Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Závod v Těrlicku mění termín
Na webu pořadatele se objevil nový termín druhých největších domácích závodů. Závod v Těrlicku původně lavíroval mezi posledním víkendem v červenci, nebo prvním v srpnu. Druhý jmenovaný ale kolidoval s Českou TT v Hořicích. Ten první zase třeba se závody v Armoy v Severním Irsku, kam by určitě rád vyrazil Michal Dokoupil. Nakonec to tedy dopadlo jinak.

Pavel Tomeček: Imatra je výzva a moc se na ní těším
Pavel pojede stejně jako jeho týmový kolega z Orange racing už třetí sezónu v šampionátu IRRC. Beze změn to ale letos nebude. Pavel přiznává, že doma moc závodit nebude, zaměří se více na trénování a taky, u něj probíhá výměna stroje.

Petr Košťál jde znovu do IRRC
Petr už je tak trochu inventář českého road racingu. Už třetí sezónu jde do evropského šampionátu IRRC. Bohužel tak trochu na úkor českých závodů. Jeho tým Orange racing pojede v novém designu, který už částečně představili na facebooku.

Joey den Besten: trať v Hořicích mám nejradši
Joey je vítězem IRRC supersport 2014. V loňském roce ale zůstal druhý za Markem Červeným. Jde o stále mladého Holandského závodníka. Vloni byl podruhé v Hořicích a zdá se, že mu sedla nejen trať, ale i vše kolem. Zařadil se taky mezi elitní šestkaře, když v Hořicích zajel čas pod 2:20, což se zatím moc lidem nepovedlo.

Richard „Riči“ Sedlák: každý rok říkám, že je to můj…
Riči není v road racingu, a už vůbec ne na silniční motorce, žádným nováčkem. Jezdí velmi stabilně a letošní sezóna patřila rozhodně k těm úspěšnějším. Kde ho uvidíme v této sezóně, pojede někdy jinou třídu, než šestistovky a proč třeba nezkusí IRRC?

Petr Bičiště pojede v týmu GERT56 MS Endurance
Na německém serveru speedweek se objevila informace, o které se už delší dobu mluví v kuloárech. Petr Bičiště - český road racer pojede za německý tým GERT56 MS endurance.

Vladimír Šnajdr: sezóna 2015 byla sezóna snů
Vláďa zvaný Vldouš se v loňské sezóně nezastavil, nejen že odzávodil všechny domácí závody, ale dal si k tomu ještě nášup, který mu evidentně zachutnal. Vyzkoušel si okruhy IRRC v Oostende, Chimay a ve Frohburgu. A nejel se tam rozhodně jen tak vozit vzadu. Povedlo se mu přivézt trofeje, kterých si určitě hodně váží. Proč vlastně vyrazil na závody do zahraničí a proč jezdí právě dvouválcovou třídu twinů?

Marek Červený: Imatru určitě vítám
Marek Červený má za sebou skvělou sezónu. Kromě toho, že v domácím prostředí vyhrál skoro vše, získal jako první Čech titul v šampionátu IRRC. No získal, ale jak. Zajistil si ho už na předposledním závodním víkendu doma v Hořicích. Zvítězil s velmi přesvědčivým náskokem. Má za této situace vůbec motivaci titul obhajovat? A pomohl mu úspěch při shánění sponzorů?

Christian Schmitz chce po nehodě v Hořicích znovu…
Možná vám to jméno nic moc neříká, ale Christian zvaný Schmiddel se u nás už párkrát objevil. V roce 2014 přijel se svou 250 SP a kvalifikoval se jako sedmý do závodu. V něm bohužel ujel jen tři kola. V roce 2015 měl ale možnost jet IRRC na Yamaze R6 a tu možnost také využil.

T. Mysliveček: IRRC je parádní formát, ale bez…
Dnešní rozhovor s Tomášem Myslivečkem mě fakt bavil. Myslivec se nebojí v revíru střílet ostrýma a řekne to pěkně na rovinu. Má už něco odjeto a protože kombinuje nejslabší třídu s tou nejsilnější, tak je vždycky na co se ptát. Tentokrát se to stočilo k nehodě v Dymokurech, k třídám, které se na české přírodě jezdí a i k pořadatelům, kteří mají pořád co zlepšovat.

« Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 31 45 60 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz