Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Favorité pro závod v Těrlicku
Už nějaký ten den je zveřejněná startovní listina pro Těrlicko a včera, tedy na poslední chvíli přibyl další z favoritů. Závod, který se dá z našich jako jeden ze dvou považovat alespoň v hlavních třídách opravdu za mezinárodní, ani letos fanoušky nezklame. Uvidíte jezdce, kteří letos uspěli na TT na ostrově Man, ale třeba i kvalitní jezdce z IRRC.

Radvanice 2016
Další ročník závodů na okruhu v ostravských Radvanicích je minulostí. Bohužel se naplánovaný program stejně jako v roce 2014 nedokončil. Těžký okruh připravil mnohá zajímavá dramata. I přes trochu slabší startovní listinu to byly zajímavé závody. Pak ale přišlo drama, o které nikdo nestojí….

Olin Hanák - jezdec, který nestihl svůj talent naplno…
To, že se stalo včera něco hodně špatného s Olinem Hanákem, už asi víte. Bohužel si toho všimla i naše „media“, která jinak na motocyklový sport kašlou. Tím, jak se facebook plní emocemi tomu celému asi nepřidáme. Dovolte ale krátkou a snad důstojnou vzpomínku na Olinovu dráhu road racingovým životem. Skoro by se totiž teď mohlo zdát, že Olin se "proslavil" až tím, jak skončil. To by ale nebylo fér...

Road racing v Radvanicích o tomto víkendu
Po trochu delší pauze se road racing zase představí na domácí půdě. Tentokrát se bude závodit na trati v ostravské místní části Radvanice. Jedná se o závod seriálu AČR a přestaví se všechny třídy kromě té nejsilnější. Hlavní hvězdou podniku bude průběžně vedoucí jezdec IRRC – Marek Červený.

Road racing v Kopčanech už tento víkend
V Kopčanech už se nějakou dobu jezdí na delším okruhu přímo v obci a tento závod se počítá do šampionátu pod organizací CAMS. Pod CAMS se jedná teprve o druhý závod a o první závod na přírodním okruhu.

Deník z IoM TT 2016 – Středa 8. června
Středa byla na TT předposledním závodním dnem a i přes počáteční nezdary si divák mohl užít spousty závodění. Češi mají další 3 sošky, Hutchy další vítězství a na elektrické motorce překvapivě nevyhrál John McGuinness.

Deník z IoM TT 2016 – Pondělí 6. června
Včera byl na programu další závodní den a byl to opět den rekordů a konečně i českých úspěchů. Kamil Holán i Michal Dokoupil předvedli dobré výkony, byť u Kamila to v první závodě dopadlo bídně.

Deník z IoM TT 2016 – Sobota 4. června
Druhá sobota na TT byl hodně dlouhý a dramatický den plný protikladů. Je nový rekord, viděli jsme nádherný závod superbiků, ale taky paddock přišel o dva zkušené závodníky.Druhá sobota na TT byl hodně dlouhý a dramatický den plný protikladů. Je nový rekord, viděli jsme nádherný závod superbiků, ale taky paddock přišel o dva zkušené závodníky.

Deník z IoM TT 2016 - Pátek 3. června
V pátek byl na programu poslední kvalifikační trénink a byla to tak poslední možnost zajet skvělý čas. Špičkový jezdci toho využili dokonale a hned dva z nich jeli rychleji, než je rekord trati.

Denik z IoM TT 2016 – Čtvrtek 2. června
Čtvrtek byl předposledním dnem kvalifikačního programu a jezdci už nenechávají nic náhodě a od zkoušení techniky přešli ke snaze zajet co nejrychlejší čas. To se samozřejmě ve výsledcích jasně projevuje. Začal úřadovat Michael Dunlop, závody přišli možná o velkého favorita a čas na litru si výrazně zlepšil i náš Kamil Holán.

« Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 33 49 65 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz