Články  |  Shop  |  Foto  |  Kalendář 
Petr Bičiště pojede v týmu GERT56 MS Endurance
Na německém serveru speedweek se objevila informace, o které se už delší dobu mluví v kuloárech. Petr Bičiště - český road racer pojede za německý tým GERT56 MS endurance.

Vladimír Šnajdr: sezóna 2015 byla sezóna snů
Vláďa zvaný Vldouš se v loňské sezóně nezastavil, nejen že odzávodil všechny domácí závody, ale dal si k tomu ještě nášup, který mu evidentně zachutnal. Vyzkoušel si okruhy IRRC v Oostende, Chimay a ve Frohburgu. A nejel se tam rozhodně jen tak vozit vzadu. Povedlo se mu přivézt trofeje, kterých si určitě hodně váží. Proč vlastně vyrazil na závody do zahraničí a proč jezdí právě dvouválcovou třídu twinů?

Marek Červený: Imatru určitě vítám
Marek Červený má za sebou skvělou sezónu. Kromě toho, že v domácím prostředí vyhrál skoro vše, získal jako první Čech titul v šampionátu IRRC. No získal, ale jak. Zajistil si ho už na předposledním závodním víkendu doma v Hořicích. Zvítězil s velmi přesvědčivým náskokem. Má za této situace vůbec motivaci titul obhajovat? A pomohl mu úspěch při shánění sponzorů?

Christian Schmitz chce po nehodě v Hořicích znovu…
Možná vám to jméno nic moc neříká, ale Christian zvaný Schmiddel se u nás už párkrát objevil. V roce 2014 přijel se svou 250 SP a kvalifikoval se jako sedmý do závodu. V něm bohužel ujel jen tři kola. V roce 2015 měl ale možnost jet IRRC na Yamaze R6 a tu možnost také využil.

T. Mysliveček: IRRC je parádní formát, ale bez…
Dnešní rozhovor s Tomášem Myslivečkem mě fakt bavil. Myslivec se nebojí v revíru střílet ostrýma a řekne to pěkně na rovinu. Má už něco odjeto a protože kombinuje nejslabší třídu s tou nejsilnější, tak je vždycky na co se ptát. Tentokrát se to stočilo k nehodě v Dymokurech, k třídám, které se na české přírodě jezdí a i k pořadatelům, kteří mají pořád co zlepšovat.

Michal Savinkov: byla to moje životní sezóna
V loňském roce hořický závodník Michal Savinkov takřka vyhrál co mohl. Ve své druhé sezóně na ostrém GP o osminkovém objemu jel za Ort racing team a tato spolupráce bude mít pokračování i v sezóně 2016. Jak hledá motivaci a nepřemýšlel o jiné třídě?

Aleš Nechvátal je fit a jde potřetí do IRRC
Alda měl vloni smolný závěr sezóny. Nemohl jsem se ho nezeptat, jak je na tom. Vypadá to, že dobře a už plánuje závody pro letošní sezónu. V rozhovoru se dozvíte, kde od Aldy nasát nějaké ty zkušenosti na motorce, kdo mu nejvíce pomáhá a třeba i jaký je jeho závodnický sen.

Kamilova cesta za rekordem v Hořicích - 2. díl 2010 -…
Kamil Holán je pražský závodník (původně balík z Vysočiny), který letos v srpnu bezesporu zaznamenal svůj největší závodnický úspěch. Jeho celkem povedenou sezónu ozdobily 4 bronzové sošky ze slavné TT, nejrychlejší čas na ostrově Man, který kdy český jezdec zajel, sedmé místo v IRRC superbike a nakonec v srpnu zápis do prestižní tabulky, ze které ho už nikdo nikdy nevymaže.

Kamilova cesta za rekordem v Hořicích - 1. díl 2004 -…
Kamil Holán je pražský závodník (původně „balík z Vysočiny“), který letos v srpnu bezesporu zaznamenal svůj největší závodnický úspěch. Jeho celkem povedenou sezónu ozdobily 4 bronzové sošky ze slavné TT, nejrychlejší čas na ostrově Man, který kdy český jezdec zajel, sedmé místo v IRRC superbike a nakonec v srpnu zápis do prestižní tabulky, ze které ho už nikdo nikdy nevymaže.

Kalendář 2016
Termíny závodů na přírodních okruzích pro rok 2016 se množí a tak je čas si to někam začít psát, ať víte, na kdy plánovat dovolenou. I v roce 2016 bude road racingu dost...

« Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 30 45 59 Další »
http://www.rstmoto.cz
automobilovedily24.cz