Články  |  Foto  |  Kalendář 
Kalendář 2017
Sezóna se blíží a tak je tu tradičně road racingový kalendář na sezónu 2017. Nutno uznat, že nás v červnu, červenci a srpnu čeká pěkně nabitý program.

Webb, Kneen a Polita za Penz13.com v Hořicích
Tým Penz13.com bývalého závodníka Rico Penzkofera oznámil oficiálně ambice na letošní sezónu a Hořice tam nakonec opravu jsou. Dokonce i víme, o který hořický závod půjde a jací jezdci pojedou za tento známý německý tým.

Road racingové šampionáty 2. díl – „MČR“ pod CAMS
Další pokračování série článků o šampionátech, které se jezdí na přírodních okruzích, se bude věnovat tomu, který pořádá asociace CAMS. Ten má totiž už teď jasný kalendář a tak víme, co jezdce čeká.

Road racingové šampionáty 1. díl – má smysl sbírat…
Tímto článkem bych rád zahájil sérii příspěvků, která se bude věnovat šampionátům na přírodních okruzích. První díl bude o tom, jestli v road racingu mají vůbec nějaký smysl a jestli se jezdcům vyplatí zaměřit se třeba na jeden konkrétní.

Vladimír Šnajdr chce jet IRRC supersport
Vldouš jezdil poslední roky na twinu a dařilo se mu. Letos si ale řekl, že to chce změnu a přestoupí na supersport. Proč se tak rozhodl a jakou má představu o konkurenci? Osobně se mi líbí, že do toho jde s velkou pokorou a že se nebojí přiznat sobě i svému okolí, jak na tom je. To u nás není zase tak obvyklé, a proto jsem za tento rozhovor s Vláďou rád.

IRRC má definitivní kalendář pro sezónu 2017
To, že se na začátku roku dozvíme přesný kalendář IRRC je celkem normální věc. Letos se to ale trochu zdramatizovalo odchodem závodu v Oss. Holandský pořadatel před pár týdny oznámil, že není schopen uspořádat další ročník…

Penz13 chystá sezónu - včetně Hořic
Poslední dny a možná už týdny prosakuje zajímavá informace pro všechny české fanoušky road racingu. Známý tým bývalého závodníka Rico Penzkofera má ambici startovat v Hořicích.

Česká stopa 2016
České závody jsou bezesporu fajn, ale co náš road racing posouvá kupředu je kontakt se světovou špičkou. Letos se celá řada našich závodníků vypravila závodit za hranice vlasti. Je to pro nás výhodné zejména proto, že udělají reklamu českému road racingu a díky těmto kontaktům se u nás pak občas ukážou zahraniční závodníci.

IRRC Superbike 2016 - ohlédnutí za sezónou
Máme více než tři měsíce po posledním závodě IRRC a další nás čeká až na začátku května v Holandsku. Je tedy čas na bilancování. Ve třídě superbike to letos bylo hodně nabité. Šampionát takovou sezónu nepamatuje. Skvělá konkurence se projevila i na výkonech. Traťové rekordy padaly jeden za druhým a dech beroucích soubojů bylo za tuto sezónu nespočet.

Závody IRRC v Oss se v příští sezóně nepojedou
S tímto oznámením přišel dnes pořadatel těchto závodů. Oss se jelo v rámci šampionátu od roku 2014, kdy naskočilo do seriálu společně s naším závodem v Hořicích.

« Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 35 52 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz