého kahance je historií a Těrlicko i letos nabídlo spoustu zajímavých výsledků. Poprvé třeba zvítězil na tomto okruhu Marek Červený a dokázal tak už zvítězit na všech současných přírodňácích u nás, kde se 600 jezdí. Došlo také na očekávaný mezinárodní souboj, ze kterého vyšel lépe lichtenštejnský závodník. Celkem výrazně také zasáhli do bojů ve dvou hlavních třídách jezdci z IRRC.

IRRC Chimay 2015 – jak počasí vítězilo
Uplynulý víkend se sešli jezdci seriálu IRRC a nejen oni v belgickém městě piva – v Chimay. Čtvrtý závod seriálu měl velmi zajímavý průběh. Jezdilo se 3 dny, bylo šílené počasí a taky pár překvapivých vítězství.

« Předchozí 1 18 25 26 27 28 29 30 31 35 51 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz