Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Soutěž o zlatou vstupenku do Hořic
Chcete na poslední chvíli vstupenky do Hořic? Stačí vědět pár informací o IRRC, odpovědět správně jako první a máte u nás zlatou vstupenku do Hořic, která Vás opravňuje ke vstupu do depa i k trati na celý víkend. Odpovídat můžete do komentářů pod článkem.

IRRC Superbike – průběžné pořadí a favorité pro Hořice
Hořice jsou pátý závod z šesti letošního ročníku IRRC. Průběžnému pořadí vévodí Sebastien Le Grelle z Belgie. V tomto článku se vám budu snažit představit favority z IRRC, o který toho třeba moc nevíte, pokusím se odhadnout šance jezdců na divokou kartu a podíváme se i na jezdce, kteří bohužel do Hořic nedorazí.

Le Grelle o Hořicích: nikdy jsem na podobné trati nejel
Dnes vám přinášíme rozhovor s vedoucím jezdcem IRRC superbike, který přijede do Hořic. Jde o mazáka, který má velké zkušenosti a uvidíme, jak se s tratí v Hořicích popere. Co o Hořicích ví, jaký má přehled o soupeřích a proč jezdí road racing? Na to jsem se nemohl nezeptat.

IRRC Supersport – průběžné pořadí a favorité pro Hořice
Hořice jsou pátý závod z šesti letošního ročníku IRRC. Průběžnému pořadí vévodí Marek Červený. To už asi víte. Kdo je ale za ním, komu se dařilo v Hořicích vloni, kdo do Hořic nepřijede a kdo z jezdců na divokou kartu může ovlivnit průběh závodů? Na to se podíváme v dnešním článku.

Johan Fredriks: těším se na Hořice celou sezónu
Johan Fredriks jezdí IRRC už velmi dlouho. Tento jedenatřicetiletý holandský závodník byl vloni druhý za Gramsem. Letos je zatím celkově třetí. Do Hořic jede podruhé a podle všeho se opravdu těší. Vloni zajel čas 2.21.415, což je na nováčka velmi dobré. Jak ale sám říká – pořád se na této náročné trati má co učit. Johana jsem před Hořicemi vyzpovídal a myslím, že se to celkem povedlo. Snad se to bude líbit i Vám.

Divoké karty pro IRRC Hořice 2015
Tím že už známe startovní listiny pro IRRC v Hořicích také víme, kdo pojede na divokou kartu. A protože na divokou kartu jede hodně jezdců, kteří určitě zamíchají pořadím, tak si je postupně představíme a také vysvětlíme, jak divoké karty v tomto šampionátu fungují.

Marek Červený: nervózní jsem, ale jedu závodit, jako…
Mára Červený může v Hořicích získat předčasně svůj první titul v IRRC a zároveň první titul pro českého jezdce. Jeho náskok 51 bodů na druhého Joey den Bestena je více než luxusní. Stačí, aby český jezdec dojel dvakrát před svým pronásledovatelem a „je to doma“.

Startovní listina pro IRRC v Hořicích
Máme startovní listinu pro IRRC v Hořicích - komentář připravujeme....

Česká TT Hořice – startovní listiny klasiků
AMK Hořice zveřejnil na svém webu startovní listiny klasiků a ty rozhodně nejsou prázdné. U nás je už trochu zvykem, že v některý třídách klasiků jede jen pár jezdců, ale v Hořicích tomu tak rozhodně nebude. Tato náročná trať s velkou tradicí i letos přiláká spoustu jezdců a hlavně zajímavých strojů.

Didier Grams má šestý titul zatím daleko
Didier vyhrával v loňských letech jako na běžícím páse. Jeho vítěznou sérii přerušil v roce 2012 jen Branko Srdanov. Vloni získal pátý titul, když za sebou nechal Johana Fredrikse o 50 bodů. Letos je to ale jiné. Fredriks se rok od roku zlepšuje a navíc do seriálu vstoupil tým Herpigny motors a jeho dva velmi dobří jezdci Lonbois a Le Grelle.

« Předchozí 1 18 25 26 27 28 29 30 31 35 51 68 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz