Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Michal Savinkov: byla to moje životní sezóna
V loňském roce hořický závodník Michal Savinkov takřka vyhrál co mohl. Ve své druhé sezóně na ostrém GP o osminkovém objemu jel za Ort racing team a tato spolupráce bude mít pokračování i v sezóně 2016. Jak hledá motivaci a nepřemýšlel o jiné třídě?

Aleš Nechvátal je fit a jde potřetí do IRRC
Alda měl vloni smolný závěr sezóny. Nemohl jsem se ho nezeptat, jak je na tom. Vypadá to, že dobře a už plánuje závody pro letošní sezónu. V rozhovoru se dozvíte, kde od Aldy nasát nějaké ty zkušenosti na motorce, kdo mu nejvíce pomáhá a třeba i jaký je jeho závodnický sen.

Kamilova cesta za rekordem v Hořicích - 2. díl 2010 -…
Kamil Holán je pražský závodník (původně balík z Vysočiny), který letos v srpnu bezesporu zaznamenal svůj největší závodnický úspěch. Jeho celkem povedenou sezónu ozdobily 4 bronzové sošky ze slavné TT, nejrychlejší čas na ostrově Man, který kdy český jezdec zajel, sedmé místo v IRRC superbike a nakonec v srpnu zápis do prestižní tabulky, ze které ho už nikdo nikdy nevymaže.

Kamilova cesta za rekordem v Hořicích - 1. díl 2004 -…
Kamil Holán je pražský závodník (původně „balík z Vysočiny“), který letos v srpnu bezesporu zaznamenal svůj největší závodnický úspěch. Jeho celkem povedenou sezónu ozdobily 4 bronzové sošky ze slavné TT, nejrychlejší čas na ostrově Man, který kdy český jezdec zajel, sedmé místo v IRRC superbike a nakonec v srpnu zápis do prestižní tabulky, ze které ho už nikdo nikdy nevymaže.

Kalendář 2016
Termíny závodů na přírodních okruzích pro rok 2016 se množí a tak je čas si to někam začít psát, ať víte, na kdy plánovat dovolenou. I v roce 2016 bude road racingu dost...

IRRC 2016 - kalendář a pravidla
Pořadatel IRRC dnes zveřejnil oficiální kalendář a regule pro sezónu 2016. Je tak konec spekulacím a už teď na konci roku 2015 víme, na co se těšit. Definitivní je například zařazení závodu ve finské Imatře, které ale vyvolává řadu otazníků.

Peter Hickman se zapsal do historie Macau GP
Vítězství, které předvedl v zajímavém závodě na Macau GP tuto sobotu Angličan Peter Hickman, se zapsalo do historie road racingu. Po dlouhé době prolomil nadvládu velkých favoritů a jako velmi mladý se zapsal vedle Michaela Ruttera, Iana Hutchinsona, Stuarta Eastona, Johna McGuinnesse a další. Ano, ty všechny porazil.

Cesta Marka Červeného k titulu v IRRC
Letos se povedl jeden velký, český, road racingový úspěch. Marek Červený – jezdec z východočeského Stračova získal nejvyšší trofej, kterou ve své třídě šestistovek na kontinentu vůbec získat může. Jaká byla cesta k tomuto úspěchu a šlo všechno tak snadno, jak to možná mohlo působit z venku? A jaký význam má tato trofej pro samotného závodníka?

Kdo přijede do Hořic? Možná i kouzelník…
Tento článek nemá nijak snižovat snahu kohokoliv ani se někomu či něčemu vysmívat. Vlastně ho píšu proto, že mě nebaví už číst diskuse a vyvracet následně domněnky, že ten či onen hvězdný jezdec přijede do Hořic. Nechci se stavět ani do role nějakého vševěda. Jestli máte na věc jiný názor, tak si ho pod článkem rád přečtu. Možná by se mohl i najít někdo, kdo se k věci postaví čelem a reálně něco udělá.

Macau GP za měsíc + video
Už za měsíc se jihočínské město Macau, které bylo dlouho portugalskou kolonií, promění v motosport arénu, která má obdobu snad jen ve slavném Monacu. Celkově to bude 62. ročník tohoto městského šílenství mezi svodidly. Pro motorky to bude 49. Ročník.

« Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 30 45 59 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz