Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
IRRC superbike – pořadí po Hořicích
Superbiky v Hořicích byly velká podívaná, ale z hlediska celého šampionátu IRRC se vlastně zase tolik nestalo. Didier Grams to sice trochu zdramatizoval, ale pořadí na prvních místech zůstalo nezměněno. Znatelně si podle očekávání polepšili naši jezdci.

IRRC supersport – pořadí po Hořicích
Letošní Hořice nerozhodly o titulu, ale vývoj sezóny celkem výrazně ovlivnily. Marek Červený potvrdil roli favorita, byť mu to Joey den Besten nedal vůbec zadarmo. Doufejme, že náskok našeho jezdce bude už rozhodující a že se Markovi podaří loňský úspěch obhájit. V Hořicích bodoval poprvé i Petr Košťál.

ČTT a IRRC Hořice 2016 – zase nejrychleji
Už třetí závod v Hořicích po sobě můžu napsat, že to byly ty nejrychlejší Hořice historie. Lámání rekordů se stalo standardem, ale normální to rozhodně není. Uplynulý víkend potvrdil, že díky IRRC zažívají Hořice další zlatou éru. Jestli ne tu nejzlatější.

IRRC superbike - průběžné pořadí a favorité pro Hořice
Hořice jsou letos čtvrtým závodem ze šesti podniků IRRC. To je oproti posledním letům změna. Hlavně to znamená, že o titulu se letos nerozhodně v Hořicích, ale nejdřív v Imatře. V tomto článku bych vám rád přiblížil, jak to vypadá s průběžným pořadím v IRRC a kdo by mohl být favoritem pro závod v Hořicích.

IRRC supersport - průběžné pořadí a favorité pro Hořice
Hořice jsou letos čtvrtým závodem ze šesti podniků IRRC. To je oproti posledním letům změna. Hlavně to znamená, že o titulu se letos nerozhodne v Hořicích, ale nejdřív v Imatře. V tomto článku bych vám rád přiblížil, jak to vypadá s průběžným pořadím v IRRC supersport a kdo by mohl být favoritem pro závod v Hořicích.

IRRC v Hořicích – Divoké karty nejen pro naše jezdce
Trocha informací před závodem asi nikomu neuškodí a u nás na webu se před IRRC v Hořicích snad nějaké nové dozvíte. Teď je tu první článek ze tří. Co je divoká karta v závodě asi všichni víte. Díky ní se může závodů nějakého šampionátu zúčastnit jezdec, který normálně třeba právě IRRC nejezdí. I letos dostali divokou kartu závodníci, kteří díky tomu budou moci v Hořicích poměřit síly s kontinentální špičkou road…

Závod IRRC a Česká TT v Hořicích tento víkend
Do Hořic už potřetí míří nejprestižnější road racingové závodění na kontinentu a program bude pro diváky zajímavý už od pátku. Hořice si totiž v pátek připomenou závodní historii, v sobotu se jezdci pustí do kvalifikací a v neděli do závodů.

IRRC Chimay – další náročný ročník na legendárním…
Už potřetí se naši jezdci účastnili belgického závodu s názvem Chimay Open Trophy, který se jede v rámci šampionátu IRRC. I letošní ročník ukázal, že uspět v Chimay, není vůbec jednoduché. Nároční okruh, na kterém většinou panuje počasí, které závodům úplně nepřeje.

Ulster GP 2016 je již za dveřmi
Do 8. srpna zbývá jen několikrát pár dní, což znamená, že další ročník tradiční Ulster Grand Prix, alias Velké ceny Severního Irska chcete-li prakticky klepe na dveře. Na co se tedy mohou tento rok fanoušci, podle organizátorů nejrychlejších motocyklových závodů na světě, těšit?

IRRC míří do belgického Chimay
Tento víkend se koná třetí podnik mezinárodního šampionátu IRRC. Dnes už jediný belgický závod se odjede na starém okruhu v Chimay, což je takové město piva kousek od francouzských hranic. Je to zároveň první podnik, kam naši jezdci vyrazí v plné sestavě.

« Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 34 51 67 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz