Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Marek Červený o víkendu zahájí třetí desetiletí v…
Nejsem žádný talent na titulky, ale prostě Marek Červený bude závodit v Hořicích už třetí desetiletí. Zdá se vám to divné a říkáte si, že nemůže být tak starý? Možná se budete divit. Marek už je skutečný inventář hořického okruhu.

Daniel Kneen – mladý, ale zkušený road racer
Dan Kneen je jeden z velkých taháků letošních Zatáček, které se jedou v Hořicích tento víkend. Je tak na čase si ho alespoň povrchně představit. Je to jezdec pořád ještě mladé road racingové generace, který už ale má za sebou velmi pěkné výsledky.

300 ZGH Hořice – koho o tomto víkendu uvidíme?
Zatáčky v Hořicích jsou etalonem mezi domácími závody na přírodních okruzích. Opět se v květnovém termínu sejde na tomto krásném okruhu domácí špička, kterou doplní pár jezdců ze zahraničí. Letos v kvalitě jezdeckého obsazení jasně vyčnívá třída superbike. Podíváme se ale i na ostatní třídy a na to, koho v nich o tomto víkendu zahlédnete.

McGuinness zraněn - IoM TT v ohrožení
Výsledky z NW 200 vám letos bohužel nestíháme předat, ale jedna důležitá zpráva pro road racing se tu přeci jen ve spojitosti s tímto závodem objeví. Bohužel fanoušky moc nepotěší.

IRRC Hengelo 2017 – slušný začátek pro české jezdce
Šampionát IRRC tradičně začal v holandském Hengelu na velmi úzkém okruhu Varsselring. Na novém povrchu se jezdilo i díky pěknému počasí o dost rychleji než vloni. Při padesátém ročníku tohoto vždy dobře organizovaného závodu se dařilo českým závodníkům.

Agostini pojede v Imatře při IRRC
Ve finské Imatře se toho vůbec nebojí. Letos tam slaví 80 let a atraktivita tohoto podniku stoupá hodně vysoko. Kromě nabitého IRRC, které ve Finsku doplní jezdci z Isle of Man TT pořadatel chystá jízdu legend GP.

Hengelo už tento víkend - IRRC 2017 startuje
Zima je definitivně za námi a o tomto víkendu začne šampionát IRRC ročník 2017 tradičním prvním podnikem v holandském Hengelu. A nebude to víkend jen o IRRC. Hengelo slaví 50 let a slibuje nabitý program a spoustu určitě zajímavých závodů.

Květen 2017 - Co nás čeká na přírodních tratích?
Letos bych rád rekapituloval, co fanoušky čeká v následujícím měsíci, protože mi je jasné, že ne každý má kalendář v hlavě po celý rok. Budu rád, když vám to bude stát za sdílení mezi své přítele. Každý další divák, který na závody dorazí je pro nás všechny přínos.

Skoro zimní cena Brna 2017
Se zpožděním přináší tento článek souhrn prvního závodního víkendu u nás. Jarní cena Brna na Masarykově okruhu se opět vydařila a rozhodně je o čem psát. Podnik bezesporu poznamenalo velmi chladné počasí. Bylo k vidění nespočet pádů, ale také dominance „okruhářů“.

10 důvodů, proč se těšit na Jarní cenu Brna
Pokusíme se ve zkratce shrnout to nejzajímavější, co nás o víkendu čeká v Brně na Masarykově okruhu. Možná řadu z vás odradí předpověď počasí, ale myslíme si, že to pořád bude stát za to.

« Předchozí 1 2 3 4 5 16 30 45 59 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz