Články  |  Foto  |  Kalendář 
20 nejrychlejších kol v Hořicích na supersportu
Dnes budeme pokračovat v sérii článků plných čísel, které se týkají našeho nejznámějšího přírodního okruhu. Konkrétně půjde o žebříček nejrychlejších jezdců třídy supersport.

20 nejrychlejších kol v Hořicích na twinu
Dnes budeme pokračovat v sérii článků plných čísel, které se týkají našeho nejznámějšího přírodního okruhu. Konkrétně půjde o žebříček nejrychlejších jezdců třídy twin.

12 nejrychlejších nováčků v Hořicích
V zimní pauze se tradičně ohlížíme za minulou sezónou a na našem webu i za řekněme „hořickou statistikou“. Dnes pro Vás máme první článek z této série. Konkrétně půjde o nejrychlejší nováčky v Hořicích. Možná objevíte i jména, která neznáte, nebo jste je už zapomněli.

Závod v Ostravě - Radvanicích mění termín a program
Ostravský závod mění termín kvůli souběhu se závodem klasiků v Trenčíně. Posouvá se blíže původnímu tradičnímu termínu toho závodu na začátku prázdnin.

Road racingové šampionáty 7. díl – co jezdit na…
V posledním díle našeho seriálu o road racingových šampionátech se podíváme na možnosti jezdců, kteří jezdí nejsilnější kubaturu. Článek je tedy opět trochu víc pro jezdce než fanoušky. Myslím, že jezdci většinou vědí, jaké možnosti mají, ale pokusím se to trochu shrnout.

Road racingové šampionáty 6. díl – co jezdit na…
Po twinech se podíváme, jaké možnosti mají naši jezdci na šestistovkách. Moc jich není. Článek je tedy opět trochu víc pro jezdce než fanoušky. Myslím, že jezdci většinou vědí, jaké možnosti mají, ale pokusím se to trochu shrnout.

Macau GP 1993 - Hislop vs. Dunlop
Dnes pro vás máme na neděli takový flashback. Vrátíme se na městskou trať do Macau do roku 1993, kdy svedli bitvu o vítězství dva skvělý závodníci, kteří už nejsou mezi námi.

Road racingové šampionáty 5. díl – co jezdit na twinu?
Pátý díl našeho seriálu o road racingových šampionátech bude trochu jiný a kromě třídy twin se postupně podíváme i na supersporty a superbiky. Jde o to si představit možnosti, které jezdci mají.

Road racingové šampionáty 4. díl – IRRC
Ve čtvrtém dílu našeho seriálu o road racingových šampionátech se podíváme na jeden mezinárodní, který je na kontinentu vrcholem tohoto sportu.

Road racingové šampionáty 3. díl – MČR a Přebor pod…
Dnešní článek bude navazovat na dva předchozí a bude se týkat šampionátů, které se jedou pod Autoklubem ČR. Ano – není jeden.

« Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 35 52 69 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz